reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

O na wheatley to chyba Martusia mieszka, choć prawde mówią cja w tych dzielnicach doncaster nie bardzo się orientjuę ,jedynie wiem to co mi potrzeba...pogoda dobijająca fakt, cos mnie zaczyna dziwnie mroczyc mam nadzieje że nie chorubsko zapodałam jakies witaminki A+E_garlic zabić nie zabije może pomoże,ma do tego herbata z cytryna i wielkie nudyyyy
 
reklama
hej dziewczyny:-)
jakze sie wszystkie rozpisaly no no az milo poczytac hehe.
a ja uwazam ze na poprawe nastroju sa zakupy oczywiscie tylko dla siebie od razu zly nastroj mija hehe;-);-)
mam do was pytanko.musze wyrobic paszport dla mojego szkraba on ma 1rok i 7mies.ile sie czeka na paszport tu jak to jest w praktyce????
anetko kochana ja nie wiem bo moj maz mi wklejal,ale chyba trzeba pokabinowac,zeby to wstawic:tak::tak:powodzenia
do uslyszenia
 
Iwonko jeśli chodzi o faszfort to musisz zadzwonić do konsulatu,najbliższy jest w Menchesterze , dodzwonienie graniczy z cudem ale cóż trzeba fruwować do skutku.Gdy jużCI się uda to wyznaczą Ci termin w którym możesz się wstawić do konsulatu ,średnio czeka się około miesiąca, a fotem kolejny miesiąc fo odebranie.
Konsulat Generalny RP w Manchester tutaj znajdziesz numer.
Fowodzenia:-):-)
 
Aneta z suwczkiem to ja nie fomogę,zresztą widać jaki mam:no::no: męczyłam się z nim chyba z tydzień , w końcu dałam sobie z nim sfokój .Ale sfruwuj kliknąć na suwaczek od któreś z dziewczyn i tam wyskoczy Ci stronka suwaczków,a fotem w ustawieniach z tego co famiętam to w awtarze jeśli się myle to niech mnie któraś fofrawi:tak:
 
dzieki izusia :-) ja wiem ze to w Menchesterze i ze mozna tam do nich tez meila wyslac ale wlasnie nie wiedzialam jak to sie czeka w praktyce .dzieki bardzo;-)
 
dziewczyny czy ktoras z was pobiera housing benefit interesuje mnie ile trzeba miec kasy na tydz lacznie z dodatkami zeby dostac jakiekolwiek dofinansowanie do czynszu
 
reklama
Mysmy złozyli papiery o housung benefit, i przy jednych dodchodach na 5 osób nam przysłali decyzję że się nie nalezy i teraz przyslali pismo żeby jeszcze raz wniosek wypełnić bo jednak sie nalezy.Ale z uwagi na stan konający mojego męża ów wniosek nie został jeszcze wypełnony.Także ja nie wiem ile trzeba mieć kasy bo mój w za zeszły rok ma zarobione coś koło 21000,
 
Do góry