reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Sluchajcie moje wy kuchareczki- poradzcie! Co mam nagotowac Aaronowi, zeby mial na tydzien jedzenia w zamrazalce i zeby to bylo z miesiem i zeby to bylo latwe i szybkie i tanie do zrobienia!??? Przede wszytskim tanie bo biedak zostaje z 20 e w portwelu na caly tydzien!:szok:
Czekam na wasze nieocenione porady! Dzis jade na zakupy wiec musze cos wykombinowac zeby mi tu nie zmarl z glodu albo nie zyl na fasoli w puszkach....:-p

Może pierogi ruskie :-):-D.. Ostatnio moda na nie.. Wyjmie z zamrażarki i wrzuci do wody i gotowe..ewentualnie podsmaży z cebulką..


Tichonku Ty kłamczucho...:-).... A tak w ogóle to wracajcie w końcu do zdrowia.... Biedni jesteście....:-(
Z tym facebookiem to może też primaaprilisowy żarcik był...:confused:

A ja mięsko wstawiłam właśnie i się piecze.. Emilka mnie załatwiła rano bo wylało jej się picie do pudełka z zabawkami..:baffled: i wszystko uklejone i mokre było..
 
reklama
Może pierogi ruskie :-):-D.. Ostatnio moda na nie.. Wyjmie z zamrażarki i wrzuci do wody i gotowe..ewentualnie podsmaży z cebulką..


Tichonku Ty kłamczucho...:-).... A tak w ogóle to wracajcie w końcu do zdrowia.... Biedni jesteście....:-(
Z tym facebookiem to może też primaaprilisowy żarcik był...:confused:

A ja mięsko wstawiłam właśnie i się piecze.. Emilka mnie załatwiła rano bo wylało jej się picie do pudełka z zabawkami..:baffled: i wszystko uklejone i mokre było..

Niestety co jest bez miesa jest dla A- beeeeeeee.....a ruskie to tylko dla Polakow takie wyjatkowe ...hehehe....moj mezulo raczej by nie kipial z zachwytu :)
 
Witam sie i ja!:-)

Tichonku- czulam, ze nas wkrecasz! Oj nie dobra TY!!!:tak:

Kamcia-juz od dluzszego czasu podaje mojej niuni tran Moller's o smaku cytrynowym i jest ok, zadnego rozwolnienia. Nawet bardzo chetnie go pije. Trudno powiedziec czy to wlasnie tran jest przyczyna luznych kupek Twojego dziecka, wiadomo kazde dziecko jest inne i moze inaczej reagowac. Sprobuj wiec moze nie podawac go przez kilka dni i sama sie przekonasz czy to "to".

Dytko-jaki piekny koszyczek.To twoj?Moj jest jeszcze na strychu! A czekoladowy krolik schowany, bo jak Natalka by go znalazla to juz by go pewnie nie bylo.:tak:

Karolinanicola-ciasta tez nie sa moja dobra strona! Ale mam ambitny plan bo chce zrobic ta zebre, co sofik poleca i moze tez sernik.

Lubiczanko-pisalas wczesniej, ze twoj J w sobotke pracuje, nie przejmuj sie bo moj J tez!
Podziwiam Cie kobieto, 3 dzieci wszystko na Twojej glowie-WIELKI SZACUN!!!!
Ja mam jedno i czasem wymiekam.:rofl2:

Misia-ja ma tel w vodafone, kiedys jak chcialam sciagnac simlocka, to zadzwonilam do nich powiedzialam, ze jade na wakacje i sami mi go sciagneli, w trakcie rozmowy telefonicznej.

Zrob Aronowi szeperpaja, albo jakies stju-czy jak to tam sie nazywa, Irlandczycy to kochaja!!
 
