reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!


Te informacje sa z zeszlego roku, przypuszczam ze juz nieaktualne.
Dr Dybkowski prowadzi prywatna pratyke w gabinecie na 333 North Circular Road, Phibsborough, Dublin 7.
oto jego stronka: www.ginekolog.ie

Pozdrawiam!!!
 
reklama
A i mam pytanie,daje któraś z was dziecku Nutramigen nr.1? albo znacie kogoś kto używa tego mleka??Bo mam do sprzedania 11 puszek taniej.
Mieliśmy troche zapasu a przeszliśmy na nr.2 i już są nam nie potrzebne.
 
Witam:-)
Jestem nowa na tym forum.
U mnie dopiero I trymestr, będę rodzić w Rotundzie, a moim GP jest dr Wuczyńska z EMC.
Mam też pytanie do mam, które są jak ja na poczatku ciąży.
Czy korzystacie może z Domino Care w Rotundzie?
Taka babska ciekawość, chętnie poznam wasze zdanie.

Poznałam już Kasię Irlandkę, która troszkę oświeciła mnie w tym temacie;-) Dzięki Kasia. Niemniej wszelkie opinie mile widziane:-)
 
Witam:-)
Jestem nowa na tym forum.
U mnie dopiero I trymestr, będę rodzić w Rotundzie, a moim GP jest dr Wuczyńska z EMC.
Mam też pytanie do mam, które są jak ja na poczatku ciąży.
Czy korzystacie może z Domino Care w Rotundzie?
Taka babska ciekawość, chętnie poznam wasze zdanie.

Poznałam już Kasię Irlandkę, która troszkę oświeciła mnie w tym temacie;-) Dzięki Kasia. Niemniej wszelkie opinie mile widziane:-)

hej jsz25 witamy cie na naszym forum:-)
 
Mam pytanko:-)
Gdzie polecacie wykonanie usg 3d?
Wiem, że robią w medicusie, nie najtaniej niestety;-), a są jakieś inne opcje?
 
reklama
Do góry