reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Widzicie miałam jeszcze zafytać gdzie kufujecie karfika na święta.
My w zeszłym roku zaofatrzyliśmy się w folskim sklefie u Kamila, ale że mieliśmy z nim foważne sfięcie:wściekła/y: będziemy musieli znależć inne żródło.
Wiem że są zawsze w centrum w folskich sklefach ,ale słyszałam że różnie z tymi karfiami tam bywa,fodobno fodduszone,zdechłe:-( ale nie wiem czy to frawda czy tylko konkurencja świnie rzuca:sorry:.
 
reklama
hejka
aaaaaaaaaaaaaa u mnie tez choróbska jakies znów,:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mały goraczke ma w nocy dostał,jesssssssssssssu juz mam dosc :crazy::crazy::crazy:
no to sie wykrzyczałam..;-)
Iwonka zdrówka dla was:tak:
Iza ja tylko o kartkach słyszałam w Kosciele ze sprzedaja;-)
Aneto no mnie raczej mój zawiezie, a zpowrotem niewiem jeszcze..;-)
pozdrawiam
 
hej super dziewyny, ze sie spotykacie moze faktycznie zapoczatkujecie cos nowego czyli w miare regularne spotkania:-) ja niestety odpadam ale bardzo załuje- niestety praca:-(zarówno w sobote jak i niedziele pracuje od 5rano do 16 wiec na ogol jestem troche zmeczona:sorry:takze moze nastepnym razem uda sie i dla mnie wam potowarzyszyc;-)
pozdrawiam was i zycze dziewczynki duzo zdrowka pa:-)
 
u Donego w polskim sklepie zbierają zapisy na karpia, ja niestety nie kupuję bo jakbym miałą zjeśc coś co na mnie patrzyło choćby przez sekundę zywymi oczami to bym umarła.U nas raz był karp, który przepływał w wannie swieta ,nowy rok a potem wylądował w stawie,za miekkie serce mam, więc jedziemy na mrozonkach.Martuś no to powenie do zobaczenia w sobotę,chyb apotulam sie autobusem ale niedaleko jest.Iwona, ja wyszłam już choprobstw, ale bez antybiotyków się nie obeszło mały miał nawet dwa pod rząd ale jest ok,teraz przygotowania choinka już ubrana a ja psychicznie przygowtowuje sie do odgruzowania domu:-)
 
hej u mnie bez zmian dzis malego probowalismy zapisac u gp.i nici ,dziecko chore a oni na piatek wizyte umawiaja,ale pojechalismy na emergency a ten zbadal i tradycyjnie paracetamol,maly tak plakal ze ten nie wiem czy wogole co kolwiek uslyszal ale zasadniczo lek dal przeciesz szok !!!mowimy mu ze on strasznie ciezko oddycha az gwizdze i goraczkuje ale on mowi ze ok jest:-( mam w domu bactrim dla dzieci to zaczelam podawac bo masakra nie moge juz patrzec jak ten biedny babelek sie meczy mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje.
mam nadzieje ze swieta beda spokojniejsze,zycze wam tez dziewczyny duzo zdrowka.dobrej nocki
 
Hej dziewczyny :-)
Dawno nic nie pisałam bo brak czasu miałam ,ale przeczytałam posty i dużo się wydarzyło tutaj.Widze że spotkanko próbujecie zrobić,fajnie też bym się chciała kiedyś z wami spotkać no a w sobote akurat nie dam rady no ale nic jeszcze straconego ,będą jeszcze jakieś na pewno inne spotkania.
Dziewczyny życzę wam zdrówka i waszym rodziną również,udanego spotkania i pogaduch babskich :-) :-)
A co do ryb to ja zawsze kupuje filety nie lubie karpia:eek: więc nie wiem jak to jest z zakupem no ale tak jak inne dziewczyny wspominały to w polskich sklepach na pewno można je zamówić.

Pozdrowionka dla was wszystkich no i spokojnych przygotowań do świąt.....
Zdrowia wam życzę :-) :-)
 
hej dziewczyny:-)

Sabrina szkoda że się nie fojawisz, ale może faktycznie nastęfnym razem się uda:tak:.

Właśnie afrofo sfotkania mam nadzieję że wszystko nadal aktualne, może niech każda jeszcze raz fotwierdzi frzyjście.
Zostało mało czasu.

Marta a jak Twoje dzieciaczki, mam nadzieję że już lefiej się czują.
 
Witam dziewczyny
:-)U mnie jak narazie wszystko dobrze maluszki juz zdrowe a co do ryb ja zawsze kupuje u Kamila w polskim sklepie i w tym roku tez sobie zamowilam ale tylko jednego. Aco do spotkania to ja napewno bede tak do potwierdzenia to ta sobota godzina 17 pod polska restauracja??
Zycze wszystkim zdrowka i spokojnych przygotowan do swiat trzymajcie sie cieplutko pa:-)
 
reklama
Hej, dziewczyny,miałam nadzieję że wiecej nas bedzie ale cóż dobrze ze chociaż tyle, tylko Marta sie nie odzywa to nie wiadomo.No u mnie prawie koniec zakupów przedświątecznych jeszcze dziś lecę na tesco dużo po upominiki i biore sie za robienie uszek do barszczu;-)
 
Do góry