reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

reklama
a nie wiecie gdzie i jak znalezc miejsca gdzie mozna oddac dziecko do przedszkola, a w tym czasie uczyc sie anglieskiego???
 
Ostatnia edycja:
Marzena,
rozmawialam dzisiaj z koleznaka, ktora mocno sie udziela w Women Centre i powiedziala mi, ze jeden kurs angielskiego juz sie skonczyl. Czy bedzie cos od stycznia nie wiadomo, bo nie wiedza czy bedzie kasa i ile. Ale uspokoila mnie i powiedziala, ze bardzo prawdopodbne, ze bedzie kurs. Tylko trzeba tam przyjsc i sie zapisac, tak jakby, do ich bazy. Mozna to zrobic w kazdy czwartek od 10 -12. W tym tygodniu jeszcze po swietach bedzie tam zamkniete, ale w przyszlym ide sie tam zapisac. Mozna wziac ze soba dziecko, na czas kursu dzidzie mozna zostawnic w ichniejszym "zlobku". :-)
Dziewczyny pewnie nie zagladaj, bo moze sa jeszcze w Polsce albo dopiero co wrocily, ale pewnie sie zjawia i nie bedziemy tu tylko same :-)

Katik
dziecko mozesz zawsze oddac do przedszkola czy zlobka, sa one platne, tam sie umawiasz na jak dlugo chcesz malucha zostawiac i jak czesto. Wykaz przedszkoli lub zlobkow angielskich zanjdziesz tu: Parent Know How Directory: Childcare and Nurseries

Pozdrawiam Edyta
 
Super ja obiecuje ze pojde tez sie zapisac na jakis kurs o ile do tego czasu nie znajde jakiejs pracy , w sumie wolalabym znalezc cos na part time bo ciezko z kasa .. oki koncze pozdrawiam wszystkie forumowiczki;)
 
witam ponownie wszytkie mamusie dawno nie pisałam ale niestety moj koputer zbuntował sie i prawie po miesięcznej walce odzyskał na nowo sily ;)Teraz nadrabiam straty.
To na poczatku witam goraco nowe mamusie
dziekuje za informacje o collegu napewno sie przejde kto wie moze gdzies sie spotkamy;)
dla wszystkich wszystkiego najlepszego w nowym roku spełnienia marzeń;)
Ale dzis super sypie sniegiem dla mnie fantastyczna pogoda chlopcy sie ciesza najlepeij cały dzine by siedzieli na dworze
pozdrawiam milego dnia zycze;)
 
Hejka
Ale mnie dawno nie było,na poczatku wszystkiegodobrego w Nowym Roku:-D
My jeszcze w PL, w czwartek juz wracamy wiec bede czesciej na forum. Witam nowe mamusie,fajnie ze sie kreci na forum:tak:
malaya mamy córki w podobnym wieku, fajnie bo moja tez wiele kolezanek niema mogłybysmy sie umówic z naszymi panienkami ;-)
pozdrawiam i do usłyszenia
 
To prawda pogoda dzis na sanki niezła. Tyle ze moja Zuzinka przeziebiona wiec nici z sanek. Ale jak wam dzis minoł dzionek?jakies przygody??chetnie poczytam ;)
 
Witam jak wam mija dzionek mi jak narazie kiepsko sie zapowiada bo w nocy wysiadlo mi ogrzewanie i gsciu juz 2 godzine dochodzi co sie stało jak narazie brak widocznych postępów:baffled:mam nadzieje ze dzis zrobi .Teraz jak narazie ciepłe skarpety na nogach i elektryczny grzejniczek mam nadzieje ze chlopcą nic nie bedzie
pozdrawiam milego dnia zycze:-)​
 
reklama
Witam dziewczyny w Nowym Roku :-) Witam nowe forumowiczki :-) Pogoda jest zaskakujaca i fajna frajda dla waszych pociech.Ale dla innych tragedia ja dzisiaj bede miec 3cia probe pojscia do pracy :-) pewne czesci poprostu zamarzly w pracy mam przedluzony urlop :-) A w dodatku moj laptop jest w naprawie i mam ograniczony dostep do neta tylko pzez komorke.Milego dnia dziewczyny odezwe sie jak tylko odzyskam laptop.
 
Do góry