reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Madzisek, przy pierwszej wizycie w szpitalu zapisz sie na szkole rodzenia.
Ja niestety za pierwszym razem o tym zapomnialam:zawstydzona/y:, a pozniej mi babka powiedziala, ze kolejka jest tak dluga, ze moge sie nie doczekac :-( i teraz zaluje, bo sie stresuje coraz bardziej porodem...
No coz..
Ale warto skorzystac szczegolnie, ze zajecia sa darmowe:tak:
 
reklama
Witam się dziewczyny:-) i w końcu upragniony długi weekend:-)jakie plany? my-trochę zwiedzania plus grillik u znajomych:-)ale ciepełko!!!
 
Ciepelko niesamowite!!
Przy moim 6-cio miesiecznym brzuchu troche ciezko, ale i tak jestem zachwycona! :-)

My jedziemy do Galway na Volvo Ocean Race :tak:
Bedzie wesolo :tak:
 
Anineczka, my tez jedziemy dopiero jutro, bo ja jeszcze w pracy kwitne, podziwiajac slonce przez okno :-(...

Oby pogoda dopisala!
Ale starzy irlandcy "gorale" twierdza, ze piknie bydzie!! :-D
 
Manija dzięki za informacje, ja w ogóle o tym szpitalu nie wiedziałam, brałam pod uwagę coom i rotundę a tu nowa opcja. Chociaż szczerze to myślałam, ze załapię się choćby na jedną godzinę szkoły rodzenia-wtedy jak będą oprowadzać po porodówce:( Ale dobrze że zaliczyłam wszystko tutaj bo naprawdę się przydaje:)
 
Hej Mamcia28 dziekuje za odpowiedz, jakie wrazenia?....moze znajdzie sie ktoras mamusia z hollies street....


Madzisek, mnie też można dodać do listy mam rodzących na Holles Street - i to do tych zadowolonych. Co prawda szpital wygląda dość prymitywnie i pobieranie krwi na korytarzu w poczekalni mnie przeraziło za pierwszym razem, ale personel jest fantastyczny i bardzo pomocny. U mnie na domiar zlego były kłopoty z tarczycą więc do szpitala biegałam co dwa tygodnie na wszelkie możliwe badania. Jakikolwiek ból, przeziębienie, było od razu sprawdzane, usg miałam robione jak się zamartwiałam bólem nerek, a szkoła rodzenia też była ok, chociaż na zwiedzanie porodówki się nie załapałam. Tam mają chyba 9 pojedynczych pokoików i jeden podwójny, ale w nim to się jest co najwyżej samemu z inną kobitką i tylko w początkowym stadium porodu. Z rzeczy "luksusowych" miałam przygotowany plan porodu - położne zrobiły wszystko by się zrealizował. Polecam szpital, a jakbyś miała pytania pisz śmiało na priv.
Pozdrawiam

A dzieciaczkom w dniu ich święta
duuuuuużo zdrówka, uśmiechu i pociechy... z Rodziców :-)

 
Witam wszystkie panie? Mam pytanko odnośnie cytologii w Medicusie.Ile trzeba mniej więcej czekać na wyniki i czy powiadamiają telefonicznie ze są już do odebrania?
 
Ja już na jednym forum gratulowałam, ale zrobię to jeszcze na dublińskim:-)
Kasiu, ogromne gratulacje z okazji narodzin córeczki!!!!!!!!!!!:-):-) jesteś naprawdę dzielną kobietką! niech rośnie zdrowo!!:-):tak:
 
reklama
No i po lecie:-(. A tak było miło.
Obawiam się jednak, że to było wszystko w temacie lata na ten rok i że żar tropików mamy już za sobą:sad:.
Mimo tego trzymajcie się dziewczynki cieplutko.
Miłego leniwego weekendu.
 
Do góry