reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

d.dobry!
a ja mam znowu meza w domu,jak poprzednio.Widac ze szczesliwy ze nie musi wstawac po nocach;-)
Noo..pogoda raczej sie nie zapowiada poki co :dry:
Wikta probuje tylek podnosci,ale sie slizga na puzzlach.Nie wiem czy koc pod nia podlozyc czy co:confused:
Dzisiaj slicznie pospala :tak::-) z czego sie ciesze bo sie wyspalam:-)
Od pn. jest juz w swoim pokoju-nie zrobilo to na niej wiekszego wrazenia:blink::-)
lubiczanko-fajnie ze Ci sie urlopik udal!Ja oczywiscie prosze o szczegoly,bo nadalnie wybralam miejsca na wakacje...A jak Bulgaria we wrzesniu/pazdzierniku?Buziak Danielkowi za zebola!
Pauletta-pozytywne fluidy przesylam!Glowa do gory i do przodu!;-):-)
Ewelcia-spoznione,ale szczere:tak:
46d9c29fa432a843cc50375d51a0ddba.jpg
asienka-calkiem mozliwe,bo to tak jest 7-8 miesiac.Musisz byc blisko:tak:
Milego dnia mamki!

 
reklama
hey laseczki My wlasnie zwleklysmy sie z lozka, teraz sniadanko, potem prasowanko itp. Niebo szare, ale napewno sie potem rozpogodzi :-) Milego dnia!
 
Crazy girl Wszystkiego najlepszego!
Życia Baśniowego...
Dużo miłości,
niech w twym sercu zagości.
Życzę ci też
żebyś była także szczęśliwa
Szanuj zawsze i wszędzie ludzi,
Nawet Gdy ktoś bardzo marudzi.
Nie zaznaj nigdy bólu ani głodu...
Miej u kogoś ciepło,nigdy chłodu...
Niech z córy wyrośnie dziewczyna rozsądna:)
popcard.image.php.jpg
Ewelcia wiem że spóźnione ale szczere
Z okazji imienin życzę Ci:
- Aby każdy dzień miał kształt Twoich marzeń,
- Aby Twą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia,
- Abyś przeszła życie w pełni, lecz zawsze pozostała sobą.
Życzę Ci jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłabyś powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!
 

Wikta probuje tylek podnosci,ale sie slizga na puzzlach.Nie wiem czy koc pod nia podlozyc czy co:confused:
Dzisiaj slicznie pospala :tak::-) z czego sie ciesze bo sie wyspalam:-)
Od pn. jest juz w swoim pokoju-nie zrobilo to na niej wiekszego wrazenia:blink::-)


asienka-calkiem mozliwe,bo to tak jest 7-8 miesiac.Musisz byc blisko:tak:


Koc będzie jej się zwijał, puzzle jednak są pod tym względem najlepsze


Crazy Girl wszystkiego najlepszego
 
Hello

Lubiczanko, my wiedzialysmy, ze Ci sie urlopik udal jeszcze zanim wrocilas:-D Anineczka poda Ci wiecej szczegolow:-D:-D
Wielkie gratulacje dla Danielka z okazji pierwszego zabka!!!

Andzulina, nie przeoczylas, bo nie pisalam...;-) Mam dzisiaj pod opieka 3-mies. coreczke mojej kolezanki. Sytuacja awaryjna!!! Jest grzeczna ale moze byc problem z jedzeniem, bo "cycowa" jest. I probowalam dac jej butle ale tak niebardzo jej podchodzila. Moze jeszcze nie byla glodna... Jak juz bedzie bardzo zle, to ja podrzuce do Pauletty na cyca:-D:-D:-D:-D
Jak narazie zasnela- A. ja uspil:-)

Crazy Girl, zdroweczka i szczescia. Niech Ci sie pospelniaja najskrytsze marzenia- nawet te z serii nieprzyzwoitych:-D

Dobra, uciekam.
Do pozniej i mielgo dnia
 
Pauletta - będziemy :tak:
Lady Zgaga - no to masz malutki przedsmak tego, co cię czeka;-) ale dasz radę:tak: a jak coś to dawaj do Pauletty - hehehee może Zuza się podzieli ;-)
 
Andzulina, nie przeoczylas, bo nie pisalam...;-) Mam dzisiaj pod opieka 3-mies. coreczke mojej kolezanki. Sytuacja awaryjna!!! Jest grzeczna ale moze byc problem z jedzeniem, bo "cycowa" jest. I probowalam dac jej butle ale tak niebardzo jej podchodzila. Moze jeszcze nie byla glodna... Jak juz bedzie bardzo zle, to ja podrzuce do Pauletty na cyca:-D:-D:-D:-D
Jak narazie zasnela- A. ja uspil:-)
ja tez sluze,nawet dwoma:-DDo mnie masz chyba blizej ;-)
 
Madbebe,Andzulina-Wy tak na prawo i lewo cyców nie reklamujcie na pożyczenie;)))
LadyZgaga-dzięki,przy najbliższej sposobności poproszę Anineczkę o detale;)))
Pauletta-Ty mi się nie smutaj tam!!!
Madbebe-z tego co wiem Bułgaria najlepsze miesiące ma od maja do września...My akurat trafiliśmy na początek upałów-czyli do wytrzymania-nie było zimno,bo słonko świeciło,ale nie paliło(czego Daniel raczej tak łagodnie by już nie zniósł)...Takie28stopni mniej więcej...Polecam z całą pewnością Złote Piaski,w których mieszkaliśmy-4*hotel,all inclusive.Jedzenie dobre,wszystkie drinki(alkohole też)za free,3baseny na dworze i jeden kryty,sama miejscowość taka typowo turystyczna,bardzo mi się podobało,że przechadzając się promenadą liczne bary serwujące drinki są wyposarzone w baseny(np z fajowskimi zjeżdżalniami),z których to śmiało można korzystać.Bez przerwy też promocje-typu 2 drinki w cenie jednego(czyli średnio 9 lewa-4.5e)dużo opowiadać można...Na ulicy można za niewielkie pieniądze kupić ciekawe wycieczki-my skorzystaliśmy:)))Fajne były np-rejs całodniowy statkiem z jedzeniem wliczonym w bilet(delfiny,te sprawy można oglądać)za 25e(50lewa)...Jeśli byś się skusiła,to mogę Ci duuuużo pisać(oczywiście trzeba się targować-np taksówka za przejazd do Warny kosztuje zwykle 20lewa,a my wytargowaliśmy 15-7.5e...a odległość18km,a na promenadzie za taką owieczkę dla Dadzi zamiast zapłacić 14lewa daliśmy10:)))
 
reklama
Do góry