Ostatnia edycja:
Sluchajcie moje wy kuchareczki- poradzcie! Co mam nagotowac Aaronowi, zeby mial na tydzien jedzenia w zamrazalce i zeby to bylo z miesiem i zeby to bylo latwe i szybkie i tanie do zrobienia!??? Przede wszytskim tanie bo biedak zostaje z 20 e w portwelu na caly tydzien!:szok:
Czekam na wasze nieocenione porady! Dzis jade na zakupy wiec musze cos wykombinowac zeby mi tu nie zmarl z glodu albo nie zyl na fasoli w puszkach....:-p
A więc (tak, tak wiem nie zaczyna się zdania od "a więc":-p) tak :
1.Gołąbki są z mięsem i fajnie się je zamraża:tak:
2. Gulasz możesz zawekować w małych słoikach po jednym na każdy dzień:tak:
3.Usmażone kotlety moga stac w lodówce nawet kilka dni tylko by je musiał odsmażyć;-)
4.Pulpety w sosiku też można zawekować :blink:
5.Fasolka po bretońsku hmmm jak coś jeszcze wymyślę to napiszę :-)
 
Witam

Żyjemy :-D
Ciasta M nie zjadł dużo bo zdrowo się ostatnio odżywia,cwiczy i przechodzi koło blaszki ze skręconym żołądkiem tak by chciał zjeśc z połowę,ale daje radę :-D

A co do facebooka to wątpie,że to żart,oni chyba tutaj nie mają Prima Aprilis? :no:

Tichonku niech Cię no! :-D
Sprawdzaj czy Radzio nie odwodniony.Pije coś on?
Jedzenie nadrobi i nie padnie z głody,najważniejsze by pił.Podawaj też probiotyki :tak:

M dziś pracuje w domku,muszę później do axa skoczyc zapłacic ubezpieczenie no i jakieś serwetki kupic do koszyczka.Może uda mi się drugi koszyczek kupic bo będzie kłótnia u chłopaków,który ma nieśc :-p
Dziś też zafarbujemy jajca :-)

Misia może jakiś gulasz ugotuj i zamroź,schabowe stłucz i przygotuj w bułce i zamroź,kup Aronowi "Pomysł na kurczaka w ziołach" bo to najprostsze,wystarczy,że rozmrozi sobie kurze syrki i wrzuci do woreczka i do piekarnika.
Kup mu słoiki z pulpetami,gołąbkami,leczo i takie tam.Pełno ich w Polskich sklepach.
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczeta
A ja podchodze juz chyba 3 raz do napisania posta i ciagle cos/ktos mnie od tego odwodzi...:baffled:
Witam sie z Wami w ten okropniasty dzien. No nic mi sie nie chce ale sie zmuszam i jakos mi te prace domowe wychodza w miare. Najwazniejsze, ze umylam wielki gar po bigosie. Musialam sie za niego wziac, bo pozyczony i dszisiaj trzeba go oddac. A ciezko bylo gada domyc, jak nigdy:baffled:

Tichonku, ....... ..... ...... ...... .....!!!

Renni, juz mialam pytac, gdzie zniknelas:-) A tak w ogole pracujaca sobota mojego meza, to nie problem... Gorzej z niedziela i poniedzialkiem:-( Sniadanko szykuje mi sie w towarzystwie Ady i Tekli i zastanawiam sie czy w ogole jechac jajca swiecic:confused: Ale chyba pojade, bo dla Ady to bedzie frajda jak z koszyczkiem polata.

Cos chcialam jeszcze pisac komus i juz oczywiscie nie pamietam. Niech ten moj Alzheimer juz sie skonczy...
 
Dzieki dziewczynki za podpowiedzi!!

Cholewcia-nie moge znalezc programu do usuwania tych durnych simlockow.a Renni- ja nie moge usunac telefonicznie,bo dopiero zmenilam siec,a usuwaja tylko jak sie jest 6 mies w sieci (juz o to pytalam w salonie). Do poniedzialku musze sie z tym uporac bo inaczej - no contact!
 
reklama
W Galway w kosciele Sw. Patryka

03.04.2010 WIELKA SOBOTA
godz. 14:00 Święcenie pokarmów
godz 14:15 Spowiedź Wielkanocna
godz. 16:45 Święcenie pokarmów
godz. 17:00 R E Z U R E K C J A

Mamo Ady i Adulinka- specjalnie dla Ciebie :)
 
Do góry