reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z FRANCJI!

Widzisz Yasemin, nie bylo moj syn postanowil nie spac w dzien- i nie daje mamusi nic napisac;-) Dzis przysnal i jeszcze spi a to juz 2h! Wkoncu moj czas.

I masz racje dzieci maja swoje humorki tez ...ale usmiech takiego maluszka wynagradza wszystko ;-) Nawet nocne wsawanie przez 2 latka prawie ;-)

A czy Magda juz sie przeprowadza???
 
reklama
Czesc Marzenka1409!
Nikt nie zrozumie lepiej matki niz druga matka!
To prawda ze maluchy nie obmyslaja planu jakby tu nam dokopac, ale czasem mam wrazenie ze ja mu sie juz znudzilam, ciagle ta sama baba z nim siedzi..
Dzisiaj to juz w ogole masakra jakas, marudzi non stop, niby zmeczony,juz mi pomyslow brakuje jak go zabWiac...mysle ze teskni za tatusiem, bo zawsze tak jest jak go nie ma pare dni.najlepiej to jakbym go non stop nosila po mieszkaniu, wtedy jest cisza I zadowolenie, no ale moje plecy to juz rady nie daja heh..
Kurcze pogoda taka beznadziejna ze spacer tez nie cieszy, a wozek to juz tez powoli be jest a do chodzenia to jeszcze daleko..no nic ponarzekalam i troche mi lepiej...:)
 
Sabi z racji Bożego Ciała jest sporo straganów z duperelami i mam zamiar właśnie za chwilę się na taki jeden przejść i zakupić dmuchany młotek rozmiar XXL- aby Tobie i jeszcze mojej jednej koleżance wybić z głowy takie pomysły, że dziecko się mamą znudziło :wściekła/y::-) wytłumaczcie mi to bo nie rozumiem... chyba macie na myśli zabawy z mamą ?- spróbuj wyjechać na jeden dzień to zobaczymy czy nie zapłacze... no bo przecież się znudziło... ;-) oj mamuśki, mamśki co ja z Wami mam ...

Nie bez przyczyn Bóg zaplanował, aby dzieci były takie słodkie - dzięki temu dorośli jak patrzą na taką kruszynkę to nawet przez myśl im nie przyjdzie aby na takie cudo krzyknąć czy uciec gdzie pieprz rośnie w razie narastającej frustracji, no bo co to maleństwo by bez Was rodziców zrobiło ? - jak Jesteście dla nich całym światem i gwarancją bezpieczeństwa :)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Sabi!!

anucha- moje gratulacje! Ciesze sie razem z toba:) prawdziwa niespodzianka i teraz pojdzie juz z gorki!! Trzymam mocno kciuki!

marzenka- witam!! My w sob mamy przeprowadzke! Wspolczuje stresow zwiazanych z praca M a co do bankow to ja nie pomoge bo nie wiem:/
 
Czesc Marzenka tu tez Marzenka:)

Moja coreczka tez juz bez pieluch ale ona ma juz 2.5 roczku wiec Twoj maluch to zuch:) gratujule !!!!
Latwiej Ci bedzie wziasc wasze fiche de paye i od razu w Polsce zapytac o kredyt jest latwiej ( mam juz kolezanki , pracujace legalnie we Francji i mieszkajace tu , ze tak powiem oficjalnie tak zrobily i nie mialy zadnych problemow. Trzeba bylo tylko miec konto otworzone w Polsce no i czesc pieniedzy na koncie . Dowiem sie w jakim banku dokladnie ten kontrakt o kredyt podpisala i ci dam znac

Pozdrawiam
 
Yasemin..nie powiem taki mloteczek czasem by mi sie przydal...ale nie krzycz juz, bo ja tylko zmeczona matka jestem I glupoty czasem mi do glowy wpadaja..masz racje maluch matka sie znudzic nie moze, ale z tymi zabawami to moze byc prawda...moze jak zacznie sam siedziec I widziec swiat z innej perspektywy to sie polepszy..
Ale juz nie narzekam..
Teraz mamy faze turlania sie wiec dalej hej turlu turlu po podlodze..hehe.
 
Czesc

À le nam sie watek przyjemnie rozkrecil :))))

anucha : no to swietna wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zeby francuska administracja tak zaskoczyla ??? ;) SUPER!
Teraz musi sie udac, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!!!

odnosnie nerwow to ja tam tytlko krotko to podsumuje.... jestesmy tylko ludzmi :) i pewnie ze chwilke po sie robi wstyd, glupio, zal, czlowiek patrzy na buizke smutna dziecka czy lzy i chce cofnac czas... no ale nie stygmatyzujmy sie... zeby nie stracic panowania nad soba ani raz w ciagu 18 lat ? nierealne! :)

jemlsi o rzepy zas chodiz to u mnie nie mozna stwierdzic posiadania rzepow... u mnie jest raczej o 180stopni dalej...mam dzieci wychowujace sie na podlodz ei bawiace sie tym co znajda jak takie pieski bezpanskie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: czasem mi wstyd przed sama soba bo oczywiscie to wykorzysuje i jakos specjalnie nie szukam jakby ich zastymulowac ;)
za to na wytlumaczenie dodam z estarszak jest dzieckiem wycienczajacym psychicznie, potzrebuje coagle byc sluchanym, odpwoiedzi na pytania... ciagle ciagle ciagle. buzia mu sie nie zmayka, wiec nawte jak sie bawi sam czy z bratem, to ja mam non stop radio w domu. a jak spadnie to na mnoie to mam migrene.... tylko nietsety mlodszy placi za to cene, bo juz nie mam tyle energii co ze starszym zeby siedziec na podlodze i sie bawic, ksiazeczki czytac ... sam je sobie czyta jelsi jakas znajdize gdzie sna podlodze, polce, kanapie ...

u nas deszcz okropny. ciesze sie ze moge do skzolmy jezdzic autem, moje zycie sie radykalnie zmienilo...ale az sie boje ze nielduigo auto pojdzie do naparwy i zostane bez jakis tydzien...

kapryka... maz nad oceanem...ale ma fajnie :) tez bym chciala!!!!!
 
marzenka : odnosnie bankow to ja niestety nie wiem jak to jest. ale za to jesli ktos wie to jetsem zainteresowana jak to wyglada od strony podatkowej jelsi sie kupi nieruchomosc wlasnie w polsce. czy placi sie podatek tylkow PL czy tez we FR. i czy tak wysoki jak gdyby sie kupilo residence secondaire we fr ? teraz kraza straszne historie ze hollande tak podniosl podatki od residence secondaire ze wszyscy masowo sprzedaja..nie mam pojecia jak to konkretnie, technicznie wyglada ALE ALE ... od kilku lat przegladam REGULRANIE stronki z domkami w normandii, znam cney w danych miastach niemal na pmaiec, i faktycznie tylu ofert co teraz jeszcze nie widzialam... kiedys byl problem znalezc domek z wuidokiem na morze a jakis tydizen temu wylapalam ok. 20 ogloszen w normandii domkow z widokiem na morze, 100-200m od plazy lub od razy nad plaza! a kiedys 20 to bylo wofgole dostepnych i niektore 3km od morza ... wiec cos kurde faktycznie jest nie tak... a jak wliczyc domki bez widoku plus te z ktorych troche trzeba dojechac do morza (10-16km) to jets tego tyle ze nie daloby rady wszystkiego jechac zobaczyc na wlasne oczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziewczyny dziekuje Wam za slowa otuchy i gratulacje, ale ja tylko mam in vitro rozpoczete, w ciazy nie jestem...i to nie pierwsze inv moje, wiec sie nie entuzjazmujmy za bardzo :)
Sieste synka spedzilam na analizie numerow faxow szpitali ile de france :) I juz wiem, moglam trafic gorzej- to jest szpital co ma 20% sukcesu przy in vitro - moglam trafic gdzies gdzie jest 15% lub 10% sukcesu, co nie zmienia faktu, ze 20% sukcesu to 80% porazki i na 10 pacjentek w poczekalni tylko 2 skoncza inv ciaza... Wiec raczej nie liczcie na to, ze Wam poopowiadam relacje na zywo na forum z cyklu moje hemoroidy ciazowe albo ciazowe problemy z gazami hahaha...Raczej nadal bedzie o matce jedynaka....
Marzenko wielkie gratulacje nocnikowe :) Zdolni jestescie z Alexem- my to takiej rewolucji dluga droge jeszcze mamy...
Co do banku to Ci nie poradze niestety. Sadze ze zwykle banki tutaj na miejscu takiego kredytu sie nie podejma, bo przy udzielaniu kredytu; bank analizuje troche projekt zakupu: wiec musi znac rynek nieruchomosci, a polskiego rynku to raczej
nie zna...Mysle, ze latwiej by bylo z polskim oddzialem francuskiego banku; ale moze sie myle...
 
reklama
josephine moi znajomi akurat sprzedaja dom w normandii, ale nie przez hollande: mowia, ze maja dosyc stania w korkach w piatki i niedziele, chca sprzedac i kupic w innym regionie na autostradzie mniej zakorkowanej weekendowo...
 
Do góry