reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej,:-)
U mnie juz sie obiad gotuje, pralka pierze, podloga wymopowana.
Zaraz wyjscie na zakupy a potem jedziem do Bry.:tak:

Milego dzionka.:-)
 
reklama
Dziekuje kochane za miłe przywitanie......:*

Co do straconej fasolki to pierwsze dni jak sie dowiedzialam byly najgorsze...
Ale ze mnie silna baba i raczej nie łamie sie łatwo.........
Wbilam sobie do łepetynki ze po prostu tak mialo byc...
Widocznie płod byl za słaby , chory itd........
Lepiej ze skonczylo sie to tak niz mialoby sie dziecko i ja cale zycie meczyc..........
No tak do tego podchodze bo inaczej jakbym za wiele nad tym rozmyslala
to by dobrze ze mna nie bylo...............

Tichomek..............Na pewneo u Ciebie bedzie wszystko ok z fasolka... :)
No i juz duzy z niej bejbik ....widze ze masz termin porodu na dzien matki....:)....(moje imieninki)
super........ chociaz zazwyczaj te dzidziolki w terminie nie wylaza............
Widze ze juz masz synka to pewnie marzy Ci sie (tak jak mi zreszta) córeczka.......

Nic zmykam sie bawic z moim dzieciem :)
a potem wymyslac jakis obiad...

Milego dzionka
 
Evelinaaa ja tez mam imieninki w dizen matki;-):-).
Larcia ooo widzisz , ja caly czas myslalam ze u Ciebie przeboje z CHB zaczely sie zaraz po tym jak sie przeprowadzilas:sorry:
Didi wspolczuje @,ale ja tez mam tak jak Ty....mam ta wkladke i @ to ja wlasciwie nie mam tylko jakies plamienia;-)ale dosc regulrne bo co 4tyg;-).
Lubiczanko heh ja tez na bezrobociu a czasu tez malo.....prasowanie czeka juz ze dwa dni..a ja jakos zebrac sie nie moge:sorry:ale chyba wieczorem juz bede musiala bo u Szyma w szafce pustki:sorry:
Tichonku alez juz duuuza ta Twoja fasolinka;-)
Moniadan ale dlugo Emka potrafi spac:szok:moj tak do godziny....nigdy jeszcze nie spal w dzien 3,5h:no:raz w zyciu mus ie zdarzylo spac 3h:szok:normalnie sie nudzilam:-D;-)

Posciel zmienilam i sie pierze.....

Szym spal dzis u siebie caluska noc no dwa razy sie budzil,ale nie przylazl do na po cichaczu.....;-):-)
 
Ewelcia-a no brak dosłownie czasu na wszystko:(A widziszx jaki grzeczny ten Twój Synuś-przynajmniej w nocy;)
Eveeelina-i tak trzymaj!!!Najważniejsze to dobre nastawienie:)))
Kupiłam właśnie ciółwiowi filtra i kurcze do kupy złożyć nie mogę:/A tylko 6 części:(...I o!
 
Lubiczanko troche techniki i sie gubisz:-D:-D;-) nie no zartuje ,napewno sobie poradzisz....czekam na zdjecia zolwia:tak:.

Lece jakis makijaz trzasna bo wlasnie dostalam sms-a od kolezanki ze jednak nie idzie do pracy ,wiec dzis wypad do niej...tez ma Szymka:-Doj moze byc wesolo...tamtem ma 2,5r;-)
 
Lubiczanko jakie suwaczki :-)

Ewelcia no ja za bardzo nudzic sie nie moge bo mam jeszcze dziecko nr 1 :-)
wczoraj jak Emcia spała układalismy puzzle i tworzyłam moje eksperymenty w kuchni

za to dzis Emcia mnie wykonczy, nie moge nawet usiasc bo zaraz mnie ciągnie, jak dobrze ze juz za pół godziny jedziemy po Sz.
 
Monidan-latam po necie i wyszukuję różnych różności;)))No jak się ma więcej niż jedno dziecko nie ma mowy o"świętym spokoju"-jak jedno odpuści drugie wpada w"sza disneya":)))))
 
reklama
witam po poludniu;-)
ja od rana w miescie,wrocilam okolo 14tej.Ale jestem zadowolona bo mala sie sprawowala mimo ze nie miala swojej drzemki.Pospala za to w drodze powrotnej i pozniej pod domem,takze git.Zaraz moze znowu legnie:happy:
Evelinaa
-witaj i rozgosc sie.3mam kciuki za starania!rzeczywscie twarda sztuka z Ciebie:tak:;-)
pauletta-Wikta (i Zuza mysle to samo) cyca traktuje jako popitke i uspokajacza rowniez.Nie maszans zeby zawartosc wystarczyla na jeden chociazby posilek:no:Tak wiec mysle ze z Twoimi jest wszystko OK;-)
doczytalam Was,ale jakas godzine temu,teraz dopiero mam czas na skrobanie,wiec niewiele pamietam co komu:eek::sorry:
Mowia w radiu ze weekend ma byc mega cieply-22stopnie,co sie o tej porze roku tutaj rzadko zdarza!:-Dtakze korzystajcie:tak:
Milego popoludnia!
 
Do góry