reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek..teraz to az mi lzy w galach stoja...ale super..gratuluje ...wklej nam tu na dowod testy ale biegusiem..hahaha

Madbebe..paszteciki jesz z barszczykiem czerwonym lub same tak jak my bo zawsze mamy pelno sliny w paszczy jak je robimy..hahaha i niemozemy sie doczekac ich.

a platy sledziowe czyli matijasy czy jak im tam kupowalam na swieta BN.. w polskim sklepie w shoping center ale napewno w innych tez beda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tichonku Gratulacje :-):-):-)
a tą furaginę można brac w ciąży bez zalecenia lekarza? :sorry2:
No właśnie nie wolno:sorry2:Więc już nie biorę,ale też już nie szczypie.Wzięłam 2 razy bo skąd mogłam wiedzieć!!!Ale pamiętam,że przy Radku też miałam przez chwilę zapalenie dróg moczowych.Wszystko by się zgadzało:sorry2:Ja pierdziu,do mnie to wcale nie dociera:no::no::no:
 
Tichonku-tak wlasnie wygladasz jakby do ciebie nie dotarlo :-D dotrzymasz mi towarzystwa na spotkaniu majowym jako nie pijaca mamka?;-):-)
didi - shopping centre czyli gdzie?:sorry2:w centrum gdzies?musze malza poslac coby w foodlandzie zapytal:tak:
 
Tichonku gratuluje tak się cieszę, oj będziemy teraz z dytką na Ciebie dmuchać i huhac by nic Ci złego się nie stało i koniec będzie z Twoimi codziennymi porządkami.:-D:-D Matko jak ja się cieszę a to nie ja jestem w ciąży:-D:-D:-D Mimo wszystko choć bardzo bym chciała :-:)-:)-( chyba Was nie odwiedzę w święta bo skoro to i też wirus to wiesz moment i będzie pomnie i znów wyląduje w szpitalu a tu najbardziej chodzi o moją Agutkę i tak do tej pory jest wystraszona.
Jejkuuuuuuuuuuuuu zadzoniłabym do Ciebie ale tel mi się zgubił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U nas po staremu własnie powiesiłam pościel którą wyprałam a w sypialni aż pachnie nowo założoną. Tak wogóle to coś ostatnio się źle czuję nie mam sił, męcze się i w dodatku jakieś zawroty głowy mi towarzyszą tak już miałam przed szpitalem+gorączka i łamanie w mięśniach bożeeee czekam jak na zbawienie na 13 na wizytę w tym szpitalu niech mi coś dadzą a i 13 jak na złość moja Agatka kończy roczek.:wściekła/y::wściekła/y:
 
Wchodze a tu takie wiesci.Tichonek nie uwierzysz mi pewnie ale ja wczoraj pomylalam ze ty w ciazy moze jestes i na suwaczek zerknelam ile wam zostalo do poczecia.hihi A tu prosze! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!ale sie porooobilo ihih A z drugiej strony swietny zajaczek na Wielkanoc!!! Tichonek pij duzo,jak najwiecej .
No a moje dzidzie zaczely juz szalec nie na zarty.Jak bym sie w nocy nie polozyla dostaje kopniaka.Jeszcze ciezko mi opisac uczucie kopania podwojnego,bo dzidzie sa malusie,ale narazie to tak jakby jedno wcale nie spalo i kopalo caly czas ihih
Lece je nakarmic bo wlsnie sie domagaja chyba...
 
Madbebe-ja Ci chętnie potowarzyszę,bo absolutnie nie piję żadnych trunków wyskokowych:)
Tichonek- niepewnie,ale i tak GRATULUJĘ
Marta-a będziesz dzis gdzieś na mieści?Bo jak bedę szła do tej biblioteki to mogłabym odebrać te listy:)
 
reklama
Ciao Dziewczynki!!

No Tichonku!!!! GRATLACJE!!! NARESZCIE!!! Ciesze sie bardzo!:-)

Sluchajcie lasencje- potrzebuje pilnie pomocy!!Bardzo bardzo Was prosze- jesli wiecie cos na temat moich podpunktow- piszcie bo ja wariuje juz! A wiec:

1. Co do lotu- w jaki sposob mam zabrac do bagazu podrecznego butelke z mlekiem czy piciem dla Ala? Maja byc w jakis terebkach zamkniete? A skad mam je wziac? A co z butelka z napojem? Jak nie byla otwierana to moge zabrac?

2. To megawazne- czy ktoras z was podczas pobytu w Irl wymieniala paszport i dowod ze wzgledow zmiany nazwiska? Musze wymienic swoje dokumenty i nie wiem jak sie za to zabrac. POniewaz: - jesli oddam oba dokumenty to zostane bez zadnego osobistego dokumentu- jak wroce do Irl??
- Po drugie czy zawsze nalezy je odebrac osobiscie?? No bo to by oznaczalo,ze 2 tyg po tym jak wroce do Irl znow bym musiala jechac do PL!!
- Po 3 wyczytalam,ze do zmiany paszportu potrzebny jest dokument z prawdziwym nazwiskiem. Ale ja go nie posiadam! Dowod mam na stare! No i co? Mam najpierw dowod wymieniac, potem paszport? I jezdzic tyle razy do PL??
Mam tez taki problem,ze moj paszport i dowod sa na moje nazwisko jeszcze przed poprzednim slubem- czyli panienskie. I ni wiem czy w urzedzie mi nie beda robic problemu, ze nie ma mnie w bazie danych jako osoby z panienskim....powinnam miec bowiem wymienione dokumenty juz po pierwszym slubie....! Z tego samego powodu nie moglam zarejestrowac Ala w Polsce i niestety nie ma go w spisie obywateli...:-( Jestem przerazona!! Wyczytalam,ze moj dowod mogl juz stracic waznosc bo nie wymienilam go w okresie 4 mies od zmiany nazwiska!!! A ja przeciez slub pierwszy bralam 3 lata temu!! To samo paszport! Jednoczesnie nie wiem jak ja mam to teraz zalatwic!
Blagam laski- jesli cos wiecie to piszcie...grzebie w necie od rana ale nic nie moge znalezc! :-:)-:)-(