reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Hej!:-)
Tichonek- racja!:tak::tak:

Dziewczyny nigdy tu do Was nie zagladalam, ale pomyslalam sobie, ze moze w Dublinie jakies spotkanie mamusiek moglybysmy zorganizowac, teraz taka fajna pogode mamy wiec moze cos na swiezym powietrzu???? Co myslicie???
 
a moze dopiero tak po 17-stym co :zawstydzona/y: tyle,ze wtedy moze nie byc już tak ladnie jak teraz... no ale renni pomysł pierwsza klasa. Bo niby czemu mamy sie nie spotykac w Dublinie:cool2: w takim Phoenix na przyklad;-):-D
 
no ja tez chetnie bym sie spotkala....
Chociaz za niecaly tydzien przylatuje moja mama z siorką i chyba pasowaloby mi tez tak za 2-3 tyg...
No ale to moze juz byc zimno......... :/ ..Kurcze nie mogło by byc tu zawsze lato :)
A wogóle to skad jestescie mamuski z Dublina...??
Ja jestem z d24 tallaght a dokladnie Ballycullen ;)...

aha.......... znalazłam ostatnio taki link :
http://www.tallaghtadventureworld.ie/
Jeszcze tam nigdy nie bylam no ale to super miejsce na spotkanie mam z dzieciaczkami w zimne dni...
Moze znacie takie miejsca blizej centrum zeby kazdej bylo wygodnie dojechac........
 
Ostatnia edycja:
reklama
:) to super ;) a w jakich szpitalach rodzilyscie badz bedziecie rodzic ??

ja jestem w rotundzie ;) i gdyby nie kolejki co tydzien to byloby tam wspaniale ;)
 
Do góry