reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Cześć dziewczęta.
Po tej zmianie czasu nie mogę się za cholere przestawić głowa mnie boli. Widzę że do nas też te złe wirusy żołądkowe dotarły :szok: Moja Agatka obudziła się o 4 i zaczęła stękać wstałam przewinęłam ja a tu rzadka kupa jak woda. Zrobiliśmy jej z mezem kaszki 100 bo jada tylko przez butle no i do 8 pospala. Nad ranem po przewinieciu znow taka sama kupa, prutki co chwile leca mam nadzieje ze z tago nic sie wiecej nie wyklaruje. Pozatym wczoraj moj J nakarmil mala zupa ogorkowa bardzo ja lubi i jak ja jadla wczesniej nic nie bylo ani kupy ani boli brzuszka wiec sama nie wiem o co chodzi. Jedynie wiem że w takich sytuacjach grypy żołądkowej powinno się pić dużo wody a i marchewka ugotowana, kawa zbożowa są takie wstrzymujące. My dorośli to sucharki :tak::tak: Pogoda też do niczego idę zjeść chyba czekoladkę może mi się humor poprawi bo waga napewno;-);-)
madbebe dziękuje za linka pogadam z moim lekarzem czy mogę to brac boje się czego kolwiek na wlasną reke zażywać, preparat wydaje sie interesujacy. dziekuje
 
reklama
Kurczę,Dziewczynki-odechciewa mi się wszystkiego.Co Młody zaśnie zaraz się z płaczem budzi i trzeba go nosić,bo inaczej ryk niemiłosierny:(((
Jak tak dalej pójdzie to zacznę wyć razem z nim:/
Tichonek-współczuję naprawdę akcji w domku:(
Pauletta-miałam pisać wcześniej...Nie forsuj się,bo jak Cię dorwę,to tak Ci dupsko przetrzepię...Korystaj póki mozesz z nic nierobienia
oooo-znowu płacz....idę:((((
 
Witam

Wszytkiego Najlepszego
dla Nikodema z okazji ROCZKU!!!



Zdówka dla chorowitków

U nas tez nieciekawie SOfik ma temperature a Fi katar znów 9ale jestem przekonana ze to na 100% zęby) ale znów nie mam jak go zaszczepic...

Miłego Dnia - ale co to za dzien jak taki deszczowy :(

Przeczytalam Wasze historie i mam ciary na ciele...
 
Oj zapomniałam
Martuś Wszystkiego Naj Naj dużo słonka na codzień, uśmiechu na twarzy.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
15169310_1.jpg
 
pauletta co do ten teges to sama będziesz wiedziała czy mozesz, jak nic nie boli to się chce... hehe a to jak szybko wracasz 'tam' do zdrowia zalezy od porodu... Ja rodziłam na moje nieszczęście w polskim państwowym szpitalu, gdzie rodziłam 19 godzin, bez możliwości znieczulenia, przy 8 cm rozwarciu i dwukrotnym nacięciu, na dodatek lekarz wypychał mi dziecko łokciem... przeżyłam koszmar :szok: i o ten teges nie myślałam przez 8 tygodni:)

życzę wszystkim chorowitkom szybkiego powrotu do zdrowia!!

ale na forum zrobiło się paranormalnie :-)
 
witajcie kobietki.wpadłam tak na chwilkę życzyć Marcie F wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin:-) sto lat kobietko;-)
 
reklama
Hejka mamuski
Nikos dziekuje ciociom za zyczonak :-)
Marta mogłysmy sie zmowic i podwojna imprezke dla Ciebie i Nikosia strzelic :-D Wszystkiego dobrego kochana:-)
No ja juz chatke ogarnelam po wczorajszej imprezie coby dziecie mialo sie z rana gdzie zabawic, a bylo co sprzatac:-D dziekuje ciociom i wujkom, koleggom i kolezankom za przybycie :-) bylo super choc fulll house:baffled:
Frog Tobie szczegolnie dziekuje ze dotrzymalas mi towarzystwa prawie do polnocy :-D:-D:-D:-D:-D tego mi bylo trzeba:tak: bo ostatnio jakas bez zycia bylam :tak: Monia tez dala rade :-D Nikos zadowolony - stos nowych zabawek :-D
Andziulina jak tam z Toba dzis??
Misia dokopalam sie do czapeczki i bucikow Ala, czekam na zaproszonko:-D:-D:-D
Larcia kuruj sie kochana i jak wydobrzejesz to wpadaj na kawke z Amanda :-) dziekujemy za prezenciki;-) teraz Amandzia musi sie przyjechac pobawic z nikosiem:tak:
Pauletta juz ja Cie nawiedze :-Dpoczekaj troche jeszcze;-)

Martuska, didi, kamcia mam nadzieje ze Wasza imprezka tez sie udala i wszystkie dzieciaki zadowolone, wszystkiego najlepszego dla Julci :)
Gastone co do tego zamartwiania sie to ja mam to samo, zawsze w szystko widze w najczarniejszych barwach, a moj p mysli przez to ze ja go ciagle kontroluje, ale ja sie zwyczjnie martwie ....

Duzo zdrowka dla Was moje drogie i dla biednych dzieciaczkow, moj maly tez sie niedawno meczyl chyba z 5 dni z ta jelitowka al naszczescie juz poszla w p****u:-D:-D:-D

Udanego dnia choc pogoda typowo irlandzka nas dzis nie zozpieszcza:no::baffled:

pozdrowionka
 
Ostatnia edycja: