reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z FRANCJI!

reklama
Ja tez go ogladalam, tule ze nie mam glowy do tytulow :p

u nas tez deszczowo:/ kurcze chcialam isc z mala jeszcze na jakis spacer przed spaniem. Zaczelam sie zbierac a tu lunelo:/ juz raz mi sie przydazylo, ze my na klatce a zaczelo padac i mimo tego poszlam bo po co niby sie zbieralysmy :p mloda byla mniejsza ja pod folie i spacer....
A teraz do poludnia wychodzimy bez wozka, a popoludniu juz go biore....

nudy straszne:/ mloda juz spiaca, ale pasuje ja przetrzymac do 12-13 zeby duzej pospala bo tak to teraz zrobi sobie drzemke godzinna a pozniej bedzie ryczala cale popoludnie :p

mrowki chyba zwalczone! Albo czekaja az sie wyprowadze i rusza do boju;) widocznie po calym bloku laza bo sasiad z gory tez mial... Nie zapytalam tylko gdzie...

Ohh nastepny tydzien bedzie bardzo aktywny musze znalezc tam pmi i umowic sie na spotkanie itp... A bedziemy cale dnie same bo m musi pozalatwiac jeszcze sprawy na paryzu! Najgorzej ze mieszkanie jest na strychu i do mieszkania wchodza schody, ktore trzeba obudowac zeby mloda nie spadla( narazie obudowa siega jej pasa:/)! Za nim m to zrobi to bedzie meczarnia bo bede musiala jej strasznie pilnowac.....
 
Ostatnia edycja:
magda : powodzenia w przeprowadzce! a z tymi shcodami to nie zrozumialam... w mieskaniu macie shcody bo to duplex, i z peitra moze spac czy jakies schody z zewnarrz czy klatki ? nie kumam! :) no i drewniane czy jakie ? ciezko to sobie wyobrazic ;)

zoe : u nas tez pada, nuda .... piekny koniec maja ... milego dnia rowniez!!!! a czy twqoja mala nie ma 1.06 urodzin ??? :)
 
Josephine 6 czerwca ma urodziny , ale robimy 8 w sobote.
Ja na 14 ide na nastepny kurs fr .. nie lubie wtorku bo caly dzien francuski.... ten kurs z rana , ok , fajne babki i pogadasz i kawka ..itp..ale ten o 14 to jest jakas masakra!!! baba ani tlumaczyc nie umie , a jak zacznie gadac to ja zasypiam, ona sie wkurza, mowie ze mi przykro , ze to silniejsze ode mnie :-):-):-):-D a najlepiej jak sie cos zapytasz i ona nie wie jak wytlumaczyc to poprostu ci mowi , oj nie wiem jak to wytlumaczyc to jest tak i koniec !!:tak:
 
magda : dzieki, teraz troche ogarnelam sytuacje, ale nawet na zdjeicu bylo mi ciezko :) ale jak to wejscie to rozumiem. tylko nie wiem co to za balustrada taka niska ... czy to obok to normalnie korytarz co bedziecie po nim chodzic ... Bo jesli tak to mega niskie ... przy malej nie ma szans zeby tak zostalo !!!!

zoe : pwoiedz babcie ze w ciazy jetse si hormony i spij sobie na zdrowie :)

my wrocilismy z skwerkyu, ale pogoda dupna...chwila bez deszczu ale zimno, wietrznie ...nieprzyjemnie ...


mistralka, antylopka, anucha, marzenka : gdziescie sie podzialy ? :)
 
zoe : aha...Nie wiem dlaczego sobie wkrecilam te urodziny 1 czerwca, tak bylam pewna z ehej, tylko mi sie suwak nie zgadzal ;) mala sobie juz sama zazyczyla prezenty czy jeszcze sami wybieracie ???? :) u nas powoli zaczyna sie lista zyczen ... czy to urodziny czy gwiazdka...
 
Josephine ona jest tak zadowolona z tych urodzin ze o nic nie pyta. Wogole ona o nic nie pyta.
Wiecie co dziewczyny u niej w klasie jest chlopak z problemami bo niby rodzice rozwiedzeni i on pod opieka psychologa. A wiec leje wszystkie dzieci, gryzie, pluje. Dzis moja wrocila z okiem podbitym. I mowila ze tez w krtan ja uderzyl. Rodzice od wrzesnia sie skarza. Ci robic. Bo jak sie wkurze to i psycholog mu nie pomoze. A matka to jednym uchem wpuszcza drugim jej wylatuje.
 
reklama
zoe : co za skandal ! ty wogole z matka gadac nie powinna sbo bedfzie go bronic, oelwac, tylko od razu do naucyzcileki, a najlepiej radze dyrektorki. i jesli jedna rade moge dac, skoro inni rodzice sie skarza, to proponuje isc w kilkoro ... bo tak juz we francji jest, ze czesto o cos sie dfupe ruszy i zareaguje jak grupa dopiero zacznie jape drzec , narzuci presje... jedna osoba czesto zostanie grzecznie kulturamnie ale jednak ...ZBYTA....
 
Do góry