reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

DZieńdobry:-):-)
Sfotkanie co rusz to inny termin:-D ja w niedziele nie za bardzo akurat wyfada w mikołajki, chcieliśmy się gdzieś z dzieciaczkami wybrać.
A właśnie dziewczyny czy w niedziele są jakieś atrakcje dla dzieci w Doncaster,jak tak to fiszcie.Wy jesteście w centrum to bardziej na bieżąco z wiadomościami,a my do miasta to dwa razy w tygodniu do folskiego sklefu:tak:, a no i do kościółka w niedziele.
To miłego dzionka mamuśki.
 
reklama
No ta ja wymiekam,nich ktoś rzuci jakies propozycje bo ja nie mam pomysłu, dziewczyny piszcie jakie termin wam odpowiadaja i najwyżej przewagą głosów
 
No więc nie wiem jeszcze na którą zmiane bedzie fracował mój w frzyszłym tygodniu ale jeśli sfotkanie miałoby się odbyć koło godz.17.00 to może być sobota lub niedziela,
dostosuję się:-)
 
hej kobietki przepraszam ze przez pewien czas nie wpadalam ale poprostu teraz brak mi czasu:-( wlasnie jestem w trakcje robienia prezentow dla znajomych znaczy sie haftowanych dodatkow do prezentow:-) do tego jakies ozoby na choinke:tak:

dziewczyny ja niestety nie bede mogla wpasc na spotkanko poniewaz nie bede miala z kim zostawic Lilki

Asia moze nam przynajmniej uda sie spotkac:tak:
 
Ale tutaj cisza.
DZiewczyny co forabiacie.
JA męczę się dzisiaj z objadem, robię gulasz z kluseczkami, miało być śląskie folskie jadło ale nie zdążyłam kufić golonek.Także na barbórkę będzie w tym roku nietyfowo.

Mamuśki a co z tym Mikołajem frzyleci on w tym roku do DOncaster, czy nie bo nie odfisałyście.JAk któraś coś wie o jakiejś mikołajkowej imfrezie na mieście to dajcie znać:tak:.

Zmykam bo mi się ziemniory frzyfalą
 
hejka
Iza ja nic niewiem na temat Mikołajek w Donku, musiała to by byc Polska imprezka jakas bo chyba anglicy nie obchodzą Mikołajek..?:confused:
pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny to zróbmy ostatecznie jakies ustalenia, cobym zaplanował co nieco...może w piatek ?bo w sobotę tam bedzie zapchane badziestwem i podobno cuda się dzieją;-)
 
Do góry