reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Witam sie i ja:-)
U nas sobota to .... starsza corcia do polskiej szkoły a my dzien raczej "normlany" cos zawsze trzeba porobic, pozniej znów trzeba po nią jechac i jest juz w sumie 18-sta.
Ja podobnie jak Kasia irlandka odpukałam póki co.Maż pracuje jak dotychczas a ja nie jak dotychczas:-D I stwierdzenie,ze jakoś sie "kulamy" pasuje jak ulał.... bo przy 2 dzieci z jednej pensji"normalnej raczej" to kokosów nie ma.Ale jest ok;-)

A moj szanowny stwierdził,ze jutro to "zbankrutuje":-D:-D:-D Uwielbiam go:sorry2:

Witam nowe kolezanki:tak:

Wszytskie pozdrawiam cieplutko i spokojnego weekendu zycze

6ab98ee0fu1.jpg




 
faktycznie ciezko jest zyc ,,normalnie,,przy tej recesji.
wciaz jakies zle wiadomosci sie tylko slyszy,kurcze a ile znajomych juz potracilam poniewaz decyduja sie do polski wracac,a tam tez nie zaciekawie.
a wy dziewczyny decydujecie sie zostac czy do polski wracac?
 
My o polsce nie myslimy, ale ostatno zalapalam dolka i tak mnie wzielo na sentymenty:sorry2:
Zyc z jednej pensji dalibyśmy rade ale najbardziej szkoda ze stracilam moja odskocznie od codziennych obowiazkow, pieluch i karmienia. Wiecie ploteczki, inne tematy , ludzie....
 
Kochane Kobiety
- w dniu naszego swieta zyczę Wam i sobie odwagi wschodzącego słońca, które mimo nędzy, kryzysu :)i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza wzystkich blaskiem i ciepłem swych promieni.
images
;-)
 
nie pytałam w rejestracji, i szczerze nie mam takowego zamiaru :tak:
ja z niego nie byłam zadowolona - z wielu powodów. po każdej wizycie wychodziłam z podniesionym ciśnieniem i łzami w oczach ...
tak więc ja za nim nie tęsknie!!

aha :) ja jestem zadowolona
ale słyszałam wiele opini o nim.Są zazwyczaj albo b.dobre albo takie jak twoje. Nie spotkałam się jeszcze z jakaś neutralną opinia ;)
Mi akurat ten lekarz odpowiadał.

A my dalej w pl. nie wiedziałam,że tak bardzo będę tęsknić za zieloną wyspą.....
Ale mam nadzieje,że szybko pozałatwiam szkołe i inne sprawy i wrócimy :):)
pozdrawiam
 
reklama
Witam dziewczynki:)Mam pytanko wie może któraś z was o której godzinie zaczynają się jutro parady w Dublinie?? wielkie dzięki za informacje:-)
 
Do góry