reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Dziękuję Gosia, zwłaszcza za słowa otuchy
thanks.gif


Poza tym witam i życzę miłego dłuższego weekendu
a030.gif
Dzieki,ale prace mam taka,ze nici z weekendu:wściekła/y:dzis bylam w pracy i w poniedzialek tez ide:no:Jeszcze raz trzymaj sie,bedzie dobrze:tak::-D
 
reklama
Cześć Dziewczynki:-) Dawno mnie nie było ale jakoś czasu nie było... Prawie wróciliśmy z Polski. Fajnie było:-):-) A jak biało hmm tego to się nie spodziewałam... hihi
A czy jest tu może na dublińskim wątku mamusia, która miała cesarkę, w szczególności w Rotundzie???
Zupełnie nie wiem na co się przygotować...ech
vala_04.gif
Kochanie nie ma się co martwić tą cesarką naprawdę. Mnie ciachali bo Emilka nie chciała wyjść i nie było źle. Ja najbardziej bałam się tego znieczulenia ale nie potrzebnie... a tak to było spoko. Szybko im poszło i ładnie mnie zeszyli tak że szybko się zrosło. Mój T siedział przy mnie i trzymał za rękę a potem jak już było po to z małą czekał aż mnie przywiozą na sale. Personel naprawdę miły... jsz25 trzymam kciuki! Mocno!!!
 
Dziewczynki melduję się, żyję :-D
Jesteśmy z maluszkiem w domku i odpoczywamy oraz uczymy się siebie nawzajem :-)
Cieszę się, że już jesteśmy razem, a resztę się wytnie...
 
Witam Mamusie!

Wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacerek z Mateuszkiem:-).
Dzisiaj nie da rady, znowu pada:-(.
Maleństwo jest kochane, nie znosi jedynie przebierania, haha:-D oj nie znosi;-)
Jeśli macie jakieś skuteczne sposoby na tę okoliczność, chętnie skorzystamy;-)
 
Witam Mamusie!

Wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacerek z Mateuszkiem:-).
Dzisiaj nie da rady, znowu pada:-(.
Maleństwo jest kochane, nie znosi jedynie przebierania, haha:-D oj nie znosi;-)
Jeśli macie jakieś skuteczne sposoby na tę okoliczność, chętnie skorzystamy;-)
Najlepiej przeczekać:-D,minie mu,choć przyznam-raczej nie prędko:-D.Mój Radek nienawidził ubierania praktycznie dokąd nie zaczął chodzić,potem też nie był zadowolony,ale jakoś to szybciej szło:-),Zawsze najgorzej było z czapkami i kurtką:tak:.
 
jsz25 Wielkie Gratulacje!! Dokonałaś czegoś wielkiego!! Ale o tym to na pewno wiesz. Pozdrawiam gorąco. Ucałuj Synka muua:*** Życzę zdrówka
 
reklama
Witamy się z Mateuszkiem,

wczoraj odpadł nam już kikucik:-)
czas leci szybciutko, ale o tym jak szybko wiedzą pewnie wszystkie mamusie;-)
Mateuszek jest aniołkiem, uskuteczniamy breastfeeding, raz z lepszym raz z gorszym rezultatem, ale się nie poddajemy;-)
pozdrawiamy i dziękujemy za wszystkie gratulacje!!!
 
Do góry