reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

doniko-witami ja-może coś więcej o sobie?gdzie w dublinie mieszkasz?
Tichonek-next to jest to co tygrychy lubią najbardziej:))))ależ Ci dobrze:)
no gdzie Galway się podziało???Zasięgu nie macie???????????
 
reklama
dobry wieczór babki:-)
ja tylko na chwilkę wpadłam zostawić życzonka dla Pauletty z okazji drugiej rocznicy ślubu:tak: kochana dużo miłości i ciepełka,no i oczywiście jeszcze wielu takich rocznic;-)
 
Hey
Lubiczanko zasięg jest gorzej z czasem ;-)

Pauletta to pewnie siie nie pojawi skoro świeto maja to juz sobie wyobrazam ich dzisiejsze szalensta, dzis P nie ma szans uciec :-D:-D:-D
Wszystkiego Naj!!

A mi cieknie kran, niee, cieknie to za słabo powiedziane, leje sie z niego i to bardzo :crazy:
M miał dzownic do landrlorda zeby przysłał kogos, ale ma to gdzies, wiec ja tez mam to gdzies i jutro zlewu nie uzywam :-p
która mnie poczęstuje obiadem i moje dzieciaki??? :-D:rofl2:

Dzis spedzilismy bardzo miły dzien w super towarzystwie :cool2:

Któras z was zostawiła wczoraj korale u mnie, Agusiek tak myśle ze to Ty, bedą akurat pasowac do mojego nowego sweterka :-D:-D:-D

Biola, gratuluje serdecznie
Witam nową mamuske :tak:
 
reklama
Do góry