reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam babeczki.
Dawno nie pisalam,ale ciagle brak czasu.Do tego dopadlo mnie straszne przeziebienie.Czuje sie fatalnie,a za bardzo nie moge nic zabrac,bo karmie piersia:-(Jutro Tobi ma pierwsze szczepienie i juz sie boje-bede chyba plakac razem z nim,albo wysle tatusia zeby mu towarzyszyl a ja zostane za drzwiami.I tu mam pytanie,czy powinnam sie zaopatrzyc w jakis syropek typu calpol,gdybu byly jakies "problemy"po szczepieniu?
Andzulina jakby co to moja pralka "stoi dla ciebie otworem";-)
 
reklama
justysia Jula juz tez ma zabka? super:-)ale nie zazdroszcze z tym zwiazanych przejsc...az sie boje co to bedzie u nas
andziulina jesli masz ochote to kup ta 2 ona tez jest od urodzenia, takze napewno nie zaszkodzi, a na poczatek mozesz mieszac jak chcesz 2 miarki tego i dwie tego, a noz maly bedzie bardziej zadowolony i da rodzicom pospac;-)
 
ja na sekundke napisze tylko o Cudo i zmykam grac z mezulkiem w Scrable...

Cudo od pczatku pazdziernika ma byc razem z Blach w przychodni na terrylandzie..ale chwilwo jest na urlopie... wiec Blach i Cudo to jedna i tam sama przychodnia teraz bedze...:)
 
Agusiek - a kiedy podałaś mu tą 2? sama nie wiem, czy zostać przy 1 czy kupić tą 2...

MartaF - faktycznie jeszcze Lubiczanka. przynajmniej będzie Wam wesoło - jak tylko w tym samym terminie wylądujecie na porodówce:-D
Ogolnie 2 powinnosie dawacpo 6 tygodniu zycia,wiec u ciebie spokojnie.W niektorych przypadkach ( u mnie tak bylo)mozna dawac wczesniej jednak mowia ze po uzgodieniu z lekarzem.Max mialaniska mase urodzeniowa, nie karmilam piersia a na aptamilu 1 jadl co pol godziny, wiec musialam przejsc na extra hungry.I mialam blogi spokoj..Jadl co 3 godziny, 4.Mleko ogolnie jest ciezsze i na dluzej zaspokaja glod.Spokojnie mozesz mu je podac.
ja na sekundke napisze tylko o Cudo i zmykam grac z mezulkiem w Scrable...

Cudo od pczatku pazdziernika ma byc razem z Blach w przychodni na terrylandzie..ale chwilwo jest na urlopie... wiec Blach i Cudo to jedna i tam sama przychodnia teraz bedze...:)

ojeje srable..Mam moje kochane scrable i sie kurza..jako narzeczenstwo gralismy ciagle i wygrywalam hihih A teraz trudno jakos zapedzic mojego meza do gry...:crazy:
 
dziewczyny dzwonie do kuriera a on sie wyłąncza:baffled:nie wiem co o tym myśleć:no:
nie pomogę bo nigdy nie zammawiałam ale może akurat nie może odebrać:-)a głowa przestała bolec nareszcie...........:tak::szok:zobaczymy jutro...hhehehhehe a teraz zmykam bo ogladam taniec z gwiazdami a pozniej ostatni odcienek teraz albo nigdy........:-:)eek:takze dobranoc dziewczynki...........
 
dziewczyny dzwonie do kuriera a on sie wyłąncza:baffled:nie wiem co o tym myśleć:no:
OJ może to jakiś nieuczciwy kurier kto ich tam wie:no: nie wiem co zamówiłas i czy płaciłaś z góry ale z pewnością tak:tak:to myśle że nie masz się czym martwić ponieważ nie podpisałaś odbioru przesyłki:tak:i zawsze możesz zaskarżyć daną firmę o niedostarczenie tej przesyłki tyle że to kupe nerwów i czasu:szok::-( A co do smoczków to się zgodze że jak dziecko nie chce to raczej nie chwyci u mnie dwoje dzieci miało smoczki a dwoje jak tylko wkładałam to dzwigało na wymioty :szok: Mati teraz jak się urodził to miał piąstke w buzce a na palcu taki balonik z krwią że aż się wystraszyłam :szok:ale pielęgniarka zaraz mnie uspakajała i przebiła mu krwiaczka :tak:a każde zdjątko z USG MA Z PIĄSTECZKĄ W BUZCE:-D
 
reklama
Hej dziewczynki

Czy ktoras z was uaywala tych cudnych naklejek na sciane do pokoiku dzicinnego? Ciekawa jestem jak sie prezentuja w rzeczywistosci, wogole nie ma tu ladnych dywanikow do pokoju dziecinnego albo ja mam pecha i nie moge znalezc:-(

dziewczyny dzwonie do kuriera a on sie wyłąncza:baffled:nie wiem co o tym myśleć:no:

Nie strasz mnie z tym kurioerem bo do mnie tez paczka ma dojechac w przyszlym tygodniu:-D

Dobrej noicki ide sie relaksowac
 
Do góry