reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam.

My zaraz smigamy do kosciolka.

Nie mam za wiele czasu wiec wpadam tylko na chwilke, jeszcze raz WSZYSTKIM ZYCZYE WESOLYCH SWIAT!!!!

DSC01524_640x426.jpg
 
reklama
madbebe,że ten mój psikus nie był śmieszny to nieważne bo i tak większość dziewczyn nie dała się nabrać:sorry2:Mam nadzieję,że jednak się na mnie nie gniewasz,a towarzystwa Ci w niepiciu i tak dotrzymać mogę bo ja z tych prawie wcale nie pijących:sorry2:
Jaki by ten mój żart nie był,mądry czy głupi,był jedyny jaki się w naszym gronie pojawił,a dziewczyny,przecież był Prima Aprilis!Boszsz...Jeśli któraś z Was jeszcze czuje się nim urażona to przepraszam,nie to było moim zamiarem:-(
Tichonku drogi!-nie urazilas mnie :no: tylko ja sie tak cieszylam, bo czekalas na dzidzie i taak bardzo chcialas ja miec a tu taki zonk:baffled::-D

A ja sie tak wscieklam dzis!!!! POjechalismy na te zakupy....chcialam pokupowac rzeczy do zurku. No i jasna sprawa nigdzie nie bylo juz bialej kielbasy...:-( Na samym koncu pojechalam jescze do jednego sklepu i tam jeszcze byl caly worek!! Ale bylam happy! Czekam wiec w kolejce cierpliwie....az tu nagle baba przede mna kupila caly worek!!!!:wściekła/y: I ja zostalam z niczym....bede miec bezmiesny zur!!!!!:szok: No po prostu pieknie!!:no:
jak bylam po 18tej w foodlandzie to mieli biala,z tym ze ja nie kupuje bo ciekzo trafic na dobra..
Ja wlasnie sernik z brzoskwiniami wyciagnelam z pieca,na razie to tyle.Wieczorem jeszce karkowe upiec i salatke pokroic.Jutro kutaki i kotlety i chyba tyle...i tak chyba sama bede to jadla:baffled:A. w pn. tez na fuche:-(Fajne Swieta:-(teraz tez jest w drode do domu dopiero..

JESZCZE RAZ WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM!
easter..jpg
 
Ostatnia edycja:
Melduje się i ja:-):-)
My już po święconku ale fajnie tak rodzinką wyskoczyć pierwsze takie nasze święta.
Miedzy czasie zakupy zrobiliśmy, znalazłam w dublinie dobry sklep z wyrobami polskimi chodzi mi tu o wędliny i niedrogi no teraz to czuję Wielkanoc tak mi z kuchni szyneczka się unosi;-);-)Na sałatke nastawione, barszczyk się pyrli i finito. Potem porządki więcej nic nie robię. Ślinke już przełykam na myśl o jutrzejszym śniadanku achhhhh jeszcze ćwikłe mam do zrobienia :baffled::baffled::baffled:
Więc lece.
 
Tichonku drogi!-nie urazilas mnie :no: tylko ja sie tak cieszylam, bo czekalas na dzidzie i taak bardzo chcialas ja miec a tu taki zonk:baffled::-D
Ufff...to się cieszę:tak:.Ja na dzidzię na razie czekam cierpliwie bo nic nie robimy w kierunku jej zrobienia,ale jak zaczniemy starania to już taka cierpliwa nie będę:sorry2:I nadal baaaardzo chcę ją mieć,mam nadzieję,że jak/jeśli nadejdzie ta chwila to jednak będziesz się cieszyła razem ze mną bo wtedy to już na pewno nie będzie mój psikus:sorry2:
Musicie mi i mojemu P wszystkie na zlocie majowym przesłać pozytywne fluidy,żeby nam się udało szybciutko i wszystko szczęśliwie zakończyło bo nigdzie mi w tej chwili tak wielkie grono nie kibicuje jak w babyboomowej rodzinie:happy2:
Dytka mi jajcorki poświęciła,jajeczkami się też wymieniłyśmy i tyle naszych planowanych wspólnych świąt:-(Trudno,jeszcze nie raz i nie dwa będzie okazja do spotkania:tak:
Ja moich chłopaków po chlebek i trochę na świeże powietrze wygoniłam,żeby się Radek po tygodniu siedzenia w domu przewietrzył,a ja sprzątam:happy2:
Spadam,jeszcze wpadnę i wkleję zdjęcie mojej babki:happy2:
 
Kurcze kobiety kiedy mnie ta rana od cc przestanie boleć?? dzisiaj to już przegięcie normalnie ledwo chodzę tak mnie napieprza a tu jeszcze tyle do zrobienia :sorry2: krokiety zrobione warzywka na sałatkę ugotowane tylko pokroić doprawić i finito właśnie pałaszuję obiadek a młody zamaist jeść rzuca zabawkami po pokoju i sie cieszy jak glupi do sera :-D teraz tylko czekam na P aż z pracy wróci i pojedzie ze święconką ale wcześniej muszę prasowanie uskutecznić a szczególnie serwetkę na wierzch koszyczka bo wygląda jak psu z gardła wyciągnięta :sorry2:no i ciekawe kto posprząta bo ja już padam na twarz a mieszkanie wygląda jakby bomba tu wybuchła co najmniej :baffled: ale widzę że tu taka cisza pewnie wszystkie pichcą :tak:
 
Witam

Kamcia Zebra super!!!!!!!!!!!!! ja dzis wieczorem bede piec ale w formie typowo dla babki!!!

Misia ja Twoja zebra?, wiesz to Ciasto jest b.dlugo wilgotne ale trzeba go przykryc!

Pauletta uwazaj na siebie !!! nie przemeczaj sie ...

Ja juz wyszłamz kuchni i mam wsio! duzo nie robiłam bo M dzis do pracy na 17 :( wiec sama dzis bede! Nie lubie ma K. nie ma w domu w nocy :(

jeszcze raz

WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Zobacz załącznik 232394
 
Ostatnia edycja:
Wpadlamtez pozyczyc wam kochane
Wesolych Swiat,tradycyjnie smacznego jaja i mokrego dyngusa.Oby pogoda nam dopisala.

Tichonek ..mnie sie zart nie podobal....
Lece,jestem juz zmeczona,dziciaczki w brzuchu sie strasznie dzis buntuja,czuje sie jakbym wazyla z tone..ale jutro siadam i swietuje!!!
 
Placki mam gotowe ale za to jaki bajzel w chalupie:baffled:
Wyszlam z mlodym przed 14 na dwor bo juz zyc mi nie dawal,myslalam ze zasnie a tu kiszka...buszuje do teraz:baffled:....
Musze cos zrobic z fotelem tym co stoi kolo komody...mlody wchodzi po nim na komode:cool2:....
Strzelilam nawet fote ale telefonem i kiepsko widac.....
Ostatnio stal tylko na poreczy od fotela i zrzucal wszystko a teraz.......no owsiki ma chyba w d....albo adhd:dry:

MAdbebe moj m w poniedzialek chyba tez jedzie na fuche:baffled::baffled::baffled::wściekła/y:.
Gosc chcial zeby jutro i w poniedzialek przyjechal---taaaa jasne jeszcze moze dzis:baffled:
 
reklama