reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

DZIEKI dziewczynki Marta och babo ty sie ze mnie teraz smiej:) jak wy nadazacie tu czytac to wszystko kobiety:) caly dzien mnie nie bylo to staram sie nadgonic co nieco ale bylam w Newry i super bo euro super stoji w stosunku do poundsa czy jak tam sie to pisze w kazdym razie oplaca sie bardzo:) a wogole to dzieki za przyjecie :) a co do naklejek to mialam a nawet mam i sa rewelacyjne tylko nie nalezy przesadzac z iloscia i napewno nie odchodza od sciany sa rewelka!!!!!!! zmieniaja caly wyglad pokoju ja mam w przedpokoju i holu oraz u corci bajkowe wiem ze nawet i ikea sa za 12,90 maki sa sliczne :)
 
reklama
A jak zazwyczaj o tej porze... No może dziś troszkę za bardzo zaszalałam z godziną..:sorry:
(...)
Acha na wytlumaczenie ze czasu nie mialam pisac mialam jeszcze dodac ze po przyjezdzie z pl zrobilismy generalne porzadki w domciu, bo wilgoc troch sie wdala i wszystkie sciany w domu wyszorowalismy detolem, oczywiscie po kolei kazdy pokoj bo trzebabylo wiertrzyc przez 3 dni:szok:no i szafy wyszorowalam w srodku i popralam co nieco z nieuzywanych(czytaj za malych)moich rzeczy ktore troche przeszly wilgocia, a ktore czekaja az sie w nie zmieszcze:-D no i codzien prawie zasuwam na silowni:laugh2:tylko jakos efekty marne:zawstydzona/y::-(
(...)
Agusiek - co to za specyfik ten detol? Jakiś dobry?
A propo's wilgoci... Powiedzcie jak sobie radzicie z pleśnią? Póki co jej nie mam ale odkąd rozpoczęliśmy sezon grzewczy - szyby nam parują :wściekła/y: woda się skrapla i parapet cały mokry :crazy: czyli krok po kroczku i będzie pleśń...:eek:
Szukałam w sklepach detergentów przeciw parowaniu szyb i lipa. Ratujcie...:sorry:
Witam babeczki.
Dawno nie pisalam,ale ciagle brak czasu.Do tego dopadlo mnie straszne przeziebienie.Czuje sie fatalnie,a za bardzo nie moge nic zabrac,bo karmie piersia:-(Jutro Tobi ma pierwsze szczepienie i juz sie boje-bede chyba plakac razem z nim,albo wysle tatusia zeby mu towarzyszyl a ja zostane za drzwiami.I tu mam pytanie,czy powinnam sie zaopatrzyc w jakis syropek typu calpol,gdybu byly jakies "problemy"po szczepieniu?
Andzulina jakby co to moja pralka "stoi dla ciebie otworem";-)
Wilwia - to zależy od przychodni.. U mnie radzą dać dziecku calpol po szczepieniu i drugą dawkę przed snem: przeciwgorączkowo i przeciwbólowo. A mojej koleżance w innej przychodni nic takiego nie radzili..
dziewczyny dzwonie do kuriera a on sie wyłąncza:baffled:nie wiem co o tym myśleć:no:
Bo już późno i pewnie śpi by Ci z ranka przywieźć wózek - czego Ci baaardzo życzę :-)
 
witam:-)

mam taki kaszel że pół nocy spać nie mogłam:crazy:

joannn dziwne że ci okna parują bo masz chyba nie starą chatke:tak:zapytam mojego K. to może mi powie czemu parują bo ja sie nie znam:baffled:miałam wcześniej starą chate i wylała taka pleśń:szok:mówie wam napewno takiej nie miałyście:no:no i trzeba było wiać z chaty:-(

dzisiaj znowu lekarz:-(a nic mi sie nie chce:no:

miłego dnia;-)
 
