reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Mam pytanie do mam, które rodziły w Rotundzie. Jak jest ze znieczuleniem podczas porodu? Chodzi mi dokładnie o to, czy powinnam powiedzieć wcześniej, że reflektuję;-) czy wystarczy, że w czasie porodu poprosze?
 
witajcie mamy z dublina! mam zaszczyt dolaczyc do was:) moj termin to 23 kwiecien. plec -syn, szpital NMH. czy ktoras zna osoby ktore tam rodzily chodzi mi o polki jak tam traktuja przy porodzie jak jest ze znieczuleniem i po jakim czasie sie wychodzi ze szpitala? jak cos wiecie odpiszcie pozdrawiam.
 
witajcie mamy z dublina! mam zaszczyt dolaczyc do was:) moj termin to 23 kwiecien. plec -syn, szpital NMH. czy ktoras zna osoby ktore tam rodzily chodzi mi o polki jak tam traktuja przy porodzie jak jest ze znieczuleniem i po jakim czasie sie wychodzi ze szpitala? jak cos wiecie odpiszcie pozdrawiam.
Zapraszam na wątek:Mamy z Irlandii,bo tam jest nas dużo i bardzo rozgadanych,a tu niestety cisza jakaś nastała:baffled:
 
witajcie mamy z dublina! mam zaszczyt dolaczyc do was:) moj termin to 23 kwiecien. plec -syn, szpital NMH. czy ktoras zna osoby ktore tam rodzily chodzi mi o polki jak tam traktuja przy porodzie jak jest ze znieczuleniem i po jakim czasie sie wychodzi ze szpitala? jak cos wiecie odpiszcie pozdrawiam.
Witaj.Ja tam rodzilam 26wrzesnia i nie mam wiekszych zastrzezen.Potraktowano nas bardzo milo,mysle ze jak wszystkie mamy.Dostalam z mezem sale do porodu,ale nie mialam rozwarcia wiec przeniesiono nas na troche do innej sali(tam nie bylo milo).Dostalismy pielegniarke ktora byla tylko z nami.Znieczulenie podaja bez problemu,wystarczy powiedziec.Potem szybkie przeniesienie na sale do matek z dziecmi(niestety bylo ich az 8 plus 9 dzieci)Po pierwszej nieprzespanej nocy wypisali nas do domu.Bylo to lekkim szokiem,ale coz...Wszystko dobrze sie zakonczylo.Nastepnego dnia odwiedzila nas polozna.W razie pytan,chetnie odpowiew,pozdrawiam wszystkich.
 
czesc Dziewczyny. Mam takie pyt - czy ktoras z Was leczyla moze zeby w Dub? mnie najprawdopodobniej czeka leczenia kanalowe, wiec spoko kasy musze na to przeznaczyc i chcialabym w takim razie zrobic to u kogos godnego zaufania, zeby nie musiec poprawiac za kilka miesiecy. Macie moze kogos takiego godnego polecenia?
 
reklama
aga2010- ja zaczęłam leczenie kanałowe i jak dotąd dwie wizyty kosztowały mnie 270 i jeszcze jedna, ale to juz chyba w Polsce. Ja bylam u doktora Baranowskiego na Smithfield D7, tel 0851024218 do recepcji- Polska przychodnia lekarska:-)
 
Do góry