reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Co nieco wiem bo z Radkiem do połowy ciąży tu byłam:tak:Zresztą opowieści dziwnej treści też różne znam:eek:...Pierwsze USG miałam w 17-tym tygodniu,na pierwszej wizycie w szpitalu:szok:A z tego co wiem Dyta ma wizytę w szpitalu w 15-tym tygodniu i nie ma USG:eek:To kiedy oni zamierzają jej zrobić?:eek:
Jedyny plus,że nie będę musiała na wszystkie wizyty jeździć do szpitala:happy2:Mogę poprosić o wizyty w Swords,w Health Centre:tak:Panie przyjeżdżają z kartami ze szpitala,wizyta jest pod wieczór,więc nie martwię się co z Radkiem,ponoć 3-4 osoby w poczekalni więc super:tak:Tylko,rzecz jasna na USG to już się trza pofatygować do szpitala,no i na pierwszą wizytę też:tak:

Ja jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy pojechalam do polskiego lekarza i mialam pierwsze USG to byl 5 tydzien a w 6 mialam pierwsza wizyte u GP.
a w szpitalu mialam pierwsza wizyte w 14 tygodniu. W liscie ze szpitala bylo napisane, z tego co pamietam, ze nie bedzie USG ale po badaniach w gabinecie lekarskim pan doktor zrobil USG. i teraz w piatek jade na USG.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anineczko wspolczuje liskiego spotkania z lowa syncia...ja reaguje a takie starcie wiekim szokiem i niemoca... a juz nie raz Al mi przywalil..hehe

Ewelcia...ciesz sie ze mlody zdrowy..a ze energii ma za 10-ciu to inna sprawa..moj Al tez energiczny ..siostrzeniec tez i dopiero teraz pani psycholog stwierdzila u niego lekkie ADHD a ma 6 lat a od malego z tylkiem w miejscu nie moze usiedziec dopiero teraz jakos sie unormowal ... wiec nadzieja taka ze z czasem wyciszy sie Twoj synek...

laski...jaka mam ciszeeeee..Al w szkole..Zuzi dzisiaj nie mam i jutro tez...haha.Ewula spi..a ja mam posprzatane wszedzie...jeszcze tylko u Ewy w pokoju zabawki poukladac i cacyy

a pogod a mnie dobija.... leje ..pada...leje ..pada...nie pada...leje...


aaaa...Sandrulińska..glos oddany
 
lubiczanko- zapraszam :-p i słabiutenką herbatke do tego... i jeszcze zeby nam ktoś dzieci zabrał- choć na pare godzin:-D;-)

anineczko oj tam klapsa...no dobra tez nie bede rozwijala tematu :confused2: ale...az mnie świezbi:-D a co do ziemniorów- starte i nawet gładko poszlo- nigdy nie miałam zadnej maszynki która by mi to zrobiła:-( dlatego placki to swięto u nas:-D

ineczka ciacho i zaraz po Niki- czy to zawsze tak szybko musi zlecieć:dry:
I kto by powiedział,że od Ciebie takie słowa od Ciebie usłyszymy";))))
Co do placków-uwieeeelbiam,ale też niestety rzadziśchno robię-podobnie jak Anineczka tarkuję wszystko co się napatoczy-od ziemniaków po paluchy...
 
Ania ma jeden z tych dni, kiedy nie poszła na drzemkę, tylko szaleje, śmieje się rozrabia:-D:-D:-D

U nas placki też rzadko, bo M nie przepada, zjeść zje. Wcześniej ja tylko smażyłam, on ścierał, teraz sama robię,o ile Ania pozwoli.
 
Didi,miałaś mi napisać nazwę maści na siusiaka:tak:
I jeszcze mam do Ciebie pytanie,kiedyś wystawiałaś wózek(chyba Ewuni)do sprzedaży,taki czerwony z owieczką.Pamiętam,że straaasznie mi się podobał:-)Czy możesz mi podać jego nazwę?Gdzie go kupiłaś?Wiem,że w Polsce też znalazłam w którymś sklepie,więc może jak będę na Święta to bym se kupiła a potem teście by kurierem przysłali...Tylko,ze teraz to już nie pamiętam co to był za wózek:zawstydzona/y:
 
Hej!
dziewczyny ja tez juz myslalam i nawte do M mowilam ze on moze ma ADHD ,ale z tego co wiem to ADHD u dzieci mozna wykryc w 4 roku zycia......mam nadzieje ze nie dlugomu przejda te glupotki......
Widze ze dzis jest inny,spokojnieszy,bardziej sie slucha i nawet daje buziaczki:szok:a robi to zazwyczaj tylko przed snem;-).
Bylismy przed polodniem w centrze i siedzial grzecznie w wozki i nawet nic z polek nie chcial zrzucac:-).

Tichonku super ze sie dobrze czujesz:tak:
Dopiero teraz doczytalam ze i Dyta w ciazy....pogratuluj jej ode mnie!

Lubiczanko ja bardziej myslalam ze moze Wy byscie wpadli do nas na nowe wosci(woscia?)

Co jeszcze chcailam ale jak zwykle zapomnialam:sorry2:

Ide walna jakas kawusie chyba
 
Ewelcia-z wielką chęcią,ale napewno nie w ciągu najbliższych dwóch tygodni-soboty J pracuje,a w tę niedzielę odwozimy Dawidka i jego ferajnę do pl szkoły...natomiast w przyszłym tyg to my mamy gości(już się doczekać nie mogę:)))
 
Witam! Jak dawno mnie tu już nie było.... Ojej,bardzo Wam dziękuje dziewczyny za gratulacje,widzę,że jest nas tu troche na maj...Wszystkim majówkom również bardzo gratuluje i życzę aby sie czuły o wiele lepiej niż ja... Męczy mnie całymi dniami i nocami,mąż dzisiaj został w domu,boję się myśleć jak to będzie dalej... Sandrulińska super wyglądasz,głosik oddany! Pozdarwiam gorąco wszystkie mamusie!
 
Dyta witaj z powrotem:-):-):-), nieciekawie, że tak Ci dokuczają te mdłości, oby szybciutko minęły

Ania po 13 poszła spać. Nawet mleko wypiła, ulżyło mi, bo już się bałam, że już nie będzie chciała pić, a przecież rośnie.
 
reklama
Didi,miałaś mi napisać nazwę maści na siusiaka:tak:
I jeszcze mam do Ciebie pytanie,kiedyś wystawiałaś wózek(chyba Ewuni)do sprzedaży,taki czerwony z owieczką.Pamiętam,że straaasznie mi się podobał:-)Czy możesz mi podać jego nazwę?Gdzie go kupiłaś?Wiem,że w Polsce też znalazłam w którymś sklepie,więc może jak będę na Święta to bym se kupiła a potem teście by kurierem przysłali...Tylko,ze teraz to już nie pamiętam co to był za wózek:zawstydzona/y:

Maśc nazywa sie Betnovate N .... a wozek to Triton Titi ..kupilam go od Frog...
 
Do góry