reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Dublina!

hej Wiesienka - pochwal się co sobie zakpiłaś :tak: a może to dla dzidziusia jest? tym bardziej się pochwal :-)

witaj Emwu :tak: powiedz jak się czujesz, i gdzie będziesz rodzić? super że masz już synka, pewnie dzięki temu z drugim będzie ci łatwiej, bo wiedza którą posiadasz na pewno jest spoooraaa ;-) :-) nie to co moja :sorry2:........
 
reklama
to się pochwale, oczywiście wszystkie ciuszki dla dzidziusia,
tydzień temu body, łapki, czapeczki i takie kompleciki: czapeczka, śpiochy, body, kaftanik i bluza, a dziś- kompleciki bluza i spodenki w rożnych rozmiarach począwszy od 0-3 nawet do 12-18-niech sobie poczeka:-)
 
wiesienka - wstaw foteczki ciuszków, chętnie popatrzę :tak: a w jakich sklepach byłaś?
co ci moge poradzić to lataj po sklepach póki możesz, potem szybko z domku nie wyjdziesz (po porodzie), a jak już wyjdziesz to wszędzie biegiem :-p a teraz to spoko luzik masz - na spokojnie nikt cię nie goni......
och kurde jak ja ci zazdroszczę :szok: :sorry2:
 
Jeszcze odnosnie Medicua-
przyjmuje tam Dr. Antepowicz i babka jest rewelacyjna! Chcielismy sobie zrobic scan 3D ale Mlody sie wypial pupką do nas i nie chciał sie odwrócić :-D. Pani doktor usilnie starała sie go namówic na współprace, ale Mały sie dał.
Skasowlai nas tylko jak za normalne USG, bo w 3D nie bylo co ogladac.

Polecam Dr Antepowicz, zaluje ze nie trafilam do niej wczesniej. Jest profesjonalna, mila i ma swietne podejscie nie dzieci, nawet tych jeszcze nie narodzonych. :-)
 
barmanka79 - jeśli chodzi o sklepy to polecam TK Max- tylko przy M50 zjazd nr 15 - duży wybór mało ludzi, a wczoraj wpadłam do Zary w centrum i tez było w czym wybierać, a oto fotki
 

Załączniki

  • DSCF0165.jpg
    DSCF0165.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 51
  • DSCF0166.jpg
    DSCF0166.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 52
Manija - a tak zgadzam się z tobą - Antepowicz z Medicusa to najlepsza gin z jaką miałam do czynienia w Dublinie (a miałam "możliwość" poznaniu kilki gin:dry:). z tym scanem 3d mieliśmy troszkę inną sytuację - my poszliśmy na normalne usg, i w trakcie przelączała na 3d, porobiła kilka foteczek (oczywiście mamy też filmik, gdzie widac jak przelącza scan z normlanego usg na 3d) - no i zapłaciliśmy jak za normalne usg ;-)
poza tym babeczka jest bardzo cierpliwa, tłumaczy ci wszystko co tylko chcesz wiedzieć, bardzo rzeczowo odpowiada na pytania, podczas badania ginekologicznego jest baaardzo delikatna.

ale dowiedziałam się ostartnio że jako GP nie bierze już nowych pacjentek (bo ma baaardzo dużo kobietek pod opieką), znaczy można iść do niej na normalne badanie, ale już niestety jako GP nie poprowadzi twojej ciąży :-( :-( :-(

wiesienka - no ja TkMax nie cierpie, szerokim łukiem go omijam :no: :wściekła/y: wołami mnie tam nie zaciągną :-p do ataku szału doprowadza mnie bałagan który tam panuje, rozgardiasz, i klienci którzy potrafią sobie z ręki towar wyrwać:dry:
ja za to uwielbiam Nexta, uwielbiam ciuszki z tego sklepu, nie mogę się doczekać na wyprzedaże które zaczną się zaraz po świętach :-D już kaskę do skarbonki odkładam na ten cel :rofl2:
a ciuszki są słodkie :tak:superanckie są te bluzy z kaputerm, na pewno ci się przydadzą :tak:
a ty już wiesz co będziesz miała? imię już macie wybrane?
 
Ostatnia edycja:
:). Witam w ten zaskakujaco sloneczny dzien :).
No wiec: Termin mam na 11.12.
Bardzo chcialabym urodzic w Polsce ale oczywiscie zapisalam sie do programu narodowego tu w Irlandii bo nigdy nie wiadomo jak ciaza bedzie przebiegala. Jak do tej pory nie mam zadnych komplikacji. Mialam tylko chyba 3 tygodnie (mdzy 7 a 10) kiedy mnie mdlilo i to na tyle. :).
Jesli przyjdzie mi rodzic tutaj to bedzie to Holles Street. Pierwsza wizyte mam dopiero na 11 sierpnia. Jestem ciut zaskoczona tym podejsciem do ciazy ale nie bede marudzila.
W Polsce jestem co miesiac wiec tam chodze regularnie do mojej gin. Mam juz porobione wszytskie wyniki - toksoplazmoze, cukier, grupe krwi , antyciala jako ,ze mamy konflikt serologiczny, usg genetyczne, test biochemiczny z krwi. Poniewaz w tym miesiacu do Polski sie nie wybieram dlatego ide na USG 4d (dzisiaj :)) wlasnie do dr Moniki do Medicusa.
Mam nadzieje,ze moja dzidzie wypnie sie pupka ale tak ,zebym mogla zobaczyc plec :).
 
Co do faktu ,ze to moja druga ciaza to polemizowalabym :)>
Ostatni w ciazy bylam ....hm....14 lat temu. Troszke zapomnialam jak to jest. Czuje sie jakby to byl moj pierwszy raz. Duzo bardziej przejmuje sie niz za pierwszym razem. pewnie dlatego ,ze juz nie jestem tak beztroska jak kiedys :).

Co do ciuszkow to ja narazie nic nie kupuje. Pracuje w Dundrum wiec mijam sklepy na codzien. Boje sie nawet zerkac na dzieciece ubranka bo jak wpadne w szal to kto mnie zatrzyma ? :) A mam jeszcze troszke czasu.
 
reklama
emwu trzymam kciuki za wizytę, daj znać jak poszło, czy znasz płeć no i oczywiście wstaw fotki z 4d :tak:
no tak, w sumie po 14stu latach można wszystko zapomnieć ;-) ale się nie martw, na pewno sobie przypomnisz :tak: albo forum ci pomoże :-D
a ciuszki zdążysz kupić, a wtedy to bankowo nikt szalonej matki nie zatrzyma :-) :-)
a tak z ciekawości - dlaczego co miesiąc latasz do Polski?

anineczka - oj kurcze nie kuś tymi wyprzedażami, nie kuś :sorry2:
problem w tym że ja teraz z dzidziolkiem i karmieniem piersią jestem uziemiona w domu :-( :-( do centrum mam kawałek, nie zdążę między jednym a drugim karmieniem, synka wziąć ze sobą nie mogę bo gadzina jedna nie lubi zakupów - nie lubi stania w miejscu, trzeba z nim z wózkiem jeździć :baffled: jedynie co mi pozostaje to odciągnięcie mleka laktatorem :cool2:
 
Do góry