reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dziewczyny napiszcie prosze jak sie nazywa syrop chyba, ktory podajecie zamiennie z nurofenem, kilka dni temu pisalyscie o tym chyba na N ale nie jestem pewna, Asia od 2 dni ma goraczke dziasla gorace jak ogien, juz nie mam pomyslu co jej dac:-:)szok:

nurofen i calpol na zmiane i zdrówka,oby te zęby wyszły szybkono

no i zanim napisalam to wszyscy przede mną zdązyli
 
Ostatnia edycja:
dobry!
Wlasnie koncze sniadanko,mala spi od pol godziny..ciekawe czy dzisiaj tez jedna drzemka tylko.juz wczoraj normalnie bzika dostala wieczorem.mialam jej dosc!
Dziewczyny gdybyscie slyszaly o bramce to ja poszukuje:tak:

lubiczanko-ja tez mam paralink,kupilam po 1szym szczepieniu malej,ale jeszcze nie dawalam.nie jest na recepte.ogolnie polecam bardziej niz nurofen.czytalam w jakiejs dzieciowej gazecie ze nurofen podraznia zoladek, paracetamol jest bezpieczniejszy..tulam z powodu nocki.u nas tez nieciekawie.wprawdzie spala w miare,ale co z tego jak z nami w jednym lozku.po powrocie sie za nia wezme..:tak:
Kamcia
-dobrze ze wszystko ok,bo tez sie martwilam i 3malam kciuki oczywiscie!

U nas tez sloneczko od rana wiec pranie,pranie,pranie...ide zaraz za prasowanie sie wziac troche poki zboj spi.pozniej chyba spacerek jakis..

Buziol szymkom w imieninki!

chodzilo mi o paralink, juz mam
 
ależ jestem wnerwiona....
mojej małej już lecą z noska takie zielonkawe glutki:baffled:
nie wiem czy coś jej podać na katarek czy iść do lekarza jutro z rana...
do tego znów cały dzień marudna.... w sumie prawie bo do godziny 2 było ok:dry:
tylko by na kolanach siedziała albo za rącz\kę mamę trzymała.., wrrrrr
 
MONIDAN-MOJA MAMA MA 5 SYNÓW i 7 wnuków(chłopców)i zawsze mi powtarzała,żeby chłopcom odciągać tą skórkę-tuż pod żołędzią mogą się zbierać brudy i dopóki chłopiec sam nie potrafi tego zrobić to Ty powinnaś mu odciągać...A Twój mąż podczas mycia się tak nie robi?A ponadto faktycznie zapobiega to zrośnięciu się skórki:)))
Wiesienko-bardzo mi przykro,że mała tak cierpi...Nic więcej mądrego nie poradzę
Matosiatato-jak miło woidzieć:)))
 
Hejka ja po pracy, obiad zrobilam zjedlismy i padam na twarz:baffled: Zaraz strzele sobie kawke i wieczor kanapowy mnie czeka bo weny na nic nie mam.

Vikamcia rajstopek nie widzialam tu z ABSami, ale mozesz ubrac Viki rajstopki a na nie skarpetki antyposlizgowe:tak:. Zielone glutki to oznaka bakterii wiec polecalabym ci isc do lekarza.

Dziewczyny widze ze temat stulejki na tapecie, ja mlodemu zawsze delikatnie odciagalam skorke. Ostatnio troszke zaniedbalam i zauwazylam, ze troszke sie skorka przyrosla wiec teraz przy kazdej kapieli mowie W ze ma sobie dobrze siukaka wymyc i sam sobie przy nim operuje:tak::-). Na razie wszystko jest w normie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry