reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

myangel, mialam probelm z ciaza w irlandii, plamilam i krwawilam przez tydzien, polecam z calego serca pania ANTEPOWICZ Z MEDICUSA przpisala mi lek napodtrzymanie czym prawdopodobnie uratowala zycie dziecka.ODRADZAM ROBERTA DYBKOWSKIEGO KTORY ZLEKCEWAZYL TYGODNIOWE KRWAWIENIE I MOJE PYTANIE CZY WZIAC LEK NA PODTRZYMANIE ktory mialam zapisany po wczesniejszym plamieniu na wypadek nastepnego.nie zasugerowal nawet aby lezec. Pozdrawiam i powodzenia
 
reklama
drogie Mamuski!

poniewaz moja mloda sypia krotko a jest wiele rzeczy do zrobienia, nie przeczytalam wszystkiego co tu sie do tej pory wydarzylo, wiec nie wiem czy macie jakies pory spotkan?

czy sa jakies mamy w okolicach dun laoghaire?

bardzo chetnie wybralybysmy sie z milena ktora za tydzien konczy rok na spacer z mamuskami i pociechami, pozdrawiamy!!!

ps.jakich pediatrow polecacie?

milego dnia:)
 
witam Kalinaa
ja mieszkam w ballybrack obok dun laoghaire:tak: mam dwójke dzieciaków i też chętnie pospacerowałabym i wypila herbatke z jakąs mamusia:tak:
ten watek jest troche opuszczony:-D ale na wątku mamy z stillorgan, sandyford dunddurm i okolic dziewczyny czescie sie udzielają :-) ja tez w sumie jestem tu nowa i w zeszłym tygodniu pierwszy raz spotkalam sie z dziewczynami i dzieciakami i bylo bardzo milo:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej na tej str podczytuje Was od dawna ale postanowiłam dopiero teraz się ujwanić więc mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego gronka. Ogólnie tyle o ile działam na str mamy z irlandii choć widzę że tu też panuje fajna i milutka atmosferka.
Więc witajcie:-):-)
 
drogie dziewczyny!

czy w dublinie mozna kupic gencjane czyli popularny "fiolet" ?jesli tak, to gdzie? szukam tez nadmanganianu potasu do kapieli i odkazenia zaparzonej pupki.
prosze o pomoc jesli wiecie cokolwiek.pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
hi girls!
Kalinaa nie mam pojecia gdzie to mozesz kupic nigdy tego nie potrzebowałam, tylko raz po porodzie do podmywania sie i mama mi przywiozla z polski, ale juz tego nie mam:sorry:
karolinanicola a pewnie;-):-)
miłego deszczowego dnia dziewuchy:tak:
 
Do góry