reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek-ja też musiałam spać w biustonoszu...właściwie przestałam niedawno-odkąd Daniel nie je już tyle z cyca-na dobrą sprawę je tylko w nocy:)))No a jak pójdziesz do GP to się przekonasz jak wesoło jest być w ciąży w Irl:))))
 
reklama
Co nieco wiem bo z Radkiem do połowy ciąży tu byłam:tak:Zresztą opowieści dziwnej treści też różne znam:eek:...Pierwsze USG miałam w 17-tym tygodniu,na pierwszej wizycie w szpitalu:szok:A z tego co wiem Dyta ma wizytę w szpitalu w 15-tym tygodniu i nie ma USG:eek:To kiedy oni zamierzają jej zrobić?:eek:
Jedyny plus,że nie będę musiała na wszystkie wizyty jeździć do szpitala:happy2:Mogę poprosić o wizyty w Swords,w Health Centre:tak:Panie przyjeżdżają z kartami ze szpitala,wizyta jest pod wieczór,więc nie martwię się co z Radkiem,ponoć 3-4 osoby w poczekalni więc super:tak:Tylko,rzecz jasna na USG to już się trza pofatygować do szpitala,no i na pierwszą wizytę też:tak:
 
Tichonek-aha....fajnie,że będziesz miała blisko na kontrole...i jeszcze jeden plus-nie ma siedzenia w rozkroku na fotelu lotniskowym;))))
Renni-nie chciałam zapomnieć odp na Twoje pytanie...Przepraszam:(((No więc po pracy J pojechaliśmy tam i....dom jest WONDERFULLLLL-bajka normalnie...i tylko się musimy z agencją zgadać,ale nie nastawiam się jak na poprzedni-może ten stoicki spokój zaowocuje w sukces;)))
 
hejka
Asienka M oby ból zabków szybko minal.
Ewelcia o jej ale maly lobuz,moze dziewczyny racje majá ...
Anineczko ooo az sie krew polala to ladnie musial przydzwonic, nio ale gdyby moja Oliva smiac sie zaczela to tez by jej sie dostalo(hi hi zabrzmialo to jak bym wyrodná matká byla) ale ten smiech po takim zderzeniu naprawde wyprowadzilby mnie z rownowagi.
Tichonku no tutaj jak sie nic nie dzieje z ciaza to nie robiá wielu badan i USG. Ja pamietam ze w 4,5 tyg bylam w dub w polskiej przychodni zrobili mi usg to powiedzieli ze kilkanascie dni wczesniej doszlo do zaplodnienia i zarodek dopiero sie zagniexdzil , do Gp poxniej chodzilam to robili tylko badanie krwi i moczu i cisnienia, w Pol bylam ok 19 tyg i wtedy bylam u Ginka zrobila mi USG a do szpitala w IRL sie zapisalam dopiero w 24 tyg i tam oczysiscie 1000000 pytan ci zadawali i tez zrobili USG i to by bylo na tyle poxniej tylko krew i mocz i tak do konca no pod warunkiem ze nic sie nie dzieje. Ale pomimo tego swoje drugie dziecko chcialabym urodzic tutaj a nie w POL.
Margarito przyslalabys mi kawalek tego placuszka hi hi ostatnio jakies masakryczne laknienie mam na slodkie, dieta w zawieszeniu i prawie 4kg do przodu ehhh wiec od poniedzialu bede sie musiala wziasc za siebie bo ciuchy juz mi sie robiá przyciasnawe i oponka sie wylewa bokami.

Ja od wczoraj jakos dziwnie rozkojarzona jestem, nie moge sie skupic,jakies p******y mi po glowie latajá, a dzis sobie robilam kawe i zamiast mleko wyciagnac z lodówki i wlac do kawki- to zimna wode z dzbanka sobie wlalam do kawy no i musialam sobie zrobic nowá. No u mnie dzis pranko tez, wlasnie musze leciec rozwiesic jedno i nastawic drugie.
 
Ostatnia edycja:
hello!:-)
anineczko wcale sie nie dziwie , że tak zareagowałaś bo takie uderzenie wiąże się z ochydnym rodzajem tępego bólu jakiego nie znosze i reakcje na niego muszą być ostre niestety:sorry2: ale nie dziwie sie tez , że żałujesz teraz bo ja też zawsze tak mam gdy dam sie poniesc emocjom:sorry:
kasiun zdrówka dla malutkiej , ja w sumie tez borykam sie z katarem u antka przynajmniej raz w miesiacu i to takim ktorego trudno wyleczyc gp mowi ze on jest ok ze wszystko przejdzie zeby czekac a malys potrafi smarkac gilami 2 tygodnie nawet i potem nagle przechodzi raz niestety skonczylo sie to zapalaniem ucha:sorry: nie wiem jak Ci pomoc wiec bo sama sposobu na to nie mam:dry:
tichonku ja też jak mieszkałam w arklow 100 km od dublina i NMH to mialam wiztyty w przychodni z poloznym ktore przyjezdzaly ze szpitala:tak: i bylo naprawde kameralnie :tak: tylko na usg do dublina;-) ale mi czasem przeszkadzal ten brak badan ginekologicznych( nie chodzi o to ze lubie czy cos:eek: jest to dla mnie nagorsza rzecz lezec z cipa na tym fotelu:eek:) bo czasem naprawde sie martwilam bo jakies uplawy mialam czy cos a oni ze jest wszystko ok i nigdy nikt mnie nie badal:dry: i latalam do ginekologa polskiego do dublina:sorry:
dziewczyny dziękuje za głosy!!:-)
 
Jak mówię,wiem cokolwiek o tutejszych wizytach w szpitalu i u GP,dlatego wolę przedtem do polskiej przychodni zawitać:tak:Gin w Polsce mi powiedział,że pierwsze USG powinno się odbyć przed 10-tym tygodniem więc na pewno zrobię:tak:
 
Hej
Znalazłam chwilke by coś drypnąć.
Pogoda w Polandii no u nas ładna ale zimniej niż wczoraj, czekam na piątek ma być ładnie 20 stopni i sloneczko. Agutka nam sie rozchorowała ma taki kaszelek że ho ho jeść nic niechce dobrze że temp, nie ma więc nie panikuje a i ja tez nosem pociągam. :zawstydzona/y:
ewelcia86 może na razie obserwuj szymka. Znam dziewczynke ktora tez podobnie miala jak Twój Sz. ale w 3 latkach wszystko minelo jak ręką odjął.
Co jeszcze chciałam mówicie o bimbałkach no moje w ciąży z agutka znacznie sie powiększyly a teraz znów decha z tylu i decha z przodu.
Ocho czas na Agutkowa drzemke syrenka wyje i wyje
 
reklama
lubiczanko- zapraszam :-p i słabiutenką herbatke do tego... i jeszcze zeby nam ktoś dzieci zabrał- choć na pare godzin:-D;-)

anineczko oj tam klapsa...no dobra tez nie bede rozwijala tematu :confused2: ale...az mnie świezbi:-D a co do ziemniorów- starte i nawet gładko poszlo- nigdy nie miałam zadnej maszynki która by mi to zrobiła:-( dlatego placki to swięto u nas:-D

ineczka ciacho i zaraz po Niki- czy to zawsze tak szybko musi zlecieć:dry:
 
Do góry