reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

asieńko a poweidz mi ktoś z pl do was przylatywał??bo ja w moim stanie chyba nie polecę już do pl w ciąży :baffled: no ale nie chcałam tego roczku robić tutaj ta za bardzo:sorry2:
ale może coś podpowiesz :-p z doświadczenia;-)


wilwia wszystkoego naaaaj:-)


wogóle to nawet nie wiedziałam że mój post się wczoraj dodał bo mi coś bb szwankowało:baffled: i nawet ju później nie wchodziłam..

spałam pół dnia od 17 do 21 i jeszcze później od 23 do rana :-D
ale nadaol jestem zmęczona...
ciąża mnie wykańcza:-D
 
reklama
Wilwia wszystkiego dobrego
Lubiczanko,Moniadan hi hi oj ciezko jest czasem utrzymac jezyk za zebami, he he sama sie wygadalam 4em osobom a tylko powiedzialam ze ide sie uczyc a oni od razu a co tam zakuwasz?i trzeba bylo juz sie pochwalic.
Take Kasiun80 a TY co tam studiujesz???????

Czesc mamuski,
A ja sobie siedze i slucham deszczu jak puka o okna i parapety. Ja nawet lubie jak pada. Teraz pewnie pomyslicie ta, ale jest ladnie powalona lubi deszcz. Ale to mi sie wlasnie kojarzy z kocykiem ciepla herbata jak jedna z naszych kolezanek tu na forum wspomina czy cieple kakao. I niech leje, a co mi tam jestem w domku to nie zmokne hihi tylko, ze pewnie dzisiaj zmokne bo musze jechac z Mollaczkiem na wizyte kontrolna do szpitala no i pewnie nas zlapie ten moj ulubiony deszczyk. Ale mi sie nie chce jechac, eh!!!!
Madbebe ladna fotke wstawilas z coreczka. Ladnie razem wygladacie.
Lubiczanka jakies wiesci z chatka??Jakakolwiek?Czy jednak nie chcesz sie stamtad ruszac??
Wilwia ja sie nie dziwie Twojej siostrze, ze placze i ze jest rozbita ja tez bym byla. Ponoc ludzie na, ktorzy byli na emigracji juz nigdy nie potrafia sie odnalezc w Polsce i po jakims czasie znowu gdzies emigruja. Ja jestem tu to tesknie za rodzina i znajomymi czy tez naszymi sklepami, parkami, gorami i morzem(i to jak mocno), ale bedac w POlsce tesknie jeszcze bardziej za moim domem.Wiec tez bym ryczala.Mam jednak nadzieje, ze jej przejdzie i ulozy sobie wszystko i bedzie bardziej na tak niz na nie.
Crazy Girl wlasnie mi sie o Tobie przypomnialo, a jakie studia zaczynasz jesli mozna spytac???I jak sobie tam radzicie z coreczka???Usciski i wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!
Kasiuleczka a wiec dzieki ze pytasz :) podjelam studia od wrzesnia i studiuje hiszpanski i angielska literature. I jestem jak narazie bardzo zadowolona, tym bardziej, ze jest wesolo i wyrywam sie z domku, poznalam nowych ludzi, a nasz nauczyciel od Hiszpana umie mowic po polsku i jest zabawny. Mozna sie usmiac.No ale dosc o mnie, jak tam skarbonka na autko zapelnia sie czy nie??????????????Zycze wielu banknotow i samochodziku :)

Moja malutenka spi i mi sie tez chce.Lece do wyrka, mam nadzieje ze jak wejde na schody to akurat sie nie obudzi ale kto wiec hihihhi papap
 
Anineeczko-masz rację!!!!Przecież w środę:(((ale wtopa-ale co tam-życzeń nigdy za wiele;)))
Kasiun-no więc tak....zostajemy jednak tu-boooo po 1-tamta chata jest droższa-a jak się przeprowadzać to chyba do tańszej,ale pomijając ten fakt-bo za taką hawierę się płacić chce,ale ...oprócz tego jesteśmy za miastem-zero kontaktu dzieci z rówieśnikami,dojazd-do szkoły,do pracy-czyli kolejne wydatki...a jak się przenosić to chyba dla wygody,a nie utrudniać sobie...tak myślę:)))Ma\m nadzieję,że doszłaś do tego łóżka;)))
 
asieńko a poweidz mi ktoś z pl do was przylatywał??bo ja w moim stanie chyba nie polecę już do pl w ciąży :baffled: no ale nie chcałam tego roczku robić tutaj ta za bardzo:sorry2:
ale może coś podpowiesz :-p z doświadczenia;-)

Z Polski nie było nikogo:-(, ale nie zapraszaliśmy, po co się na koszty narażać. Było wesoło.

