reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z FRANCJI!

Antylopka!!! co tu pisac...dzieci Ci sie udaly!!! po zdjeciach widze ze brat bardzo podobny do Wiki!! slicznie!!!a Cora to widac ze aparatka!!
u nas dzis wolne bylo od garderie, jutro idziemy, i mala od wczoraj biegunka, pewnie znowu jakis wirus, bylam w aptece dali mi takie cos na zatrzymanie biegunki, ale ona tego niechce pic , troche jej wcisne..ale widze ze potem trzyma w buzi az jej sie zbiera na wymioty! i taka slaba jest , poczekam do jutra jak jej nie bedzie lepiej to zadzwonie do pediatry! nie pamietam zebysmy pisaly tutaj o pediatrach...jakiego macie czy jestescie zadowolone?? ja mam polke , szukalam bo jak po fr sie dogadam! na poczatku , przez tel , taka nie sympatyczna sie wydawala,ale potem po wizytych bardzo fajna pani, tak osobiscie podchodzi do dziecka, i wizyta trwa godzine prawei, wazy, mierzy, rozmawia, na przyklad ze mna duzo rozmawiala, o mnie, bo ja to czasem mam takie doly i cos jej zaczne tam mowic to ona zaczyna normalnie rozmawiac!
 
reklama
zoe - moja wiki na początku przedszkola miała nawracające problemy "biegunowe". uspokoiło sie gdzies po miesiącu i teraz jest ok. Co do pediatry - moje dzieci mają taka babeczke w centrum zdrowia w Puteaux - jest ok, radosna, odpowiada na pytania, taki ma kontakt z rodzicem, ze tłumaczy dlaczego tak uważa itp (a nie ze tak i koniec, jak to niektórzy lekarze). jak bada Adasia to zawsze jakies miy robi i on patrzy wielkimi oczyma i jest spokojny. Wiki z nia nie chciała gadac zbytnio, al ona podajscie miala na moje ok. Nie wiem jezcze jak mi przypasi medycznie, bo to sie okazuje przy chorobach - mam nadzieje, ze ich nie bedzie. W lutym idziemy na szczepienie, zobaczymy wtedy.
 
Zoe : ja jak bylam w suresnes mialam super pediatre bardzo znanego, bylego pracownika szpitala dzieci w paryzu i piszaca rozne ksiazki dr claude-beyssac
co tu wiele mowic byla SUPER - tyle widziala przypadkow ze diagnowe miala jakby nie oczy w glowce posiadala tylko rentgen... niestety odeszla na emeryture... synka prowadzila tylko rok
tu w wersalu mam starego dziadka, ale nie podoba mi sie : bada na szybko... poldusiowi przed podwijnym szczepieniem nawet nie sprawdzil gardla i uszu a 2 dni pozniej mial zapalenie oskrzeli... niedokladny jest i widac ze na koncowce olewa, a bierze 68 euro za wizyte! ktora trwa 10mn! wiec bed esuzkac innego... poki co nie mam potrzeby i tak jak antylopka : mam nadzieje, ze nie szybko bede zmuszona szukac :)
 
witajcie dziewczyny! jak mija dzien? ja zaprowadzilam placzke do garderie teraz siedze i kawe pije ;) ale tak sie zle czuje ze chetnie bym sie polozyla spac, chyba sie zarazilam od corki jakims wirusem! lamie mnie w kosciach i brzuch boli . pozdrawiam!
 
ale mnie rozlozylo!!!! ledwo doszlam do tego garderie! i wiecie ze te panie powiedzialy zeby dyrektorka zmienila nam godziny ze lepiej na rano bo ona za bardzo zmeczona jest! takze chociaz tyle dobrego! i bedzie chodzic we wtorki i czwartki na rano ! super! pozdrawiam i ide sie polozyc!!
 
dziewczyny mam pytanie ! jakie mleko moge dawac malej przy biegunce, bo to normalne dla dzieci od 1 roku do 3 lat jeszcze bardziej jej ta biegunke powoduje! czy moge jej dawac mleko sojowe? wiem ze najlepiej unikac mleka przy biegunce ale ona nic nie chce jesc i tylko placze ze chce mleko! nie ma juz tak bardzotej biegunki , tak dwa razy na dzien zrobi !
 
reklama
zoe : z mlekiem nie poradze... my biegunke mielismy raz, trwalo 2 dni i kompletnie odstawilam mleko, no i jogurty...ale moj juz wtedy tak duzo melka nie pil, zreszta do dzis 150ml rano moze i ze 100 wieczorem...
 
Do góry