reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

witam,
barmanka79 - dziś byłam na usg w szpitalu i położna zapytała czy znam pleć dziecka mowie jej ze tak, a Ona do mnie żebym nic nie mówiła sprawdzimy czy się nic nie zmieniło:szok: i powie a ja tylko potwierdzę lub zaprzeczę, POTWIERDZIŁAM BĘDZIE DZIEWCZYNKA:-), wazy 620g:-D, sprawdziła wszystkie narządy, serduszko tak fajnie bije - posłuchaliśmy sobie, powiedziała ze rozwija się prawidłowo i oby tak dalej, jeśli chodzi o TK Max - to no w centrum rzeczywiście jest tragedia, ale tam sama byłam w szoku -wszystko na wieszakach mało ciuchów porozrzucane, może dlatego ze tam jest mało ludzi, a do NEXT- wybiore sie w tym tyg. na lunchu w trakcie pracy- pracuje w centrum wiec spokojnie sobie zdarze, pozdr
 
reklama
No wiec ..... 90% chlopiec. A ja tak chcialm dziewczynke :( :) . To nic - przestawie sie. Najwazniejsze ze zdrowe.
A oto zdjecia. Niestety jeszcze ciut za wczesnie (16 tydz) na 3d/4d - najlepiej robic je po 24 tyg. Tak wczesnie jak moje nie sa az tak bardzo efektowne. Taki ludzik z plastelinki :).





A do Polski latam co miesiac bo budujemy tam dom. :)
 
wiesienka - gratuluje córeczki :tak:super że ci wszystko posprawdzali. pewnie się wcześniej pytałam, ale zapomniałam :-( gdzie ty będziesz rodzić?
ja chodziłam do Polmedu, rodziłam na Holles St, i powiem ci że jak miałam to usg w szpitalu to wszystko było widać idealnie, o wiele lepiej niż w Polmedzie (tam to się domyślać musiałam co jest co :baffled:)

emwu - gratuluje chłopczyka :-)
no rozumiem że chciałaś dziewusię - masz już synka więc przydałaby się cosik innego do parki :cool2:. powiem ci że ja też chciałam córeczkę, ale wyszło inaczej :sorry2: jednakże nadzieję miałam do samego końca :-D :-D
a na usg 4d spokojniemożesz wybrać się również w późniejszym terminie, ja miałam robione w 31tyg, całej dzidzi nie widać bo za duża już była, ale i tak się ciesze że było fajnie główkę widać :tak: a ile zapłaciłaś za usg?
ale ci zazdroszczę że budujecie domek w Polsce :sorry2: :sorry2: też bym tak chciała..... ale to tylko marzenie.... bo nawet działki pod mój wymarzony domek nie mamy :-(
a z jakiego miasta w Polsce jesteś?
 
ale wam dziewczynyy zazdroszcze ciazy tez bym chciala ale moj maz ech szkoda gadac moze za jakis czas cos sie zmieni.w sumie go troche rozumiem ale tak b nie chcialam zeby byla duza roznica wieku
 
barmanka79- będę rodzic w Coombe i to tam maja taki super sprzęt, normalnie jak byłam na pierwszym usg właśnie tam to taki stary- było widać ale nie aż tak rewelacyjnie jak wczoraj- ale to jakas specjalna klinika-lekarz u którego byłam na wizycie właśnie w Coombe dal mi tam skierowanie, ide do niego w nast. środę jak cos to poproszę o jeszcze moze sie zgodzi:-). Ja chodzę do lekarza do Emc i nie narzekam-może bez rewelacji ale jest ok,
my sie jakos specjalnie nie nastawialiśmy na chłopca czy dziewczynkę- mój m cieszy sie jak małe dziecko i od samego poczatku mowil ze dziewczynka, a ja chce aby sie zdrowe urodzilo, moze przy drugim dziecku juz ma sie preferencje, ale to jeszcze czas
 
