reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam laseczki
Juz po pracy busy jak cholera..
Lukasz pojechał do Kilarney wiec jestem sama moze jakas kawunia...?:)
Pusto tu więc wszystkie juz chyba kawkuja:))
dobra lece
 
reklama
ello mamuski
aj pogoda lipna, za to po nocnym "kulu kulu" i wyspaniu sie do 12:-):-):-) humorek mam calkiem calkiem.
Choróbsko na szczescie Olivie opuscilo, mnie juz prawie tez i obylo sie bez antybiotyków.
A to moje wczorajsze dzielo kwiatek z bibuly bardzo pracochlonna robota bo myslalam ze nigdy tego nie skoncze.
P1030259.jpg


P1030260.jpg



P1030256.jpg

A te same wyrosly, ja tylko posadzilam i ze dwa razy podlalam bo wyreczal mnie irlandzki deszcz

P1030267.jpg
 
Pogoda to taka do dooopy wszedzie :) trzeba se drinka walnac na rozweselenie :)
Kasiuleczka napisz mi jak ty robisz te kwiatki to tez chetnie cos takiego stworze do pokoju Majeczki bo wlasnie go urzadzam i wciaz cos mi tam brakuje a taki kwiatuszek to super by mi tam pasowal, ja jak narazie wyszyma se obrazki krzyzykami i to tez taki "dobry" zlodziej czasu. Milego weekendu
 
Witam sie w tym dlugim dniu, ktory nie ma dzis dla mnie konca.
Ja po pracy padnieta, dwa obiady wyczarowalam, chatke ogarnelam kawke z dziewczynami zaliczylam - Agusiek Kamcia - dzieki kofane:-) za mily przerywnik. Teraz pranko wstawilam, biore sie za sernik i mam nadzieje ze wyjdzie mi, bo to dietetyczny:-p:sorry2:. I jeszcze prasowanko czeka, kapiel mlodego, a po 9ej trza jechac po meza do pracy...az sie zmachalam na sama mysl ile mnie jeszcze dzis czeka:szok:
Wieczorkiem koniecznie lampka winka przed snem, zeby byl twardy i szybki;-)

Kasiuleczka szacuneczek dla ciebie i twoich raczek. Takie arydziela tworzysz kiedy ty kobieto masz na to czas? No i te pomysły... Naprawde slicznosci.
 
Witam y Irlandii
PO TAKIM URLOPIKU Ladujac tu czlowiek sie deprechy może nabawic...Umieram,wiec nie nadrobie+tzlko 36stron...buziaki
aaaa
oficjalnie
LadyZgaga=caluje mocno Ciebie i Juleczka.Dzielni byliscie
kto mi przyslal sms ka z wiadomoscia??????
Uciekam do wanny a Wam milusiego wieczorku
 
lubiczanka-podmyj sie i zdawaj relacje:-D
mnie to czeka dopiero:-(ta chata jest tak zapuszczona ze masakra:szok:Nikt by mi nie uwierzyl gdybym powiedziala ze 2baby tam mieszkaly przez 3lata,bo wyglada jakby stala nieuzywana w ogole.Mamy tydzien zeby sie ogarnac.Fajnie:nerd:
Malz zostal malowac a ja wrocilam Wikte klasc.odmalowac calej i tak sie nie da.Zrobimy,co najwazniejsze a reszte pozniej po trochu bo dzuma..:szok:ale warto.mamy wkreta;-)
Jako ze musimy dac rade to damy bo co:rofl2:Najgorzej z ta Wikta jak ona teraz lazilaby gdzie sie da:baffled:Musze ponarzekac nieco;-):-)
kasiuleczka-wystaw tu cennik bo czarodziejka z ciebie normalnie.Masz zdolnosci dziewczyno:tak:
frog4-obrotna babka z Ciebie:tak:;-):-)ja bym juz nosem zaryla pewnie:blink:
 
reklama
Witam
Ja bylam dzis na slubie kolezanki
Slub piekny kloezanka wychodzila za francuza a ksiadz znal francuski i mowil po polsku i francusku wszystko

Pozniej bylam u przyjacoilki rozmawialam 2 h z jej mezem zeby sie nia lepiej opekowal bo mi zaczyna w depreche wpadac niedawno urodzila

A teraz leze i masuje sie vibroaction :-)
 
Do góry