reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Hej butterfly,

Ja rodzic bede w NMH na Holles Street.
Straszna masowka teraz, tam sie rodzi dziennie 25 - 30 dzieci.
Chodze na szkole rodzenia i wybieram sie tez na warsztaty przygotowujace do karmienia piersia. Fajnie, ze jest tak sporo wsparcia dla nowych mam wlasnie w postaci kursow i innych takich.
 
reklama
Witam,
ja moze tak nie za bardzo w temacie... ale szukam opinii o Ballybrack...
jezeli masz ochote podzielic sie swoimi obserwacjami i wrazeniami chetnie wyslucham.
Zapraszam na priva.
Pozdrawiam :)
 
Czesc dziewczyny!!!
Jak milo widziec,ze jest ktos kogo mozna spytac o rade!!!!!
Tez bylam u Antypowicz na samym poczatku,ale bylo tak dziwnie aczkolwiek udzielila mi mnostwo rad.
Teraz czekam zeby isc zrobic 3d,bo jak bylam w szpitalu na holles st.to straszna lipa z tym USG.
Nic nie widac.Dobrze,ze te pierwsze mialam w medicusie i badania penatralne w 13 tyg.w polsce.
Moze wy wiecie jaki tydziec bylby najlepszy na 3d.teraz jestem w 21 tyg.,a chce isc zaraz przed wakacjami tzn.za jakies 5 tyg.to juz bedzie 26 tydz.
Prosze o rade....no i moze ktos wie jak jest na tych kursach szkoly rodzenia itp....
:-)
 
no czesc!!!ja tez na d8.spacer chetnie daj znac kiedy,tyle ze ja mam jeszcze 4miesiace do rozwiazania.co do tempa oby wolno bo,mam problemy z oddechem.pozdro
 
czesc wszystkim!!!

jestem nowa :) przepraszam, jesli pytam w zlym miejscu, widze, ze temat mam w dublinie juz dawno skrecil na inne tory. mam ogromna prosbe do wszystkich dziewczyn-mam mieszkajacych w dublinie- odezwijcie sie!!! ja jestem mama siedmiomiesiecznego julka. mieszkam w centrum (dublin 1). jesli ktokolwiek ma ochote na spacery, mile spedzanie czasu z maluchami, pogaduchy przy kawie to prosze sie odezwac :)))
 
hej....

Czy ktos tu jeszcze zaglada...???
Szukam mamus z D24 a dokladnie okolice Ballycullen , Firhouse....
Jestem mam 20 miesiecznego synka i chetnie wybralabym sie na
wspolny spacerek bo tak nudno samemu łazic..:)
 
reklama
Do góry