reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
no i juz matosiatato nie jestes rodzynkiem :-) bo J do ciebie dołączył :-)

nasz drogi J tylko nie wygryź nam lubiczanki:-)
 
Ciao!

Dzis mam wolne od kompa wiec wpadam sie tylko przywitac i pozegnac zarazem:-)
Za mna paskudny dzien....w slabej kondycji. Kilka razy przysnelam na kanapie....film mi sie urwal, nie moglam sie dobudzic. Alex mnie wiec za kazdym razem szarpal...:-D Rano jak sie obudzilam, to pierwsze co pognalam do klopa....ale to byl falszywy alarm. No i obrazilam sie na kawe! Odrzucilo mnie i koniec! A wierzcie mi,ze dla mnie to absolutny szok bo bez porannej kawy ja nie funkcjonuje. Dzis jednak mnie cofnelo i okazalo sie,ze herbatka jest cacy!!!:-D

Monia- przepraszam,ze nie przyszlam ale tak jak mowilam...slabo dzis ze mna bylo....:sorry2:

No i naszczescie moj ukochany maz jest tak wspanialy,ze wrocil wieczorem do domu, wysprzatal kuchnie, salon i polozyl malego spac! :-)
eeehhh...wiec teraz relax i obiecuje sobie ze dzis ide wczesniej do lozka!!!!:-)

Dobranoc dziewczetaaaa!!! No i dwoch panow juz mamy!! Tato 3D- welcome.....
Lubiczanko- teraz sie pilnuj:-D;-)

A apropo Lubiczanki- to zgadzam sie z nia w 100 proc odnosnie odciagania skorki z dzieciecych peniskow! Nalezy to robic bo tak, jak mowi przeciez tam sie gromadzi brud!!!! Aaron od razu mi kazal Alexa myc tam! U nas naszczescie wkoncu zaczyna schodzic ta skorka bo wczesniej byla mocno zrosnieta!!

No nic dosyc o peniskach czas wkoncu zaczac ten relax!!!

No to paaaaaaaaaaaaaa:-):-):-)
 
Noooo nie mogę :-D:-D:-D
3 D witam w naszych skromnych progach :cool2::-D:-D

Lubiczanko dobrze zgadłaś...mieliśmy gości na weekend ;-) ;-)


ale,że Jacenty dał się namówic na forum....w szoku jestem :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry