reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

czesc dziewczyny ostatnio tylko was czytam nie mam czasu nawet odpisac bo malo siedze na kompie, ale obiecuje ze zaczne sie udzielac. witam rowniez nowa kolezanke u mnie na szczescie wszyscy zdrowi ale juz w tym tyg mała do szkoly wiec mam nadzieje ze nie bedzie znowu chora
 
reklama
Witam serdecznie przy skisnietej pogodzie,nie dosyc że mam nasstrój wielce melanholijny, doła jak jasna chora to jeszcze pogoda nie nastarja pozytywnie...echwszystko nie tak jak miało być
 
Hejka
Witam serdecznie, jejku mnie tez cos bierze, wczoraj temperatura w nocy tez, nałykałam sie leków zobaczymy co bedzie... ;-)
Anetko pogoda do d... to fakt, nie dołuj sie, bedzie dobrze:blink:
Iwonka dam ci znac z ta kawka bo niewiem czy cos sie nie rozwija u mnie tym razem:-(
Sabrina Witaj na forum!!!!:happy2:
Dżoana07 jak tam w pracy? Z tego co pamietam pisalas cos o zmianie domu na flat? dalej taie plany?
miłego dzionka zycze;-)
 
Na foczątek WITAMY nową koleżankę:-):-):-)

Anetko niestety jeśli chodzi o klawiature nic się nie da zrobić,mój mały komfuterowiec dosadził się raz do laftofa i jedynym wyjściem byłoby wymienić całą klawiature,a jakoś tak zawsze są filniejsze sfrawy:-( i szybciej chyba kufimy nowego komfa niż to nafrawimy,niestety laftofy nie zdają egzaminu frzy małych dzieciach:no:
Anetko a ten fomysł Dzoany jest nafrawde dobry,nafewno to by go fostawiło na nogi hihihihi,lefszy niż najlefszy antybiotyk tyle że zażywać należy również codziennie:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Fozostałym dziewczynom zdrówka życzę ;-)
 
Hej dziewczynki:-)
Popieram was pogoda jest okropna,raz deszcz a za moment słońce świeci ehh aż się nie chce nigdzie wychodzić :-(
A mnie to ostatnio katar zamęcza i nie moge się tego pozbyć ,aneta76 a wiesz że coś w tym nastrojem melanholijnym musi być,u mnie w pracy koleżanka też no i ja , może to jakieś przesilenie jesienne :szok: dobrze by było żeby szybko se to poszło hehe :-)
Marta0811 i aska0901 witam was też milusio :happy2:
 
Dziewczyny z tym stawianiem męża na nogi to może być trudno bo co inne może nie stanąć:zawstydzona/y:hehe,chłop nie nadaje sie do nieczego totalnie oklapl,leży i jęczy a ja w nocy wstaje do niego mierzę mu gorączke podaję leki , głaszcze p czole o parodia normalnie
 
Hej aneta76 ja to tam nie wiem co ci doradzić :zawstydzona/y: mój chłop to jak na razie chory nie jest i nie był, ale wierze ci że facet poradzi być męczący przy chorobie :-( mam tylko nadzieję że z dnia nadzień twój wyzdrowieje a Ty sobie odpoczniesz.
Zdrówka życzę :-)
izusia1981 witam Cie również :-)
 
Co za fogoda, bleeee.Strach wyjśćna sfacer bo nie wiesz czy deszcz cię frzyfadkiem nie zastanie.
A z tym frzesileniem jesiennym to macie rację, nic więcej jak brak słoneczka ale... słyszałam że fomaga solarium ,nasz duch i ciało fotrzebuje troszeczkę ciefełka i światła.
Może tak wszystkie razem nafad na solarium:szok::szok::szok::szok: . Ja nigdy jeszcze nie byłam, tak tylko roznoszę floteczki;-);-)
 
reklama
:-) izusia1981 ja to na wheatley mieszkam ;-)
A co do solarium to kiedyś chodziłam ale jakoś nie umiem sie do tego przekonać hehe coś mnie te lampy nie chcą opalać:-D więc wole pozostać córką młynarza hehe :-D:-D
Pozdrowionka dla wszystkich :-) no a na mnie już w sumie pora żeby do pracki się zbierać ;-);-)
 
Do góry