reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

Ciao!

Gosik
-nie moze,nie moze tylko koniecznie na spotkanie!! :)))

To co laseczki,jaki dzien wam pasuje w przyszlym tygodniu? Mi kazzdyyyy!!!! :)

Dranissimo- Monkey Buisness to taki malpi gaj dla dzieciakow na Knocknacarze. A dla nas kawusia :) Dasz rade sie tam dostac jakos? fajnie by bylo poznac sie w realu :) A w przyszlosci zapraszamy do przeprowadzki w te rejony! Mamy tu fajna ekipe mamusiek i dzieciakow -do wyboru do koloru :)

No a u nas dzis calkiem mily dzien. Rano spacer,zabawy itp,potem popoludnie u kolezanki na ogordku i powrot do domu o 19,takze dzionek pyknal. Tylko z mezowskim dalej nie gadam...ciagle mam cisnienie....a on z pracy do pracy wiec sie elegancko mijamy.

ach..zapominialam sie odniesc do tych przedszkoli. Otoz ja od poczatku wiedzialam Dranissimo,ze nie wysle nigdzie Alutka. Sama zrezygnowalam z powrotu do pracy i nie zaluje. Nie zaluje,ze nie chodzi jeszcze do przedszkola ale ja jestem dosc specyficzna...hehe..mam swoje teorie minn taka,ze dziecko do 3 roku zycia potrzebuje tak naprawde do prawidlowego rozwoju tylko rodzicow. To wtedy buduje sie ta wiez i ten taki' korzen'. Oczywiscie,zeby nie bylo,nie twierdze,ze jak dziecko pojdzie do przedszkola to juz wiezi nie ma. Sa rozne sytuacje,czesto mamy musza wracac do pracy i spoko. Ale jesli jest wybor to ja opowiadam sie za pozostaniem z dzieckiem w domu. Alex pojdze doprzedszkola za rok we wrzesniu-jak bedzie mial te 3latka. Bedzie juz umial zasygnalizowac swoje potrzeby,bedzie robil do toalety itp. Choc to i tak dla mnie bedzie mega bolesne przezycie!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misia, To skoro nie może a koniecznie, to mi w przyszlym tygodniu pasuje tylko poniedziałek i czwartek - wiem, troche ubogo , tylko 2 dni mam wolne. Nigdy nie byłam w MB, z chęcią zobacze. Zobaczymy :) Ale jak nie uda sie zorganizowac w żaden z tych dni, to może innym razem sie przyłącze do spodkania.
PS. gdzie sie wkleja suwaczek, czy ktoś mi pomoże? W jakie opcje muszę wejść?
 
Misia, To skoro nie może a koniecznie, to mi w przyszlym tygodniu pasuje tylko poniedziałek i czwartek - wiem, troche ubogo , tylko 2 dni mam wolne. Nigdy nie byłam w MB, z chęcią zobacze. Zobaczymy :) Ale jak nie uda sie zorganizowac w żaden z tych dni, to może innym razem sie przyłącze do spodkania.
PS. gdzie sie wkleja suwaczek, czy ktoś mi pomoże? W jakie opcje muszę wejść?

Gosia wejdz w ustawienia,a potem w edytuj sygnature.
Mnie pasuje kazdy dzień;-).
 
Tak Misia, Olaf z 19 czerwca, już kiedyś widziałam na Twoim suwaczku że są w bardzo podobnym wieku :) To może sie nam uda poznać wkrotce :)
Martuśka - jeszcze raz dzięki ;)
 
siemanko

My też chętni na spotkanko jak najbardziej

Dranissimo..co do niani to mam jedna z polecenia..hihihi sama siebie..:)

widze ze watek sie rozkreca az milusio...

Misia trzeba było rano mnie zgarnac i leciec pod prysznic.. posiedziałabym z dziecmi :)
 
reklama
Do góry