reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

e.w.a ale to nie jest forum Mamy z Limerick tylko Mamy z Irlandii i fajnie by było gdybyś się tu z nami przywitała bo nie wszystkie jesteśmy zaangażowane w wątek Limerycki ...Amen
A ja odpadłam ze spotkania buhuuu młoda gorączki dostała:-( ale już jest ok coś mi się już na bank wydaje że to zęby się zaczynają odzywać na szczęście nie jest jakoś bardziej marudna niż zwykle ;-) więc możliwe że jutro pojedziemy całą rodzinką :tak:
 
reklama
dokładnie e.w.a. wypadało by sie przywitać:tak::-)nie mamy czasami czasu zajrzeć na Limerick:baffled:

pauletta a więc zaczyna sie ząbkowanie,także wytrwałości życze:tak:mój ostatnią noc przespał ale przed 23 budził sie co 2 minuty:baffled:
 
Ja mialam scan o 15 robiony!!!
e.w.a a moze cos wiecej powiesz... bylo tam wiecej osob jeszcze i czy to byla umowiona wizyta na 15 czy po prostu o tej sie dopiero dostalas??

pauletta wspolczuje ze mala ma goraczke ,... moja jak zabkowala to wogole nie miala goraczki ani innych obiawow... tylko sie slinila, jej wyszly pierwsze jak miala 5 miesiecy
jjedynie teraz przy gornej jedynce sie budzila w nocy bo chyba ja pobolewalo....
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki i ja sie witam co by bury nie dostac:laugh2: ojjjj dawno mnie tu nie bylo i widze, ze dzis pustki..... prawie;-)
A ja spedzilam dzisiaj milo dzien w towarzystwie Marcysi i jej dzieciaczkow, mam nadzieje, ze z odwzajemnieniem. BYlam pod wrazeniem dokarmiania KOnika.Frajda dla dzieciaczkow.

Kasiun mnie takze bylo milo spedzic z Toba dzionek i napic sie kawki w milym towarzystwie :-):-):-) zapraszam czesciej, a w srode wieczorkiem to na 100 sie widzimy ;-)
Pauletta wspolczucia z zabkowaniem, oby temperaturka zeszla i mala spala spokojnie. U nas juz prawie polowa w buziulce a ja juz jestem wykonczona:baffled: a gdzie tu reszta.
 
Hej Babeczki,
Ja sobie siedze wlasnie i drineczka popija hahaha. Dzieki za dzisiejsze spotkanko, bylo milo widziec Was wszystkie i poznac nowe twarze. No wlasnie Pauletta szukalam Ciebie i wygladalam za Toba, ale myslalam, ze sie po prostu spozniasz. A ja poszlam stamtad jako pierwsza wiec nie zadzwonila, wiec przyro mi, ze Zuzia dostala goraczki. Zycze zeby nie bylo jej wiecej i zeby zabkowanie przeszlo jak najlzej :)
Marcysia spotkac sie spotkamy ale czy z tym wieczorkiem to jeszcze sie dogadamy na 100 procent hihi

Milej nocki
 
Dzięki dziewczyny;-)nie było nawet tak źle dałam jej nurofen jak tylko wyczułam gorączkę i zasnęła na 1,5 godz pewnie by spała dalej ale W zaczął się wydzierać no i nie dało rady :sorry2: po drzemce to jak młoda bogini uśmiechnięta wesoła na noc od razu nasmarowałam dziąsła i póki co odpukać śpi spokojnie :tak: W nie miał bolesnego ząbkowania właściwie to tylko czasami jakąś lekko podwyższoną temp. ślinił się bardziej i zielone kupy miał ale żeby marudził płakał czy inne takie jazdy to nie;-) a z pierwszym zębem to w ogóle nas zaskoczył bo pojawił się bez żadnych objawów i to w dniu chrzcin:tak::tak::tak: także git mam nadzieję że Zuzka podobnie przyjmie tę nie zbyt komfortową sytuację ;-)
 
Hej dziewczynki i ja sie witam co by bury nie dostac:laugh2: ojjjj dawno mnie tu nie bylo i widze, ze dzis pustki..... prawie;-)


Kasiun mnie takze bylo milo spedzic z Toba dzionek i napic sie kawki w milym towarzystwie :-):-):-) zapraszam czesciej, a w srode wieczorkiem to na 100 sie widzimy ;-)
Pauletta wspolczucia z zabkowaniem, oby temperaturka zeszla i mala spala spokojnie. U nas juz prawie polowa w buziulce a ja juz jestem wykonczona:baffled: a gdzie tu reszta.
hehe dziewczyny dzisiaj na spotkaniu w Galway:-D za to takie pustki...
jutro tez bedzie pusto;-)

Pauletta - to dobrze ze malej juz przeszlo... oby spala spokojnie, a zabki szybko i bezbolesnie wyszly
 
melduję się :)
ano pustki dzisiaj, bo imprezka w Galway :) heheheee a jutro poprawka :)
pogoda była niezbyt... ale późnym popołudniem wyszło piękne słoneczko, więc prosto z monkey b. na plażę uderzyliśmy ;) Joann - mam nadzieję, że ci się podobało?
a jutro - szalejemy w lesie;)
KaMcia - będzie dobrze :)
Pauletta - dobrze, że to tylko ząbki;) jutro zbieraj całą rodzinkę i heja do Oranmore
e.w.a - witaj na naszym wątku;) dziewczyny mają rację - nie wszystkie udzielają się na każdym wątku;) ja przyznam się szczerze, że nigdy na limericki nie wchodziłam... :p
 
reklama
Dobry wieczor dziewczynki:-)
KaMcia ja mialam robiony scan o 15.Ale to juz w 31 tygodniu takze nie musialam miec specilanie pelnego pecherza bo wszystko na tym etapie widac jak na talerzu:sorry2:
Pewnie mnie zaraz opierniczycie bo ja zawsze tu wpadam jak cos potrzebuje:zawstydzona/y:no i teraz tez niestety potrzebuje info:-pa mianowicie czy ktoras z Was jest z Kilkenny lub z Callan?
Pauletta biedna malusia:zawstydzona/y:Moja tez wczorajsza noc cala przegoraczkowala.Mam nadzieje ze dzisiejsza bedzie lepsza.
 
Do góry