reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z FRANCJI!

marys16- jak tam samopoczucie?
ja jakos ostatnio taka przybita chodze:/ pewnie to ta pogoda w polaczeniu z hormonami i nadchodzacymi swietami... niby juz 31tygodni za mna, ale jakos dluzy mi sie teraz....i tak tylko zyje byle do stycznia i do tego 37 tygodnia
 
reklama
hej :)

pisze na predce, pielucha z kupka czeka :)

DZIEKUJEMY wszystkim za gratki!!!!!!!!!!!
ze szpitala po CC wyszlismy dopiero wczoraj, mamy sie dobrze!!!
rana ciagnie i chodze obolala ale jest ok
zmeczenie i nocne karmienie daja sie we znaki wiec pewnie rzadziej bede zagladac
pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tu moj skarbus :)
 
josephine alez piękny :) ale Polduś jaki dorosły dumy starszy braciszek. Theo na pierwszym zdjęciu cudnie uśmiechnięty :) ale włoski ma wspaniale.
a czemu cc? sama chciałaś czy wyszły komplikacje. no i czy co cc lepiej czy jednak sn lepszy. teraz już masz porównanie.
zaglądaj jak tylko będziesz miała siły.
chodź pewnie zaraz wszystkie poznikamy bo święta bo dzieci :)))
oj i długo was trzymali. a jak Polduś zniósł rozłąkę z mama? a jak przyjął młodszego braciszka?
 
marys : dziekuje ! :)
A cc - bo wolalam i faktycznie mam porownanie teraz i ja wole CC. pewnie zalezy od tego kto mial jaki porod itp ale ja zaluje tylko jednego : ze nie zrobilam cc juz w pierwszej ciazy ( a sie wahalam...) jesli sie zdecydujemy an trzeciego baka to na 100% bedzie znow cc, teraz nawet nie bed emyslec o porodzie sn...
szkoda tylko ze nie podjelam tej decyzji 3 lata temu... no ale trudno, dobrze ze teraz sie zdecydowalam :)

a poldus bracisza przyjal super, caluje go, glaszcze, bardzo uwaza i jest delikatny z nim... a balam sie z emu na glowe siadzie
a on bardziej uwaz aniz my, stresik ma hehehehe :)
za to od nas wymaga wiecej uwagi, chce zeby wiecej sie z nim bawic, czytac, zadaje 1000 pytan itp$
rozlake znoosl dobrze, bo byl z nim duzo tata i na caly etat babcia ktora uwielbia, takze jets ok
nawet teraz bez porblemu wyszedl na spcaer i tak jets codziennie, machnie mi reka na pozegnanie i w nosie poki co ma ze ja i bebe zostajemy w domu, idzie sie bawic z tata i babcia...
za to zobaczymy jak bedzie od czwartku... gdzie nie bedzie juz ani taty ani babci... tylko mama zajeta wiecznie bebe i dorywczo nowa niania !!!:no::szok::-p

milego weekendu wszystkim!
 
mona6061- to kiedy macie wylot? super swieta i sylwester w polsce:p my za rok tez wyruszymy do pl na swieta, tylko juz w trojeczke:))
a ja mam lenia:/ kurcze w nocy co 2 godziny lazienka (szklanka soku pomaranczowego zrobila swoje:/). wstalam i siedze... a tu trzeba skoczyc do sklepu, gotowac mi sie nie chce wiec dzisiaj spaghetti, czyli wszystko gotowe:p
milego dnia:))
Kochana 13 grudnia o 5 rano mamy TGV do Paryza a wylot o 21 :)) wracamy 15 grudnia czyli SUPER miesiac w polsce.A pozniej znowu rok czekania:-(
Josephine ojjj obaj synkowie Ci sie uadali-przystojniachy:tak::-)
antylopka przypominam sie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-)

Orientujecie sie czy gdzies na lotnisku czy dworcu (gdzie staje tgv)mozna gdzies na kilka godzin zostawic bagaze?????:eek:
 
reklama
Przepraszam ze sie wtracam na wasz watek:zawstydzona/y:,ale mam jeszcze jedno pytanie.Jak jedziecie do Polski na dluzszy czas to jak zalatwiacie sprawe z ubezpieczeniem dla dziecka? czy te francuskie w polsce jest wazne? a moze trzeba cos dodatkowo zalatwic? Jest zawsze jakies ryzyko ze dziecko zachoruje w czasie pobytu w pl,i co wtedy? :szok: placic? (my jestesmy ubezpieczeni w credit agricole) Moze ktos sie orientuje jak to jest? :eek:
 
Do góry