reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam

Chłopaki ogarniają swój pokój,najmłodszy śpi a ja szarlotkę piekę.

Gosiu ceny wynajmów są bardzo zróżnicowane.
Pod Dublinem jak mieszkaliśmy to płaciliśmy 1200e za 3 pokoje.Fakt,że domek był nowiuteńki i miał solary na dachu,a teraz mieszkamy 70km od Dublina i płacimy 700e za 4 pokoje.
Jeśli w ogłoszeniu jest pets allowed to znaczy,że właściciel zgadza się na psa.
My mamy dwa psiaki i na szczęście nie ma z nimi problemu.

AsieńkoM zdróweczka dla P.No to się zaraził,no!
I jak wizyta u lekarza?


AsieńkoR ło ludzie,to się przeszliście z bagażem.Ale ktoś dzwonił do tego faceta,że masz bagaż czy sam się skapnął?


Idę na kanapę.
 
reklama
Hej

Wizyta w szpitalu ok. Nawet szybko szło i tylko godzine siedziałam w szpitalu więc się nie namęczyłam. Nawet scan mi zrobili bo w gabinecie była aparatura więc pani doktor pomierzyła dzidziusia i powiedziała, że dzidziuś jest duży. W karcie zapisała że waży już 1,5kg.

Zaraz idę do łóżeczka bo zmęczona jestem, Ta podróż autobusem mnie męczy, godzina w jedną stronę.
 
hej dziewczyny chcialam spytac czy ktoras z was miala doswiadczenie ze zlamana kostka tutaj w IE. moj syn zlamal na deskorolce , niestety tak fatalnie ze mial operacje i sruby wkrecone ... chcialabym wiedziec jak oni dalej postepuja po tej operacji , poniewaz moj znajomy czeka juz na wyciagniecie srub od maja i dalej nie ma lozka w szpitalu. My mamy dopiero 4 listopada pierwsza kontrolre i sciagniecie szwow... za kazde info dziekuje z gory:-)
 
Dzieki dziewczyny. Piszę do Was z łóżeczka. Zaraz idę spać bo jestem wykończona. Zrobiłam sobie z Zuzią dzisiaj 3 godzinny spacer. Byłyśmy też w kościele zapalić świeczki i pomodlić się bo dzisiaj był pogrzeb mojej ukochanej babci która zawsze z nami mieszkała. Ale będzie dziwnie jak przyjadę na wakacje do Polski. Teraz nie dało rady żebym poleciała, a z drugiej strony może i dobrze bo gorzej bym to zniosła. Spokojnej nocki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej weekendowo:)
Asieńko-to my dziękujemy za odwiedzinki:)))))a powiedz mi-przepraszam,ze tak prosto z mostu-z Tobą wszystko ok było w niedzielę-żadnych rewolucji żołądkowych?Bo robiąc miejsce na kawki(jakos ostatnio mam na ich punkcie obsesję-wszedzie jakieś promo)zauważyłam,że inka jest po terminie...i to sporawo...Przepraszam,że nie zwróciłam na to uwagi:zawstydzona/y:mam nadzieję,że nic Wam nie było:baffled:
AsieńkoR-no to dobrze,że zlokalizowaliście gościa od bagazu;))))
Julia-ale pech...Zdrówka Synkowi...mój Dawid miał noge w gipsie-ale nijak sie to ma do Twojego przypadku,więc nie podpowiem:(
Anineczko-podrzuc mi tu szarlotki dla J-miałam piec,bo Asieńka zrobiła nam dostawy,ale jabłuszka sa tak wspaniałe,że zwyczajnie szkoda mi ich na przeróbki-wolę tak o zjeść;)
Miłego weekendu Dziewczynki
 
Do góry