reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

drogie dziewczyny!

czy w dublinie mozna kupic gencjane czyli popularny "fiolet" ?jesli tak, to gdzie? szukam tez nadmanganianu potasu do kapieli i odkazenia zaparzonej pupki.
prosze o pomoc jesli wiecie cokolwiek.pozdrawiam serdecznie.
gencjany chyba tu nie kupisz :eek: ja jej nie stosowałam. Rozumiem że szukasz czegoś do przemywania pępka dla dziudziusia, tak? Ja miałam spirytus z Polski, choć przyznam szczerze że stosowałam metodę pół na pół z tutejszymi zaleceniami, czyli przemywanie przegotowaną wodą:tak:
Nadgmanian potasu możesz kupić w aptece, jest w takich małych tableteczkach.
Do odkażenia pupki u nas pomogły kąpiele (znaczy się maczanie pupci) w rumianku, wietrzenie, bepanthen i Nivea przeciw odparzeniom.
 
reklama
zapraszam wszystkie mamusie z dublin 12 6 6w i okolic...:)
do wspolnych pogaduszek i sympatycznych spotkan przy filizance kawy...:) lub spacerku w parku pozdrawiam serdecznie mamusia 6 miesiecznego davidka...:)
 
:-)czesc DZIEWCZYNKI!!! jestesmy z córciá z centrum dublina i strasznie sie nam czasami nudzi i z reguly przesiadujemy same na placu zabaw w ''same'' bo sa oczywiscie inne mamusie i tatusiowie ale czasami nie ma sie do kogo odezwac i tak smutnawo tyroszeczke............................
czesto jestemy na placu zabaw w samym centrum niedaleko capel st. prosze odezwijscie sie na gg 12437784 a chetnie sie spotkam jesli tylko macie ochote BUZIACZKI!!!:tak:
 
Hej mamusie ;) Jak to jest z tym luas-em w dublinie ? Gdzie można kupić bilety na tą kolejkę i jak to z nimi jest? muszę coś kasować??
 
oj cisza tu straszna....................naprawde zadna mamuska nie ma ochoty na nowe znajomosci?bo my z corcia jak najbardziej podaje jeszcze raz gg 12437784 nie tracac nadzieji :)
 
reklama
Do góry