reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Hej dziewczyny

jestem zupelna nowicjuszka na forum:)
ciesze sie ze takowe istnieje:) i dziekuje za to jestescie i aktywnie dzialacie....

jestem styczniowa przyszla mamusia - termin mam na 24 stycznia 2010.
Wczoraj po raz pierwszy bylam u gp oraz u polskiej ginegolog dla pewnosci....zrobila usg i....najszeczesliwy moment w moim zyciu - zobaczylam fasolke z bijacym serduszkiem....:)
przepiekny okres w zyciu kobiety:)

Dziewczyny chcialabym Was prosic o kilka porad:
- mieszkam w dublin south, wiec moj gp zaproponowal prowadzenie ciazy w szpitalu na hollies street - powiem szczerze nie slyszalam nic o nim, nie znam zadnej osoby ktora tam rodzila...raczej Rotunda, moze macie doswiadczenia badz znacie kogos kto wiedzialby cos o tym szpitalu - wrazenia, opieka, porod?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkiem mamusie i przyszle szczegolnie:):)
 
reklama
Hej Madzisek, jesli chodzi o Routunde to bylo calkiem OK. Mily i pomocny personel...,bardzo chetnie wszystko wyjasniali i rzeczywiscie czulam, ze opiekuja sie mna i dzieckiem...Za to wystroj sal do bani ;-), okropne zaslony haha..zartuje...no i jedzenie bylo takie sobie... ;-)
 
Hej Aine,
:angry:... dzieki za zaproszenie! Twoj wiek jak najbardziej mi odpowiada... :-) haha.. Chcialam jednak, zeby moj synek mogl sie spotykac z rowiesnikiem lub niewiele mlodszym/starszym dzieckiem... Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ale szukamy dalej... Dzieki za odpowiedz! Pozdrowionka, Aska:-)
Rzut beretem a tu takie przebieranie???:-D:-D:-D no cóż w końcu to Dublin to wszystkiego od koloru do wyboru macie.
Aine poczekaj na mnie, ja może dużo dalej będę ale dla chcącego nic trudnego:) No i ja za to wolę doświadczoną mamę:):rofl2::rofl2::rofl2:
 
Hej Manija, na kiedy masz termin? Juz wiesz, czy chlopczyk czy dziewczynka, a moze nie chcesz wiedziec?
Jakbys miala jakies pytania, to wal smialo! :-) ....
:-)

Hej Mamcia, termin mam na koniec sierpnia '09 i prawdopodobnie bedziemy miec chlopczyka :-).
Dobrze jest miesc doswiadczone Mamusie w okolicy, bo to moja pierwsze malenstwo, wiec mam ciagle pytania :-D




Dziewczyny chcialabym Was prosic o kilka porad:
- mieszkam w dublin south, wiec moj gp zaproponowal prowadzenie ciazy w szpitalu na hollies street - powiem szczerze nie slyszalam nic o nim, nie znam zadnej osoby ktora tam rodzila...raczej Rotunda, moze macie doswiadczenia badz znacie kogos kto wiedzialby cos o tym szpitalu - wrazenia, opieka, porod?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkiem mamusie i przyszle szczegolnie:):)



Hej Madzisek!!
Witaj Witaj!!
Ja tez bede rodzic na Holles Street. Tutaj na forum sa nawet jakies watki dotyczace tego szpitala i chyba nawet w temacie "Mamy z Dublina".
Mnie zostaly jeszcze 3 miesiace do rozwiazania wiec zdarze wszystko opisac zanim Ty urodzisz :-D

Mam 2 znajome w Dublinie, ktore tam rodzily i sa naprawde bardzo zadowolone ze wszystkiego, wiec jestem pelna optymizmu :)


pozdrawiam gorąco!
 
reklama
Manija dzieki wielkie za odpowiedz....zycze wiec powodzenia juz calkiem nie duzo Ci zostalo....bedziesz juz doswiadczona mamuska zanim moj aniolek pojawi sie wsrod nas:)Trzymam kciuki...
 
Do góry