Witam Mamusie!!!
Jeden dzień przerwy i już 5stron do czytania:szok:
MartaF-tylko Ty mi pamiętaj podjechać tu po mnie;-):-Dw drodze na porodówkę:happy:.I nie stresuj się kurierem...Choć dziwne troszkę,że wczoraj byli w pl,a dziś mają już Ci dostarczyć przesyłkę:confused2:Samolotem podróżują,czy jakie co?Ale spokojnie:tak:Bo ja się też zacznę stresować,choć do mnie maja dojechać w weekend:eek:
Jola24-na moim profilu są zdjęcia z pokoików moich dzieci-z naklejaskami na ścianę.Wydaje mi się,że prezentują się całkiem,całkiem...W każdym bądz razie jakoś tak ożywiają pokój...Choć przyznać muszę,że jeśli ktoś ma talent malarski sam wyskrobie cudo,że głowa malutka:tak::-)
A ja znowu padam na pysio-wczoraj pojechaliśmy po10-tej do Clonmel i...wszystko od12-ej:wściekła/y:,no to dajemy do Cork:-D.I jak na złość chyba jakieś choróbsko się do mnie przykleiło-a teraz smary po kolana,głowa i gardło boli(nie wiem co bardziej:-()...
Poza tym-witam nowe Dziewczynki:tak::laugh2:
Gastone-jak tam imieninowy wieczorek?
A teraz lecę,bo dzieciątka moje na dole czekają,ażeby mamusia z ubraniami zeszła:sorry:
Miłego dnia drogie Panie:-)
 
witam:-)

mam taki kaszel że pół nocy spać nie mogłam:crazy:

joannn dziwne że ci okna parują bo masz chyba nie starą chatke:tak:zapytam mojego K. to może mi powie czemu parują bo ja sie nie znam:baffled:miałam wcześniej starą chate i wylała taka pleśń:szok:mówie wam napewno takiej nie miałyście:no:no i trzeba było wiać z chaty:-(

dzisiaj znowu lekarz:-(a nic mi sie nie chce:no:

miłego dnia;-)
witam sie z ranka narazie nie pada:tak::tak:głowa nie boli o jak dobrze a jak u was dziewczyny bol głowy minał???u mnie tez okna paruja własnie nie wiem dlaczego .....kiedys mieszkalam w apartamencie tam tez parowały........ale jaki był grzyb ze mi na szafkach wytrastał wszystko spleśniało ,dywny ,szafki,ciuchy ,okna,nawet szyby były spleśniałe to było dopiero a byliśmy pierwszymi lokatorami w tej chacie.....:tak::szok:spadam pozniej sie pokaż teraz do szkoły i do sklepu po chlebek dla mnie ciemny...ppappapapa
 
lubiczanka to witaj w klubie:-(ja dzisiaj lece po leki bo nie moge spac:no:
no tak kurier ma wieczorkiem dojechać:tak:wczoraj wyjechali rano z PL to nie wiem ale jutro na 100% będą jak dzisiaj nie zdążą:tak:
a mnie brzuch boli na dole:baffled:nieprzyjemny ból:no:ale juz miewałąm takie także...;-)
a i musimy pogadac w szkole

dziewczyny co do parujących okien to mój mówi ze jak cos wisi mokrego na grzejniku to szyby parują,zwróćcie na to uwage
 
lubiczanka to witaj w klubie:-(ja dzisiaj lece po leki bo nie moge spac:no:
no tak kurier ma wieczorkiem dojechać:tak:wczoraj wyjechali rano z PL to nie wiem ale jutro na 100% będą jak dzisiaj nie zdążą:tak:
a mnie brzuch boli na dole:baffled:nieprzyjemny ból:no:ale juz miewałąm takie także...;-)
a i musimy pogadac w szkole

dziewczyny co do parujących okien to mój mówi ze jak cos wisi mokrego na grzejniku to szyby parują,zwróćcie na to uwage.......................................ja nie wieszam nic na grzejnikach własnie ..................i dallej paruja......................
 
reklama
dobry:-)
Joann ja tepilam ta wilgoc detolem mould and mildew czyli takim wlasnie do plesni, taka zielona plastikowa butelka , kupisz w dunsie;-)nie znam nic innego coby dobre bylo, wlasnie dziewczynki moze wicie cos na temat jakis zawieszek, albo kiedys byly takie do postawienia w pudelku przeciw grzybkowi...
wilwia ja malemu podalam po pierwszym szczepieniu pol czopka paralink, do kupienia w aptece bez recepty
co do okien to u mnie tez paruja zwlaszcza po nocy:-)ale wytre recznikiem papierowym, otworze okno przewietrze pokoj i jest ok:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry