reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Witam serdecznie wszystkie Mamusie z dublina i ich szkrabiki!:-)
Bardzo chetnie dolacze do waszego grona,ale troszke pozniej:-).
Moja Dzidzia jest jeszcze mala fasolinka, a ja juz najszczesliwsza Mamusia na swiecie. Czy sa na tym forum jakies Mamunie z brzuszkami z dublina???
Pozdrawiam.
 
Hej Adziulka
Ja jestem z Dublina, jeszcze z brzuszkiem jakiś czas ;-) termin mam na 19 maja.
a ty na kiedy masz termin? jak się czujesz w błogosławionym stanie? :-)
 
Czesc barmanka79!

Moj brzuszek jest jeszcze malutki, to dopiero 1 trymestr, dlatego pochodze sobie w tym pieknym blogoslawionym stanie jeszcze przez dlugie miesiace:-).
Moj termin to 30 pazdziernika:tak:.
W jakim szpitalu bedziesz rodzic?
pozdrawiam serdecznie.
 
zazdroszczę ci troszkę... moja ciąża przebiego super, mogłabym 2 lata w niej chodzić :rofl2: czego tobie też życzę :tak:
mój szpital to National Maternity Hospital, a twój?

Dziekuje bardzo, 2 latka w powiekszonym stanie to troszke dla mnie za duzo, ale kolejny raz w kolejnej ciazy jak najbardziej:-).
Tobie rowniez zycze wspanialego samopoczucia az do rozwiazania!!!:tak:
My z Maluszkiem na porod wybieramy sie do Rotunda Hospital, znam ten szpital bardzo dobrze i mam pelne zaufanie do lekarzy.
pozdrawiam wiosennie!:-)
 
hej , my mieliśmy wrócić do ie na początku lutego,ale okazało sie że ja mam na studiach mase egzaminów i nie dałabym rady ich zaliczyć bedąc tam
Dlatego jeszcze troszke tu zostajemy, więc możliwe że spotkanko mnie ominie :(
ale jak wróce to dołącze jeśli będzie można :)
barmanka ja chodziła do dr.Dybkowskiego,ale jakiś czas tam nie byłam i nie miałam pojęcia,że on już tam nie przyjmuje!A na rejestracji nie pytałaś gdzie on teraz przyjmuje?może by wiedzieli...A może otworzył coś swojego??jakbyś coś wiedziała na ten temat to pisz,przyda się napewno :)

dr.Dybkowski otworzył w Dublinie prywatny gabinet, to Jego strona:
ginekolog dublin Robert Dybkowski bezplatna cytologia maternity USG 4D ciaza w irlandii
 

Potwierdzam!!!:-)
Mialam przyjemnosc byc juz w nowym gabinecie u dr R.Dybkowskiego kilkakrotnie. Jest bardzo przestronny, wyposazony w to co niezbedne do badania ciezarnej Mamusi:-). Przy gabinecie jest poczekalnia, a wszystko miesci sie na parterze, nie trzeba wspinac sie na pieterka jak w przychodni Pol-Med, gdzie doktor wczesniej przyjmowal:tak:.
Polecam serdecznie!!!:tak:
 
reklama
Potwierdzam!!!:-)
Mialam przyjemnosc byc juz w nowym gabinecie u dr R.Dybkowskiego kilkakrotnie. Jest bardzo przestronny, wyposazony w to co niezbedne do badania ciezarnej Mamusi:-). Przy gabinecie jest poczekalnia, a wszystko miesci sie na parterze, nie trzeba wspinac sie na pieterka jak w przychodni Pol-Med, gdzie doktor wczesniej przyjmowal:tak:.
Polecam serdecznie!!!:tak:


Zaglądnij tu Forum Polskiej Przychodni Lekarskiej w Dublinie, 340a North Circular Road, Phibsborough, Dublin 7. Rejestracja tel. (01) 83 000 44 • View topic - DR DYBKOWSKI ROBERT GINEKOLOG ?? Tylko nie wiem czy to dodatkowa praca czy z prywatnej praktyki zrezygnował??
 
Do góry