reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

KAsiuleczka sliczne kwaituszki wyczarowalas:)
Lubiczanko opowiadaj!

Bylam na zakupach i oprocz paska do spodni i sexownej pizamki to nic sobie nie kupila....wlasnie slysze ze m mi mowi zebym wreszcie szla sie kapac:-p:-p:-p
 
reklama
frog4-obrotna babka z Ciebie:tak:;-):-)ja bym juz nosem zaryla pewnie:blink:

Normalnie to ja tez:-):tak: ale dzis w poludnie walnełam sobie redbulla i dostalam takiego powera ze dopiero teraz siadlam na moich szanownych 4 literkach;-) i co najdziwniejsze jeszcze bym cosik porobila. No ale pozno wiec ide wziasc szałerka i lulu bo jutro z ranca wstaje do mlodego bo mezowski jak co tydzien po nocce.

Wiec milych snow zycze, a tym co maja jeszcze "plany" - Ewelcia;-):-p:-D:-D:-D- milej nocki :-p:zawstydzona/y:
 
Dzień dobry :-)
widzę, że ja pierwsza dzisiaj;-) ale jak się wstało o 6 rano...:eek:
mały jeszcze jakiegoś kataru załapał - leci mu ciurkiem woda z nosa i non stop kicha :-(
ehhh idę jakąś kawę łyknąć, bo oczy same się zamykają:baffled:
 
Bry:-)
Niedziela to większość się byczy,albo rosołki pichci;-)
Ja kawcię spijam i zaraz do mamy będę dzwonić:tak:Pogoda nie bardzo:confused2:A my dziś na grilla idziemy:baffled:Nie może padać bo grill ma być w porze obiadowej i ja nic w domu na obiad nie mam:sorry:...Najwyżej zamiast na grillu zrobimy jadło w piekarniku:-D:-D:-D
O....moje dziecko się wynużyło:tak:Za to mąż jeszcze śpi i pewnie nie szybko wstanie:sorry:
Miłej niedzieli wszystkim,Margaritto owocnych pakowań:tak:
 
Dzien dobry :-) wszystkim
A ja wlasnie zwleklam sie z łóżeczka:happy: moje dziecie wstalo 9.25:szok: wiec mamusia sie wyspała:tak:
Teraz sniadanko, potem kawka i za godz do pracy.

Lubiczanko witam. Urlopik udany na pewno az ci zazdroszcze takiego wypoczynku no i tego słoneczka;-)

Andżulina oby Igorek mial tylko ktarek, zeby nie wyklulo sie nic powazniejszego:tak:.

Tichonek zycze udanego grilla na pewno pogoda pozwoli wam milo spedzic popoludnie. Inaczej być nie moze. ;-) W razie czego alternatywe i tak masz:happy:
 
Kasiuleczka piękne kwiatuszki.. Ty to masz cierpliwość..;-)
Lubiczanka pisz jak tam było!

Aleee mi niedobrze......:baffled: Wódka z colą to nie najlepsze połącznie:sorry:dla mnie... Idę zaraz listę robić bo w lodówce tylko światło jest.. I może małej uda mi się zakupy ubraniowe zrobic... szkoda tylko że powera brak..
 
bry!
ja mokra jak mysz:szok:od rana pakowanie..
Mala wczoraj za dnia moze godzinke pospala,nie bylo jak:sorry::zawstydzona/y:Za to w nocy elegancko.Jak zasnela prze 9ta tak do okolo 3ciej bez pobudki.Malina!:-DMaz za to dopiero przed 2ga wrocil,biedaczek:eek:
crazygirl-cola:szok:wrrrrr,az mnie strzasnelo.Toz to masakar dla zoladka.Ja w ogole nie pijam:no:Czsem 2lyki od swieta.Za to A. pepsi litrami..Jakby do najzdrowszych nalezal:eek:
lece dalej.A Wam milej niedzieli!
 
hejka
frog4 czas na moje robótki to znajduje dopiero wieczorkiem po 21 gdy mala idzie spac, bo przy niej nie bardzo mozna cos zrobic bo ona oczywiscie tez chce no i wszystko chce pomacac he he wiec siedze troszke a poxniej M wola na film lub cosik innego ;-)
butterfly a to jest stronka z malymi kursikami jak wykonac takie kwiatuszki,Tez ostatnio upiekszalam pokoik dla mojej Olivy i zrobilam jej Kubusiowy Swiat nad lozkiem, ohhh strasznie szczesliwa byla i do tej pory wszystkie postacie wiszace na scianie caluje na dobranoc.
Gałązka z kwiatami wiśni | Kwiaty z bibuły | Rękodzieło | Bibułkarstwo
Andziulino nooo zdrówka dla Igorka
Tu widze ze o baletach mowa boszeeee juz nie pamietam kiedy ja ostatnio bylam ....aaa 3 lata temu jeszcze z Olivká w ciazy i strasznie sie balam ze ktos zaraz na mnie wpadnie wiec M z kolegami robili jako ochrona ciezarnej.
ohhhh spac mi sie chce chyba trzeba kawulca zapodac.
 
Ostatnia edycja:
witam niedzielnie..

u mnie od rana sprzatanko... zamiast odpoczywac to ja latam na odkurzaczu a zaraz na mopie.. dzisiaj juz P wraca ale sie ciesze...hehe....

Kasiuleczka to moze z nami wybierzesz sie na kregle..napewno te w Oranmore...ja mysle zemoze sroda wieczor albo czwartekco wy na to laseczki..Kamcia jak myslisz ..pasuje Tobie
 
reklama
Do góry