Dzięki laseczki, ale Anineczka ma rację:rofl2:. Anusia ma urodzinki jutro:-D, ale i tak dziękuję:-)

Ruch tu dzisiaj widzę niewielki. Ja od rana coś tam do roboty miałam, godzinę z mamą na skypie rozmawiałam.
 
Anineeczko-masz rację!!!!Przecież w środę:(((ale wtopa-ale co tam-życzeń nigdy za wiele;)))
Kasiun-no więc tak....zostajemy jednak tu-boooo po 1-tamta chata jest droższa-a jak się przeprowadzać to chyba do tańszej,ale pomijając ten fakt-bo za taką hawierę się płacić chce,ale ...oprócz tego jesteśmy za miastem-zero kontaktu dzieci z rówieśnikami,dojazd-do szkoły,do pracy-czyli kolejne wydatki...a jak się przenosić to chyba dla wygody,a nie utrudniać sobie...tak myślę:)))Ma\m nadzieję,że doszłaś do tego łóżka;)))

Niestety nie doszlam, bo sie obudzila. :) No nic masz racje Lubiczanka, jesli zmieniac to tylko na lepsze.
 
hej Wam!
se pospalam dzisiaj troche.Za to jak moje dziecie lepiej spi w nocy to za dnia trudniej jej sie na drzemke udac..Taki to widac moj meczenski los:-D

madbebe- ja tam gotuje jeden obiad, tylko mniej przyprawiam, ostatnio ogorkowa wcinała z nami a wczoraj pomidorówkę i nie marudzi;-), chyba ze gotuje leczo to wtedy dla niej obiad inny:-)
wlasnie mam dzis w planach ogorkowa i tak sie zastanwialam jak to te ogorki na Wikte podzialaja.No nic,sprobujemy;-)
Qrcze nie moge sie zagrzac no.Nie wiem jak ten chrzaniony piec ustawiac zeby bylo cieplo i ekonomicznie;-):baffled:
Ide moze uda mi sie dziecie uspic i ten obiad zmajstrowac.
 
Ostatnia edycja:
hello!:-)
wilwia spoznione ale najszczersze zyczenia spełnienia:-):-D
kasiun dziekuje:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ciuchy kupilam tutaj;-)
ja już przeprowadzona:-) okazalo sie ze klucze dostalismy wczoraj po 10 i na szybciucha przeprowadzka bo juz nie moglam czekac do dzis:-) do 12 w nocy sie rozpakowywalismy ale bylo warto:-) juz nmamy pierwsza nocke w nowym miejscu za soba:-) szczesliwa jestem bardzo:zawstydzona/y:
odrazu mowie, ze wszystkie będace w bray lub okolicach przejazdem zapraszam do siebie:-)
milego dnia babeczki:-)
 
Sandrulińska no to super.Raz do roku jestem w Bray :-D
a jak tam konkurs na DDTVN? Można dalej głosowac?Bo wczoraj chciałam,ale nie mogłam :baffled:

madbebe właśnie chciałam pisac to samo.Gotuj pod Wiktę,jeżeli chodzi o przyprawy,a później dopraw dla Was ;-)
Jeżeli jej wszystko smakuje,to czemu nie.Noo przy ogórkowej się trochę pokrzywi :-D:-D

Ja wyciągnęłam wózek z bagażnika,który jeździł już od pół roku zapakowany w auto.No i moje dziecko stwierdziło,że jest przecież jeszcze malutkim chłopczykiem i non stop teraz siedzi w tym wózku,nawet bajki w nim ogląda :baffled::baffled:
 
reklama
Do góry