Ostatnia edycja:
biola bidulko, a dlaczego mąż nie chce się zgodzić na dzidziolka drugiego? szkoda... :-(
a w ciąży mi się super chodziło :-) żadnych większych dolegliwości, tylko hormonki buzowały (ja się dziwie jak ten mąż ze mną wytrzymywał ;-):-p ale chyba to urok każdej ciężarówki :-D).zaraz po urodzeniu synka strasznie mi brzucha brakowało, nie miałam po czym sie pogłaskać :-( :-(
na razie o drugiej ciąży nie myślę.. chcę się nacieszyć moim pierworodnym :cool2: ale ja też bym nie chciała by różnica wieku między dziećmi nie była zbyt duża...

wiesienka - w Coombe będzie w grudniu rodzić moja koleżanka, ale jeszcze nie miała tego szczegółowego usg. a do kogo chodzisz do EMC? możesz polecić kogoś?
bo ja to kurde - ginekolog inna przychodnia, pediatra inna przychodnia... latam tak od plebana do pogana :baffled:
 
barmanka79 - do gin. chodzę do dr. Czajkowskiej- wiem ze są różne opinie na jej temat, ale mnie odpowiada, jeśli chodzi o pediatrę do jest ona również moim GP dr. Wuczynska- chociaż długo się czeka podobno na termin, ale ja wybralam ja poniewaz chce zeby potem zajela sie dzidziusiem, chodzilam do niej jeszcze jak nie bylam w ciazy i rewelacyjna doktorka, poza tym moja kumpela chodzila tez do niej w ciazy i byla zadowolona:-), moze sprobuj, uciekam do lozeczka troche odpoczac, jutro rano trzeba wstac do pracy:tak:
 
a no wiecie recesja inne panstwo itd.on juz mysli na przyszlosc,i do niedawna zaczelam pracowac i moj R prawie caly dzien siedzi z symem i zdaje sobie sprawe jaki to obowiazek przy jednym a co dopiero przy dwojce dzieci:-)
 
Wiesienka - dr Wuczynska jest GP dla tej mojej koleżanki o której wspominałam wyżej (co też w Coombe będzie rodzić), wcześniej też do niej chodziła i bardzo sobie ją chwali :tak:
ale wiesz - GP zawsze można zmienić ;-) moim gp na czas ciąży był ginekolog, po urodzeniu się synka na gp wybraliśmy dr Baranowską z EMC - więc być może kiedyś spotkamy się na korytarzu w EMC :-D :-D

biola - no tak rozumiem... a pieniążki faktycznie schodzą z konta :confused: zwłaszcza na początku,jak się niczego nie ma i wszystko trzeba kupić dla dzidzi czy siebie....
ale ty masz starszaka więc może masz już jakąś wyprawkę ;-) ? (no chyba że synka rodziłaś w Polsce i tam wszystko zostawiłaś). a pracy domyślam się że będzie o wiele wiele więcej przy dwójce :zawstydzona/y:
ale wiesz co ci powiem tak szczerze? wolę tutaj mieć drugie dziecko niż jak dopiero miałabym wrócić do Polski - bo mimo wszystko uważam że pod względem finansowym tutaj jest łatwiej (pomyśl ile w Polsce kosztuje wózek, łóżeczko czy nawet pieluchy....tutaj za jedną godziną twojej pracy masz paczke Pampersów i jeszcze ci drobne zastoną na loda na te upalne dni co mamy teraz - a w Pl ile godzin musisz pracować na paczkę Pampersów??)
 
reklama
manija....Jeszcze odnosnie Medicua-
przyjmuje tam Dr. Antepowicz i babka jest rewelacyjna! Chcielismy sobie zrobic scan 3D ale Mlody sie wypial pupką do nas i nie chciał sie odwrócić :-D. Pani doktor usilnie starała sie go namówic na współprace, ale Mały sie dał.
Skasowlai nas tylko jak za normalne USG, bo w 3D nie bylo co ogladac.

Polecam Dr Antepowicz, zaluje ze nie trafilam do niej wczesniej. Jest profesjonalna, mila i ma swietne podejscie nie dzieci, nawet tych jeszcze nie narodzonych. :biggrin2:

Sliczne dzieki za odpowiedz! przyda sie rada. kochane jestescie:-)
 
Do góry