reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Hej dziewczyny, jestem nowa na forum i postanowilam do was dolaczyc jestem mama 2.5 miesiecznej Majeczki z Lucan, jest tu jeszcze ktos na tym forum??? :):-)
 
ja wprawdzie nie jestem mamusią (miesiąc temu straciłam swoje maleństwo), ale też chętnie spotkam się od czasu do czasu na jakąś kawkę w centrum dublina. jak coś to jest moje gg 3540091.
buziaki dla wszystkich mamusiek i nie tylko.
 
Czesc dziewczyny:-)
Ja tez nowa, mieszkam w Dublin 8.
Termin porodu pierwszej pociechy mam na wrzesien i nie mozemy sie doczekac.
Chetnie wybiore sie na spacerek (powolny jak na razie:-D) lub zapoznam sie z innymi przyszlymi mamusiami lub juz "rozpakowanymi".
Moje gg 3803795.
pozdrawiam serdecznie
Agnieszka
 
w takim razie ja się będę odzywać jak tylko się dowiem kiedy mam wolne w pracy. a co do Twojego chodu to w Twoim stanie normalne. a poza tym jak się czujesz?
 
Hej dziewuszki ja z Majeczka moja malutka tez chetne jestesmy :)
Agnieszka nie dziwie Ci sie wcale ja w ostatnim miesiacu to mialam juz dosc, co to byla za masakra brzuch prawie miedzy nogami a o bolu plecow od jego ciezaru to juz wogole nie mowie
 
Ostatnia edycja:
Czesc butterfly,

Ja jeszcze mam 7 tygodni do terminu i w sumie nie czuje sie zle.
Tyle tylko, ze zadyszke lapie szybko - dlatego jestem zolwik niesamowity, boli brzuszek i plecki czasami.
Juz sie nie mozemy doczekac na nasza mala dzidzie.

Ile miesiecy ma Majeczka?
 
reklama
Majeczka 12 bedzie miala 3 miesiace, na moje szczescie jak narazie jest aniolkiem, ale pewnie jak zacznie gadac itp to pokaze rozki bo tak samo bylo ze mna i jej tata :)a w ktorym szpitalu bedziesz rodzic?
 
Do góry