reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

chyba już dziś macie ładniejsza pogodę:) To się przyznam, wszystko przeze mnie bo ja nawiedziłąm Dublin przez weekend, a zawsze mnie ita właśńie taką brzydką deszczową pogodą:) O rany co to będzie jak na stałe tam zostanę:szok::laugh2:.
Aine czy z blanchardstown jest daleko do Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
o rany to ja tam w życiu Ciebie nie odnajdę:) chyba bez nawigacji się nie obejdę w tym mieście:) Czemu jeszcze metra nie ma?
 
Hej dziewczyny,
Wiem ze sie wcinam w watek ale ja tak z innej beczki czytam wasze wypowiedzi i widze ze jesteście mamusiami albo przyszłymi mieszkajacymy w dublinie, proszę powiedzcie mi do jakich lekarzy chodziłyście w czasie ciazy i czy byłyście zadowolone z opieki?
:-)
 
Ja chodzę do EMC na Parnellu. Moim GP jest dr Wuczyńska, która również jest pediatrą, więc pewnie z maleństwem też będę do niej chodzić;-). Myślę, że jest w porządku. Chodzę też tam do ginekologów, byłam u dr Ruchlewicza i dr Czajkowskiej. Nie narzekam, wizyta jest krótka, zwięzła i na temat.
Wszystko zależy od oczekiwań, ja nie nastawiam się na ciepłe przyjęcia;-), jestem już dużą dziewczynką;-).
 
jsz25 dzieki wielkie za odpowiedz..bardzo rzeczowa::-D gratuluje brzuszka tak nawiasem mowiac:-)
a co myslicie o lekarzach w medicusie-ginekolog i pediatra? byla ktoras z was tam?
 
jsz25 dzieki wielkie za odpowiedz..bardzo rzeczowa::-D gratuluje brzuszka tak nawiasem mowiac:-)
a co myslicie o lekarzach w medicusie-ginekolog i pediatra? byla ktoras z was tam?

W Medicusie jest świetna GP i pediatra w jednym - Dr Sochacka.
Jest tam też ponoć dobra kobieta-ginekolog. Nie jest jakaś bardzo sympatyczna, ale bardzo fachowa i znacznie lepsza niż giny w innych polskich poradniach.
 
Ewelajna dzieki wielkie za twoj wpis...:-) czy moze chodzilas tam ze swoja cora? bardzo ladne imie tak nawiasem mowiac, czy tutaj bylas w ciazy? jak wrazenia:-)
jamysle o tym dlatego robie rozpoznanie i doceniam kazda opinie kobiet doswiadczonych:happy2:
 
reklama
Witam dziewczynki. Chcialabym sie wbic do tego watku jako , ze jestem w Dublinie i spodziewam sie dzidziusia.
Jestem od poczatku mojej ciazy na forum babyboom tyle ,ze w mamusiach grudzien 2009. Dopiero teraz zobaczylam ,ze jest watek dublinski :).

Chyba moj brzuszek jest najmniejszy z waszych (tzn wiekowo) bo to dopiero 16 tydzien. Jednak moj pierworodny syn jest z pewnoscia jednym z najstarszych dzieci tego watku . Ma juz 13 lat :).

Pozdrawiam z okolic Stillorgan.
 
Do góry