reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Dublina!

Hello.gif
Mamuśki!

Ale cisza na naszym wątku....
Ja właśnie znalazłam chwilkę, bo maleństwo przysnęło sobie po 'obiadku'.
connie_33.gif
Czuję, że też skorzystam z okazji i nadrobię małe zaległości;-)
Zaliczylismy już dwa spacerki
clap.gif
i bardzo to lubimy.

Martwi mnie tylko, że Mati bardzo ulewa po cycu i męczy się robiąc kupki
niewiem.gif

Czuję się bezradna.
Czy wasze maleństwa też tak mają???
Jak sobie z tym radzicie???
 
reklama
Witam!
Szukam przedszkola w Dubline dla dziecka 9 miesiecznego... Czy znacie jakies przedszkole godne polecenia?
Zaskoczyly mnie tez ceny... irlandzkie przedszkole kosztuje min 200 euro tygodniowo... czy mozna starac sie o jakies dofinansowanie? Czy istnieja panstwowe przedszkola?

Dziekuje za pomoc,
Ola
 
ceny przedszkoli sa kosmiczne proponuje poszukac niani ,jest duzo starszych kobiet które zaopiekuja sie maluszkiem jak babcia , my tak zrobilismy gdy wracalam do pracy:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam mamusie, z nadzieją, że któraś z was tu jeszcze zagląda;-)

Czy możecie polecić dobrego pediatrę w Dublinie???

Mam poważny problem z moim skarbem
cry.gif
.
Otóż bardzo, ale to bardzo nam ulewa.
Właściwie to już nie wiem czy to jest zwykłe ulewanie
niewiem.gif
. Ja określiłabym to jako chlustanie, praktycznie nie można dziecka ruszyć, a sam tez jak zmaga się z bączkami lub kupka, to podczas tego wysiłku wylewa z siebie prawie wszystko co zjadł:-(. Nie nadążam go przebierać, nie mówiąc o tym, że nigdy nie jest na to dobry moment, ani przed jedzeniem, ani po, po prostu bez różnicy i tak coś chluśnie. No i cierpi, męczy się, nie moge już na to patrzeć.
niewiem.gif
Czuję się już bezradna...
Dlatego potrzebuję konsultacji u dobrego pediatry, kogos kto nie powie mi po prostu, że to normalne u dzieci, bo wierzcie mi to na pewno nie jest w normie.:-(
 
hej ja z moja corcia chodze do EMC healthcare do dr BARANOSKIEJ i WUCZYŃSKIEJ obie sa naprawde mile i profesionalne odradzan MEDICUSA i dr SOCHACKA mialam duzo problemow tam pozdrawiam pa
 
jsz tak mi przykro ze masz taki problem :-(
Bylas juz z Malym u lekarza od wczoraj?
Kiedys rozmawialam z dziewczyna ktora miala taki sam problem. Problem byl w mleku modyfikowanym, jej dzidzius nie przyswajal tego mleka, wiec zmienila na inne i skonczyly sie problemy.
Rozumiem ze karmisz sztucznym mlekiem?
W gruncie rzeczy to jest dosc powszechna sprawa, ze maluchy wręcz wymotują po mleku, ktore im nie odpowiada. Przez mleko rowniez mogą byc problemy ze zrobieniem kupki.
Mam nadzieje, ze szybko sie to wyjasni, bo rozumiem, ze az sie serce kraje jak sie patrzy jak maluszek sie męczy.
Powodzenia!
 
Dzięki dziewczynki za rady!

W przyszłym tyg mamy wizytę u dr Baranowskiej, mam nadzieję, że będzie w stanie nam pomóc, a szczególnie bąbelkowi. :-)
 
reklama
Witam wszystkie mamy.jsz25 polecam z doswiadczenia doktor Baranowska.U doktor Wuczynskiej bylam pod opieka cala ciaze i 2 wizyty po urodzeniu Macka.Mysle,ze jej podejscie jest troche jak w fabryce(mysle,ze wiesz o co mi chodzi).Maly mial juz poczatki atopowego zapalenia skory,a ona wmawiala nam ciemieniuche.Dopiero wizyta u doktor Baranowskiej,ktora jest pediatra i alergologiem,wszystko zmienila.Od tej chwili chodze tylko do niej.Ona ma rowniez swoja klinike(spytaj o namiary),tam cena wizyty jest o 10eu.tansza niz w EMC.Pozdrawiam i nie martw sie,co drugie baby ma ten problem(my tez).
 
Do góry