reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Dziewczyny,tak wiec caly dzien utrzymywała się u niego temperatura 39-40 st, i nie chciała spadać więc wreszcie wybrał sie na ostry dyzur i tam mu powiedzieli ze no jakas infekcja jest i kazali jeśc ibuprofen i paracetamol,tłumoki jedne on im mówi że on od tygodnia to je i jest coraz gorzej, nie jest w stanie chodzic tak go bolą wszystkie kości, do tego gorączka ,mdłości.Jutro pójdzie do przychodni może tam ktos mądrzejszy siedzi.Wprawdzie mam jakiś antybiotyk ale nie wiem czy go wprowadzić, bo jeśli to wirusowe to antybiotyk na nic.Zwariować można, doszło mi czwarte dziecko...co wiecej, facet jest gorszy jak dziecko:szok:
 
reklama
no dobra piszę sama ze sobą ale to nic...dziewczyny gdybym wiedziała że chory mąż to taka tragedia to bym sie leków na uspokojenie nałykała,gorzej jak troje dzieci chorych naraz...KOSZMAR
 
Witam wszystkie obecne,przyszłe mamy no i te które się starają :-).Jestem tutaj poraz pierwszy :-) ale ostatnio przeczytałam wszystkie wasze posty i bardzo mnie zainteresowało to forum :-).​
 
Wtam nową forumowiczkę:-)jak zauwazyłaś piszę sama do siebie, napisz coś o sobie gdzie mieszkasz ile masz dzieciaczków i takie tam
 
Wszyscy zajęci są :-) więc ja też będe zmykać bo czas do pracki uciekać,na pewno odezwę się jutro :-) aneta76 zgadzam się z Toba w zupełności,że jak facet jest chory to to jest tragedia ;-) życzę powodzenia aneta76 nie poddawaj się chorobie ;-)
 
hej dziewczyny:-)
witaj Ssabrinko milo ze ktos nowy do nas zajrzal:tak::tak:
anetko slonce wspolczuje naprawde,ale nie martw sie poradzisz sobie przeciesz my kobiety jestesmy silne :blink:zycze powodzenaia i duuuuzo zdowka:blink:.
Martus to jak z nasza kawka moze wybierzesz sie do mnie w te srode:-)my juz wrocilismy do rownowagi zdrowotnej hehe jak jeszcze masz chec to czekam we srode u mnie wpadaj na ploty hehe daj znac.
mala nareszcie do szkoly poszla, mozna zwarjowac jak dzieci zaczna sie nudzic w domu:szok:dzis jak na razie pogoda w miare przynajmniej sloneczko swieci:cool2:
pozdrawiam wszyskich:-)
 
aneta76 miło mi :-) mieszkam od ponad 3 lat w Doncaster :-) jestem pare miesięcy po ślubie ale dzieciaczków na razie nie mamy :-( ale już planujemy :-D:zawstydzona/y: jak na razie to hmm ja bym chciała mieć a mój facet chce jeszcze poczekać :-) więc jak na razie tylko pracujemy :-)
 
reklama
czesc dziewczynki :-)
ja również witam nową koleżankę:-)
anetko , a może wyślij dzieci do kina albo do szkoły i wygrzej porządnie tego swojego mężusia hahah- napewno od razu by wyzdrowiał ;-)pozdrawiampapa
 
Do góry