reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Dzięki ewa72:-)
Znajoma mamusia również polecała mi dr Baranowską.
Wizytę mamy już za sobą, wrażenia pozytywne,podejście profesjonalne.
Nasze maleństwo ma refluks żołądkowy zdaniem pani doktor:-(
Mam jednak nadzieję, że uporamy się z tym z czasem stosując sie do zaleceń pani dr.
Pozdrawiam wszystkie mamusie.
Szkoda, że taka cisza tu panuje:-(
 
reklama
Witam wszystkie forumowiczki:-). Jestem przyszłą mamą - dokładnie 35 tc - i chciałabym pogadać z dziewczynami, które rownież spodziewają się dzidziusia.Może zrobimy listę przyszłych mam na rok 2010? Może macie ochotę podzielić się swoimi obawami przed porodem? Albo wymienić sie ciazowymi doświadczeniami? Ja mieszkam w centrum Dublina i zamierzam rodzić w Rotundzie- może któraś z was ma jakieś doświadczenia związane z tym szpitalem?
 
Witaj, ja też jestem w ciąży.Tyle,że mieszkam w Galway. Termin mam hmmm....jeden lekarz powiedział,że 19 stycznia, inny- 29 stycznia. Ale i tak decyzja ostateczna należy do mojej nienarodzonej jeszcze córci:-)
 
mapas ja tez ma dwa terminy - jeden ze szpitala 14 stycznia- drugi podał mi mój GP z USG w 12 tc 04.01.2010- mam nadzieje ze ten termin jest bardziej prawdopodobny :-) troszke zaczynam sie denerwowac, bo termin coraz blizej. Staram sie wszystko zaplanowac ale to chyba nie możliwe tak do końca. Dziewczyny macie jakies rady na ten straszny stres przedporodowy? Z jednej strony nie moge sie doczekać, a z drugiej uciekałabym najdalej jak sie da
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuski:-)
Czy mogla by mi ktoras zapodac adres do Polmedu w Dublinie.?
W necie jest ale jak wpisuje w GPSA to wyskakuje ze nie ma takiego adresu:-(
 
Wisienka dzieki....juz maz znalazl....wpisywal wlasnie ten adres co jest na tej stronce ale pokazywalo na GPS ze nie ma takiego adresu ale jakos znalazl:tak:
 
Witajcie mamusie :)
Czy któraś w Was może była w Tallaght Leisure Centre na basenie ze swoim bobaskiem? Moja córeczka kończy własnie 4 miesiące i bardzo chcielibyśmy wybrać się z nią na basem a ze strony internetowej wiem, ze organizuje się tam parents and toddler groups :-D Zastanawiam się tylko, czy 4 miesięczne dziecko juz nadaje się na taką zabawę? I czy ktoś z Was może była tam i poleca/nie poleca to miejsce?
Mam też pytanko, gdzie można dostać takie specjalne pieluszki na basen i czy one rzeczywiście chronią jeśli dziecko zrobi akurat kupkę? I czy w ogóle można je dostać w taki małym rozmiarze? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

PS: Chętnie wybierzemy się także na wspólne pływanko!
 
reklama
Halo halo. Puk Puk
Dolaczam do rzeszy Mam-Dublinianek:tak:
Moja Truskawka jeszcze w brzuszku, ale chetnie pozna przyszle kolezanki i kolegow:-D Jak i mama zreszta:tak:
 
Do góry