reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Lubiczanko dziękuję,młody się z tego zięcia ucieszy tylko muszę mu najpierw wytłumaczyc co to jest ten zięciu i jakie są tego konsekwencje :-D
Tichonku przekażę życzenia. :tak:
Ja Ci powiem,że w obu ciążach miałam mega sennośc,masakra....całe szczęście,że Antek jeszcze na drzemki chodził jak w brzuchu był Matt.
Już nie wspomnę o 3 miesięcznym bólu głowy i mdłościach do 12tc :-D

Sandrulińska przekażę życzenia :tak: dziękuję.
 
hi girls!:-)
bede sie chwalic :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
moja stylizacja byla dzis w ddtvn znowu u jacykowa i jak tylko wejdzie link to bede was znowu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: prosic o glosy:zawstydzona/y:

Wow, no to gratulacje:-):-):-)

Wszystkiego najlepszego dla Antka

Lubiczanko
łap telefon i dzwoń

Witam tak w ogóle:-D:-)
Ja dzisiaj późno, ale poleżałyśmy sobie dłużej z Anuśką, bo chciała się poprzytulać, wczoraj nie chciała pójść spać i nie wypiła mleka:confused2::baffled:, więc w nocy była pobudka, bo zgłodniała. I tak sobie myślę, że może bym zaczęła jej kupować Aptamil po pierwszym roku
https://www.aptamil.co.uk/forum/my-baby/baby-feeding/thread/Aptamil_for_toddler_10629
Ocado: Aptamil Growing Up Milk Powder 900g (Product Information)
Trochę ładniej pachnie, bardziej jak kaakao, no i jest bardziej podobne do krowoeigo mleka.

Podszykowałysmy z Anią obiad, jak uśnie to pójdę dokończyć. Chmury wiszą od rana, ale nie mam co prać:-p:laugh2:, więc nie jest źle. Tylko do sklepu muszę potem iść:confused2:.

Karolinanicola welcome back
 
Hej:-)
Wpadam sie przywitac z rana.Troche padnieta,bo moje dziecie w nocy strasznie plakalo-chyba brzuszek.Wlasciwie to druga noc taka z rzedu.I zastanawiam sie jesli to brzuszek,to co moglo spodowac bole.Od 2 dni Tobi je zupke z krolika,ktora mu zrobilam i moze cos ona mu nie podpasowala.Zobaczymy dzisiaj-ugotujemy inna zupke i bedziemy obserwowac:tak:
Sandrulinska ja widzialam dzisiaj Twoja stylizacje w DTVN-super,no i modelka pierwsza klasa:-)Napewno oddam glosik:tak:

Hejka Mamuski,
Ja tylko sie przywitac i spadam jak zwykle hihihhi
Lubiczanka chatka wypas. Nie moge jak mi sie podoba. Zycze powodzonka.
Anineczko wszystkiego najlepszego dla Solenizanta. 5 lat to juz powazny wiek.
Madbebe idz i popalaj sie na maksa a co raz sie zyje hhihi. moze to byc uczulenie np. na wode, albo owoce albo i slonce jesli tak badz ostrozna. Zycze milego wypoczynku!
Wilwia tualski dla Tobisia, ale mi zal szkarbika, tak sie meczusia biedaczek :( Ja polecam na wszelkie dolegliwosci brzuszkowe zwykla herbatke rumiankowa, nawet przed snem bez dodanie cukru. Lagodzi tez bole zabkow i obniza temperature.Nam sie skonczyly bole bzusia po rumianku.
Gratulacje dla mamusiek z fasoleczkami.

Moja Malutka spi. Ja mam chwile luzu, ale wlasciwie powinnam cos pozytecznego porobic. ale mam lenia. no nic trzeba bedzie cos popatrzec hihi
Zycze milego dzionka pappa
 
No ja już spacer nr 2 dziś zaliczyłam:)))Przynajmniej Danielek sobie zasnął-bo w domku to go energia rozpierała;)
A skoro o"zaginionych"mowa,to gdzie Ewelcię wcięło?
Anineczko-no...chyba się powstrzymaj z tą rozmową o życiu z Antkiem-jeszcze się przestraszy;))))
I wiecie co Dziewczęta(ale ładnie napisłam,nie;)))-jednak nie zadzwonię-owszem domek śliśniuchny-i właśnie taki jaki chciałabym baaaardziachno....ale-chyba nie chcę mieszkać z dala od ludzi-do reszty zdziczeję:(i jeśli domek nie bedzie gdzieś tu w "mieście"TO RACZEJ SIĘ NIE WYNIESIEMY-do szkoły 100m,do sklepów króciuchny spacerek...i będę mieć doła-bo dom marzenie,ale lokalizacja do du..bani:((((
 
A gdzie Asienka?Pranie to ją na pewno nie zasypało bo ona zawsze na bierząco:-D
...Hehe...i jest:-D
a propos prania to faktycznie jestem na bieżąco:-p, bo inaczej utonęłabym w prasowaniu:baffled:. Wczoraj zrobiłam i nawet córka poprasować mi dała:-D:-D:-D

No obiad już prawie jest, dzwoniłam do Konsulatu, bo małej paszport się niedługo kończy i nowy trzeba wyrobić.
 
reklama
Hej laseczki!
Nie mam czasu nawet Was poczytac.....mlody przechodzi samego siebie.
Nie wiem czy to juz bunt 2latka czy znow zeby.....nie chce jesc...ciagle jeczy,marudzi i robi na zlosc.
Ja chodze ciagle i sprzatam bo on ciagle cos rozrzuca....wczoraj pomylam reszte okien,dzis wywalilam lozeczko turystyczne na ogrodek,zeby go troche ogarnac....posxtawilam miske z woda a ten leb sobie umoczyl ze dwa razy a nawet ze trze:baffled:.
Nie dociera do niego wcale ze nie wolno,zeby odszedl...normalnie udaje ze nie slyszy....gadac sobie moge i gadac a on swoje.
Na lodowce mam zabiezpieczenie nawet na wszystkich szafkach i szufladach rowniez.
Kiedy on z tego wszytskiego wyrosnie?
Ja juz powoli tracie cierpliwosc..:sorry:
Chyba mnie jakas deprecha lapie,robie sie coraz bardziej nerwowa....:sorry:

Wlos wyprostowalam,mialam oko malnac ale juz mi sie nie chce ....lece zaraz na podpis do socjala:baffled:.......
 
Do góry