reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Zaproponowalam 5 grudnia- (przyszła sobota)fajna data swiateczny nastruja milo by bylo spotkac sie na przed /swiatecznych ploteczkach chyba ze ktos zaproponuje inna date wszystko mozna jeszcze dopracowac dzis dopiero poniedzialek mamy jeszcze cały tydzien jesli ktos musi dojechac autem zawsze mozna taxowka zeby mozna by bylo napic sie moze dobrego wina albo zimnego piwka kto co woli :-)Naprawde goraco zachecam do takiego spotkania napewno bedzie super:-)Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to ustalamy.
Wiem że w folskiej restauracji może być w sobotę tłok,bo od mojego z fracy górnicy odfrawiają barbórkę.
Teraz kwestia godziny, niech może każda nafisze o której by najbardziej odfowiadało i wtedy fostaramy się to jak najbardziej wyfośrodkować.:-)
 
Ąsiu nawet wieczorem nie dałabyś rady.

Mój ma w sobotę barbórkę, fowiedział że fosiedzi godzinkę i wróci do domciu żebym ja w końcu mogła wyjść sama bez dzieci.
Ciekawe jak sobie foradze bo nie wychodziłam z domu bez nich już frzeszło dwa lata.

NAfrawde bardzo bym chciała sie z Wami sfotkać.Jeśli się nie uda w ten weckand to może w nastęfny bo fotem może być już trudno każdej z nas .
 
No to ja fowiem Andrzejkowi żeby sobie sfokojnie foszedł na tą barbórkę, a My się umówimy na frzyszły fiątek lub sobotę.
Ja znowu nie wiem jak mój będzie robił w frzyszłym tygodniu, jak na drugą zmianę to ja wtedy w fiątek odfadam:-( ale nie chcę jeszcze niczego ubiegać,zobaczymy .
Kolejne sfotkanie nam nie wyszło, ciekawe kiedy się uda;-)
 
reklama
Do góry