reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

hej;)

Zuzia ma sie juz lepiej za to ja wczoraj chorowałam ale mam to juz za soba ,chyba jest jakis wirus w powietrzu bo od znajomych tez slyszałam ze dzieci im choruja ostatnio.

Skoro Ty Malaya sie martwisz o Oli to i ja powinnam bo Zuzia mowi ciagle tylko tata,ale za to potrafi pokazac duzo rzeczy ,przyniesc tez potrafi i tak jak Twoj ALex mama228 lubi sie bawic garnkami łyzkami tylko boi sie piesków,slicznie daje buzi ale ma bardzo mały kontak z dziecmi,nad czym ubolwewam bo zgardzam sie z mama228 ze najwazniejszy jest wlasnie kontakt z dziecmi. ;) ale tez sadze ze nie ma sie co martwic kazde dziecko rozwija sie przeciez inaczej :))
 
reklama
Hejka
W koncu jakos wracamy do normy.. Dzis cały dzien pranie sprzatanie, zakupy, po przyjezdzie duzo tego wszystkiego.. Jeszcze mały nienajlepiej z tym kaszlem..:-(
Co do tego ile dzieci mówia i jak sie rozwijaja nie macie co sie marwic, mój Alex zaczał mowic jak tu przyjechaliśmy dopiero a miał ponad 1.5 roku.. Wolniej sie rozwija niz Oliwka, pozniej zaczał na nocnik robic, uwazam tak jak marzena ze kazde dziecko ma swoje tempo rozwoju i na kazde przyjdzie czas, nasze maja tu o tyle trudniej ze słysza dwa jezyki.. Napewno duzy wpływ ma to ile i jak spedzamy czas z dzieckiem i kontak z rówiesnikami:tak:
Mam pytanko wiecei czy szkoły w Donku sa normalnie czynne? kurcze niewiem czy mała idzie do szkoły czy nie..
pozdrawiam i miłego wekendu:-D
 
Hej,

znaczy, że mam się nie martwić. OK :-)

Marta nie wiem, jak szkoły. Wika chodzi do Hall Cross i sprawdzamy zawsze na ich stronie internetowej, albo szkoła przysyła smsa. Piszą tam też żeby słuchać radia Trax FM, tam na bieżąco podobno podawane są informacje o szkołach.
 
hejka
A co tu tak pusto po wekendzie..?
U nas szkoła działa, nie ma co sie dziwic w sumie bo temperatura na plusie i raczej juz blizej wiosny, oby..:tak::-D
Dzwoniłam do Anetki nie ma neta narazie, ale ma wpasc do mnie na kawke wiec dowiem sie co tam u niej;-) Moze jeszcze któras chetna na kawusie i ploteczki:tak:
pozdrawiam i miłego dnia zycze
 
czesc dziewczyny ale mnie dawno nie było przeczytałam wszystkie posty a sporo tego bylo. witam nowe mamuski bardzo sie ciesze ze forum sie rozwija. dla nowch mam mieszkam na Balby rowniez ,mam 4 letnia córke i 2 letnia dziewczynke ktora sie zajmuje chetnie sie spotkam . napiszcie gdzie mieszkacie na Balby---ja blisko lidla.pozdrawiam
 
Witam:-)
Brzydka dziś pogoda nic tylko się spać chcę,dzieciaczki też takie marudne:baffled: uff.

Marzena dobrze że z Twoją małą już lepiej,mnie również na nieszczęście tak jka ciebie rozkłada.Więc dużo zdrówka;-).

Marta wracam do ogrzewania.To naprawde bardzo mało płacicie za ogrzewanie,można wiedzieć jakiego macie dostawce?
Marta jak bedziesz rozmawiać z Anetą pozdrów ją proszę:-)

Aśka dobrze że już jesteś:tak:
Udało się już może znaleźć jakiegoś dzieciaczka do opieki.
 
Witam paskudna pogoad dzis moje maluchy tez marudne moze przez ta pogode:confused: ale dobrze ze na plusie w koncu bez tych mrozów mam nadzieje z eteraz to tylko cieplej bedzie
aska0901 ja mieszkam jak juz pisałam na hexthropie bliziutko parku :-)
A wam dziewczyny jak mija dzionek pozdrawiam :-)
 
hej dziewczeta;) mi dzionek mija calkiem szybko,moze to dla tego ze wstalysmy z córa o 12.15 hihi .no bo co tu robi??ile mozna chodzic po tych sklepach ,zreszta zimnooo.. jedyna dobra widomosc to przyszedl mi czek z revenue :D hihi moze dlatego dzien wydaje sie lepszy ;)
Malaya wybierasz sie zapisac jutro do tego women center?? a moze któras z was tez idzie??
pozdrowka
 
Hejka
Nam dzionek leniwie mija, za oknem paskudnie teraz jeszcze cos siąpi..:wściekła/y:
izamy mamy z british gas i prad i gas u nich
marzena ja miałam w planach te women centre, ale jakos samej mi sie niechce tam jezdzic, nawet niewiem w jakie dni sa zajecia..:sorry2:

pozdrawiam
 
reklama
Cześć Dziewczyny

u nas dzionek jakis taki nerwowy i chyba mam jakąś depresję. :-( Nic mi się nie chce.

Asia ja mieszkam na Balby przy wyjeździe na autostradę, koło stacji benzynowej Texaco. To jeszcze kawałek za Tobą, ale do Lidla jak jest pogoda idziemy sobie na piechotę, czyli nie jest tak daleko :)

Marzena, wybieram się jutro do Women Centre, ciekawe jak tam będzie. Muszę się ruszyć z domu, bo już dostaję kręćka. Może jutro też już powiedzą czy jest ten angielski czy nie. Jak masz ochotę to możemy pójść razem, raźniej będzie :-)
 
Do góry