reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

jsz25 - ja nie korzystałam z takiej opieki, i niestety nie znam nikogo kto by korzystał :-(
a napisz na czym to polega i o co z tym chodzi?

shamroczek - jedyne co mi do głowy przychodzi to polskie przychodnie, ale tam pewnie ceny będą zbliżone do tego co podałaś....
a w irlandzkich klinikach się niestety nie orientuje :zawstydzona/y:
 
reklama
cześć dziewczyny,
co tak cicho, ja dziś jestem po wizycie w szpitalu- nie obyło sie bez magicznych rak i centymetra:-) i oczywiście wszystko ok, nast wizyta za m-c.W międzyczasie mam wizytę w EMC - ostatnio wszystko bylo ok wiec mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie,dziewczyny mam pytanie na ile wczesniej wypelnialyscie dok. na maternity?:unsure:
 
hej

Od razu przepraszam osoby ,którym nie odpisywałam na priv-y
Po prostu ich nie zauważyłam
Ale nadrobiłam to :) jeśli kogoś pominełam to krzyczcie :)
Podaje mój nr.gg .jak któras ma jakieś pytania itd to pisać :) 2117642

jsz ja miałam domin care
Bardzo mi się ten typ opieki podobał.
Zamiast do szpitala,jezdziłam na wizyty do health centre
A najlepsze jest to,że wcześniej wychodzi się ze szpitala,
a potem położna odwiedza was w domku
(mozesz pisac na gg -w razie gdybym znow nie zauwazyła wiadomosci ;) )
 
Hej Dziewczyny!

Czy znacie może wózek Leebruss Fashion Pushchair 3 in 1???
Widziałam w necie, wygląda ciekawie, niestety znajduję jedynie strony uk, a wolałabym przed zakupem zobaczyć go na żywo:-)
Może któraś z Was widziała ten wózek gdzieś w naszym city???
Bardzo jestem ciekawa czy można go tu w Dublinie znaleźć...

eBay.ie: Leebruss Fashion Pushchair 3 in 1 Travel System Black (item 200319832488 end time 11-Jul-09 11:09:09 BST)
;-)dla ułatwienia

ruda86 dzięki za info:-)!
Pozdrawiam
 
Hej kobitki!
Ciezko tak sie wstrzelic w znane juz sobie grono od dawna :zawstydzona/y: No ale sprobuje....
Dopiero pare dni temu znalazlam to Forum (wczesniej paletalam sie w poszukiwaniu odpowiedniego...) ,szczerze Wam powiem,ze ciezko na niektorych sie odnalezc..Porozgladam sie tu troszke,ok?
Acha, mamusia ma 28lat a mlodzieniec troche ponad 9miechow i zaczyna zauwazac inne jednostki ludzkie- te mniejsze i bardziej krzykliwe!Zaczynamy poszukiwania jakiegos kumpla albo dziewuszki do wymiany usciskow (-nie wiadomo,co im przyjdzie o glowki :confused:)

Bede zagladac:-) See u.
 
wiesienka - ja swoje dokumenty wypełniałam będąc w 5 czy 6 miesiącu ciąży, nie pamiętam dokładnie :zawstydzona/y: a odeszłam na maternity na 2 tyg przed "planowanym porodem" ;-):-)

jsz - niestety nie znam tego wózka, pierwszy raz go widzę na oczka :-(

azabelka - witam :-):-) ja też błądziłam zanim znalazłam to forum, a najzabawniejsze było to że najpierw znalazłam polskie majówki, a dopiero potem dublińczyków ;-)
twój synuś jest ciutkę za duży dla mojego (bo mój na razie to całe spacerki przesypia w wózku :baffled:), ale myślę że za kilka miesięcy mogą razem hasać po placu zabaw :cool2:
 
Witam,
mam pytanie czy któraś z Was była w Dublinie u polskiego dentysty, jeżeli tak to jakiego polecacie i gdzie( jakieś namiary, cennik).
Będę bardzo wdzięczna za informacje
 
Witam mamusie z Dublina.Pytanie do was troche nietypowe.Czy odwiedzilyscie juz Ikea? Chcialabym sie wybrac w ta niedziele i zastanwiam sie czy wciaz jeszcze jest duzoo ludzi, bo na otwarciu pewie tlumy byly..??
 
Witam mamusie z Dublina.Pytanie do was troche nietypowe.Czy odwiedzilyscie juz Ikea? Chcialabym sie wybrac w ta niedziele i zastanwiam sie czy wciaz jeszcze jest duzoo ludzi, bo na otwarciu pewie tlumy byly..??

Też jeszcze nie byłam, czekam aż minie pierwsze natarcie;-)
 
reklama
No wlasnie..az sie boje heheh.Ostatnio u nas w Ennis byla wyprzeda mebli.Jeeej tylu ludzi nie widzilam.Siedzieli na kanapach , stali przytuleni do szaf i krzyczeli to moje!!!!
 
Do góry